پشت پرده شعار دروغین و لیبرالی-فمنیستی آزادی برای زنان و تساوی حقوق زن و مرد

0 ۶۷۸

پشت پرده شعار دروغین و لیبرالی آزادی زنان پشت پرده شعار دروغین و لیبرالی فمنیستی آزادی برای زنان و تساوی حقوق زن و مرد

پشت پرده شعار دروغین و لیبرالی آزادی برای زنان و تساوی حقوق زن و مرد این است که آنهایی که دم از آزادی می‌زنند، آزادی زن را نمی‌خواهند بلکه آزادی رسیدن به زن را می‌خواهند.

در غرب همان گرگهایی که زن غربی را بازیچه امیال و وسیله کسب درآمد و ثروت و رونق اقتصاد خود قرار داده بودند و با دستمزدهای بسیار ناچیز از آنها بیگاری می‌کشیدند، در برابر مبارزات زنان علیه مردان، وارد توطئه، جنگ روانی، تحریف حقایق و فریب آنان شده و با ترفندهای بین المللی و شعارهای زرق و برق دار، ضمن همراهی با زنان و گروه‌های مدعی آزادی و فمینیسم در رسیدن آنها  به  حقوق و ادعاهایشان علیه مردان، مجدداً آنها را فریب داده و با دادن آدرس غلط، مسیر دادخواهی و مبارزه زنان غربی را منحرف کرده و آنان را در سراشیبی غفلت و ذلت و بازیجه شدن قرار داده است که هنوز ادامه دارد.

در ایران هم حجاب‌زدایی رضاخانی به بهانه ایجاد فضای آزادی و پویایی زن ایجاد شد و در عصر حاضر نیز برخی از پیروان رضاخان آزادی و فعالیت زنان را در بی‌حجابی او می‌دانند در حالی که بی‌حجابی هیچ ربطی با آزادی زنان و مساوی بودن مرد و زن ندارد، بلکه زنان در صورت بی حجابی بیشتر مورد سوء استفاده و استثمار مردان قرار خواهند گرفت.

چون وقتی که زنان در جامعه بی‌حجاب شوند، بیرون خانه محل تنوع‌طلبی مردان می‌شود و دیگر خانواده مفهوم واقعی خود را از دست خواهد داد.

در این کارزار زنان با دو گزینه برای انتخاب مواجه می‌شوند: اینکه خانه نشین شوند و عفاف خود را حفظ کنند و یا وارد بازار رقابت خودنمایی در بیرون شوند و وقتی زن از محدوده حجاب خارج ‌شود یقیناً در دام فرصت‌طلبانی می‌افتد که به‌دنبال منافع نفسانی خود هستند.

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/vV7oF
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =