مطالب مشابه

453 نظر

 1. 250

  شیما

  سلام. خیلی عالی بود. تشکر.
  خودتونم برای افرادی که حقیقت گرا نیستند ناراحت نکنید.
  این افراد ناچارا جلوی حقیقت می ایستندو انکار میکنند تا خودشونو قانع کنن.
  موفق باشی برادر

  پاسخ
  1. 250.1

   سید محمد علوی زاده

   سلام علیکم
   متشکرم

   پاسخ
 2. 249

  TAHA

  اینطور که یه سری از دوستان میگن ژنتیکیه و عادیه پس احتمالا باید پدوفیل ها(اصطلاحا بچه باز ها)،یادگار پرستان(کسانی که برای ارضا شدن حتما به یک شی خاص مثل لباس پلاستیکی نیاز دارند)،کسانی که به رابطی جنسی با حیوانات علاقه دارن یا هزار جور انحراف جنسی دیگرو هم ژنتیکی و عادی بدونیم!همجنس بازی هم یه انحراف جنسیه مثل همه انحراف های دیگه!ژنتیکی بودن همجنس بازی به معنی اینه که پدر مادر فرد هم به این بیمار مبتلا هستند و اگر اینطور بود اصلا این فرد به وجود نمیومد!چون پدر مادر همجنس باز که با هم ازدواج نمیکنند!البته لزوما هر بیماری ژنتیکی به این معنا نیست که پدر مادر فرد هم بهش مبتلان ولی دست کم نشانه های زیادی ازش دارند و کاملا مشخصه!ما بیستو دو جفت کرومزوم غیر جنسی و یک جفت کرومزوم جنسی در بدن انسان داریم…دوستانی که میگن ژنتیکیه و تحقیق کردن خواهشا بگن روی کدوم یکی از این کرومزوم ها ژنی مبنی بر همجنس باز بودن داریم!در ضمن اگر هم ژنتیکی باشه دلیل بر این نیست که بگیم اشکالی نداره!مثل این میمونه که به یک بیمار مبتلا به هموفیلی بگیم تو بیماریت ژنتیکیه پس کاریش نمیشه کرد!البته من مخالف اینم که اعدام یا حتی مجازات بشن چون یه بیماریه که بیشتر در دوران دبیرستان یا دانشگاه که ارتباط با همجنس خیلی راحت از غیر همجنسه ایجاد میشه…بعضی وقت ها هم ممکنه از بچگی پیش بیاد…توی مقاله بالا هم آیه ای از قرآن راجب اعدام کردن ندیدم و فقط چندتا روایت و حدیث بود که خیلی معتبر نمیدونمشون چون به راحتی جعل میشن…بلکه معتقدم باید درمان بشن مثل همه انحراف های جنسی دیگه که نام بردم…جالبه بدونید توی امریکا تا چند دهه پیش با شک الکتریکی دادن به مردان همجنس باز هنگام تماشای مردان برهنه همجنس بازی رو درمان میکردند!که البته بعدا گفتند غیر انسانیه و لغو شد…اگه همجنس بازی ژنتیکی بود با چند تا شک آروم الکتریکی برطرف نمیشد!…یه سری از دوستان هم میگن ما همجنس گراییم نه همجنس باز و رابطمون عشقه نه شهوت!اگه شهوت نیست پس قاعدتا نباید دخول یا ارتباط جنسی دیگه ای داشته باشه…من هم خیلی با پسرا راحت ترم و رابطم با بعضی از دوستام خیلی صمیمیه و خیلی بهشون علاقه دارم دلیل نمیشه به خودم بگم همجنس گرا!….باز هم میگم به نظر من این که کسی همجنس بازه یا نه هیچ ربطی به من یا کس دیگه ای نداره و با برخورد قانونی باهاش مخالفم چون آسیبی به کسی نمیرسونه جز خودشون!(البته با دادن حقوقی مثل ازدواج و بچه دار شدن بهشون مخالفم چون باعث ترویجش میشه و از طرفی اون بچه هم هیچ وقت نعمت داشتن پدر یا مادر رو درک نمیکنه و غیر طبیعی بزرگ میشه)

  پاسخ
  1. 249.1

   سید محمد علوی زاده

   سلام و درود بر شما
   در مورد انحراف بودن همجنس بازی با هم همنظریم و استدلالتان هم برای اثبات آن بسیار زیبا بود.
   ولی برادر محترم شما به چه مدرک یا تخصصی روایات را جعلی می دانید و آنها را تکذیب می کنید در حالی که به مضمون همه این روایات همه فرق اسلامی متفقند. در ضمن قرآن بدون روایت هم مثل پرنده یک بال است.
   در ضمن کجای این روایات آمده که همجنس باز باید کشته شود تا پاک شود؟؟!!!؟
   چرا آمده که اگر به قدری جسور بود که گیر قانون افتاد، خودش اعتراف کرد و یا اینکه چهار شاهد عادل به این عمل به صورت فرور رفتن شمشیر در غلاف شهادت بدهند باید سنگسار شود یا….
   و اینکه ادعا می کنید که آسیبی نمی رسونن جز خودشون در اشتباهید اینها به بشریت و نسل انسان خیانت می کنند.

   پاسخ
 3. 248

  سهیل

  سلام داداش دمت گرم خیلی استفاده کردم ممنونم.

  پاسخ
  1. 248.1

   سید محمد علوی زاده

   سلام
   متشکرن

   پاسخ
 4. 247

  محمد

  این یارو … اگه خدا خوشو دوجنسه میافرید و یا یه زندگی داغون بهش میداد تو بدترین جای دنیا . ازین توهمات تناول نمیکرد و داشت ج ق میزد از فرط گرسنگی جنسی . مشکل جنسی یه مشکل جهانیه و برو تو اینترنت از همه جای دنیا میبینی که هستن .
  اگه در کودکی مادرت میمرد و پدرت میرفت زیر ماشین و برادرت در اثر سیل خفه میشد و خودتم از کودکی مشکل دیابت داشتی و نمیتونستی کار کنی، اونوقت گرایشات عجیبی پیدا میکردی که هیچ حدایی نمیتونست بهت کمک کنه . من محمدم یک معتاد به سکس و یک معتاد به مواد و معتاد به افسردگی و معتاد به هموابستگی . معتاد به بدهکاری و وام . که از همه این معضلات رها شدم . منتها از طریق انجمنهای گمنام . که تو اینترنت بزنی میاد و میتونی مجانی عضو بشی وتا ابد رایگان بهت کمک میکنن. خدای قران .خدای پولیه و پشت قران هزاران هزار سیاست خابیده که فقط قران بازا و معتادان به مذهب نمیدونن./ بقیه اینو خوب میدونن. راستی تو اینترنت بزن معتادان به مذهب و برو مجانیه و شفا میابی داداش . اونجا نشستی بجای خدا فکر میکنی و تصمیم میگیری و رای صادر میکنی. قران کتاب محمد بود و هر امامی یه کتاب برای خودش داشت . تو برو ببین کتاب تو چیه ؟ از کتاب یکی دیگه به هیچ جا نمیرسی . برو کتاب خودتو بنویس. پیام تو چیه . اینا که میگی پیام محمد بودن . تو چه پیامی داری ؟

  پاسخ
  1. 247.1

   سید محمد علوی زاده

   یک بچه هم می فهمد که نیاز جنسی مثل خوراک و پوشاک همه دارند، لازم نیست سرچ بشه، اما جالباینه که در غرب که آزادی جنسی از هر جهت وجود داره، ازدواج باهمجنس و حیوان و ازدواج با خود و برج ایفل و… دیگه گرسنگی چرا؟؟؟
   زندگی داغون ساخته دست خود انسانه نه خدا، در ضمن دنیا که جای خوشگذرانی نیست، باید کار کنی زحمت بکشی صبر کنی بنده خدا باشی تا در آخرت که ابدی و جای راحتی راحت باشی،
   بحث ما درباره دوجنسه ها نیست!! برای هزارمین بار
   ظاهرا شما نه به معاد ایمان و اعتقاد و علم دارید نه به نبوت
   قرآن کتاب خدا بود نه کتاب حضرت محمد صلی الله علیه و آله

   پاسخ
 5. 246

  Gandom

  اولا ياد بگيرين چجوري ماهارو خطاب كنين ما همجنسگراييم همجنسباز نيستيم
  همجنسباز كسيه كه بر خلاف گرايشش با جنس موافقش رابطه داشته باشه فقطم از روي شهوته
  دوما هيچ جاي قرآن ننوشته همجنسگرايي گناهه و همجنسگرايي هم از نظر روانشناسي ثابت شده
  سوما ماهم مثل ترنس ها اينجوري و به خواست خدامتولد شديم مگه تقصير خودمونه
  فقط براي كشوري متاسفم كه ادعاي اسلامي بودن ميكنه بعد يه گرايش عاديو جرم ميدونه و جرمشم اعدام اعلام كرده
  و براي مدير اين وبسايتم متاسفم كه بدون علم و آگاهي اين مطالب رو پخش ميكنه

  پاسخ
  1. 246.1

   سید محمد علوی زاده

   بارها گفته ایم که مخاطب ما کسی است که لواط می کند اسمش را هر می گذارید بگذارید همجنسگرا، همجنس باز یا هر چیز دیگر
   بی خود آسمان و ریسمان به هم نبافید و لازم هم نیست برای چیزی متاسف باشید هیچ جای شرع و قانون گرایش جرم نیست، جرم یعنی عمل مجرمانه
   حالا برخی نمی فهمند یا خودشان را به نفهمی می زنند کاری به آنها ندارم

   پاسخ
   1. 246.1.1

    Gandom

    خودت داري ميگي جرم يعني عمل مجرمانه
    همجنسگرايي و رابطه بين دو همجنس عمل مجرمانه ايه؟

    پاسخ
    1. 246.1.1.1

     سید محمد علوی زاده

     رباطه سکسی جزء شنیع ترین اعمال مجرمانست
     یک بچه هم می فهمد

     پاسخ
 6. 245

  sss

  سلام من تو کتاب روانشناسی سازگاری خوندم همجنسگرایی یه میلیه که بیشتر از تولد تا شش سالگی در آدم به وجود میاد کتاب رو از کتابخونه دانشگاه گرفتم!(کتاب بخونید 😐 )

  پاسخ
  1. 245.1

   سید محمد علوی زاده

   سلام
   یک کتابی رو که معلوم نیست کدوم ننه قمری و با چه انگیزه ای نوشته قبول دارید ولی قرآن و روایات که از جانب خدا و پیغمبر و جانشینان پیغمبر علیهم السلام است رو قبول ندارید؟؟؟؟
   در ضمن قران و روایات اگر کتاب نیستند پس چه اند؟؟؟

   پاسخ
   1. 245.1.1

    sss

    ننه قمر نبود دکتر علی پور مقدس بوده که برای بخش روانشناسی سازگاری رشته های روانشناسی و علوم انسانی ترجمه کرده و موضوع کتاب خیلی کلیه و توی یه بخشهایش اینو میگه!!! تو سایت هم اشاره مستقیم از قرآن میگه ارضا از طریقی غیر از ازدواج!!!
    نیست حالا اونایی که همجنسگرا نیستن فقط با ازدواج ارضا میشن!!! 🙂
    (من همجنسگرا نیستم ولی دارم اطلاعاتم رو میگم…)

    پاسخ
    1. 245.1.1.1

     سید محمد علوی زاده

     دکتر علی مقدس پور از خدا که فرموده همجنس بازی حرام است و حکمش سنگسار است بیشتر می فهمد؟؟؟
     خدایی که عادل و حکیم است
     چطور ممکن است خداوند بنده اش را برگناهی عقاب کند که هیچ اختیاری بر آن ندارد؟؟!!
     اگر ژنتیکی هم باشد نمی تواند کسی را مجبور به گناه کند و فقط میل به گناه را ایجاد می کند پس باز هم اختیار در دست فرد است

     پاسخ
 7. 244

  آتئیست

  سلام خدا را کی بوجود اورده ؟
  من برای کسانی که این عقیده رو دارن متاسفم
  مگه کسی رو کشتن باید بمیرن این است در ضمن علم هم اثبات کرده کسانی بطور ژنتیکی اینگونه اند
  این است عدالت قرآن؟

  پاسخ
  1. 244.1

   سید محمد علوی زاده

   سلام
   این عقل کوچک من و شماست که خیال می کنیم هر چیزی را باید چز دیگر بوجود آورده باشد!
   شما بگویید خلقت، آفرینش یا همان به وجود آوردن را چه کسی به وجود آورده است؟؟؟
   بعد کی گفته باید بمیرند، باید ترک کنند و توبه کنند ولی اگر دستگیر شدند و اعتراف کردند یا چهار شاهد به عمل ننگینشان شهادت دادند آن هم به صورت چاقو در غلاف آن وقت حکم خدا این است که باید بمیرند.
   در ضمن آن علمی که می گوید ژنتیکی است زائیده خیالات امثال شماست.

   پاسخ
   1. 244.1.1

    آتئیست

    دانشمندان ژنتیک گفتن از خودم در نمیارم آقا خودتون تحقیق کنید
    در ضمن اونطوری که خدا خود به خود وچود داشته این جهان هم میتونه خود به خود وجود داشته باشه ایستیون هاویکنگ با اینکه یکی از برترین دانشمندان است به خدا اعتقاد ندارد زیرا با دلیل میگوید اما شما ها فقط دارید مردم رو میترسونید خسته شدم از شما چهارده سالمه

    پاسخ
    1. 244.1.1.1

     سید محمد علوی زاده

     بارها جواب دادم
     اگر برخی از دانشمندان ژنتیک گفته اند بقیه رد کرده اند ادعای کثیف آنها را

     اثبات اینکه امکان تصادف در پیدایش عالم بسیار ضعیف است یعنی اگر ما این احتمال را مطرح بکنیم باید یک عدد یک بگذاریم در مخرج آن به ترتیب یک عدد بی نهایت و قریب به بی نهایت خواهد شد.
     از اینجا تا کره ماه اگر فرض کنید جلوی مخرج آن عدد قرار بدهیم باز هم احتمال ضعیف تر از این حرف هاست و کسی که عاقل است به این حرفها توجه نمی کند. بنابراین وارد بحث تصادف و اینکه امکان تصادف تقریباً محال است نمی شویم و از این برهان می گذریم.
     حاصل این برهان این است که در عالم نظم مشاهده می شود و هر نظمی ناظمی می خواهد. این عالم ناظمی دارد که آن ناظم را خداوند متعال می دانیم.
     برهان دیگری که مقدمه حسی دارد برهان هدایت است. قرآن به این برهان هم عنایت کرده “ربنا الذی اعطی کل شیء خلقه ثم هدی ” مقدمات این برهان این است که موجودات عالم همه هدایت شده و راه یافته هستند. این راه یافتگی و هدایت یک هادی و یک هدایت کننده می خواهد. پس عالم هادی و دلیل و هدایت کننده ای به نام خدا دارد.
     این شکل منطقی برهان است که باز کبرایش عقلی است. اینکه هر هادی هدایتگری می خواهد این عقلی است و صغرای آن هم علمی و تجربی است.
     هر موجودی را مطالعه بکنیم اعم از جمادات، گیاهان، حیوانات و انسان و مخلوقات دیگر نظم و هدایت و راه یافتگی را در همه آنها خواهیم دید. در بین جمادات خورشید و ماه را در نظر بگیرید می بینید که راهشان را بلد هستند. هم زمان با آفرینششان راهنمائی شده و آفریده شده اند.
     همین طور بقیه موجودات مثلا یک دانه گندم، یک جوجه، یک پرنده را در نظر بگیرید از تخم که بیرون می آید می داند چکار بکند؟ چطور دنبال غذا برود؟ غذا را از کجا جستجو بکند؟ اینها را چه کسی به او یاد داده؟ او که کلاس نرفته، دوره هم ندیده ولی برای رسیدن به کمال کاملاً بلد است چکار کند.
     خلاصه سخن:

     همه موجودات در مسیر کمال خود راهنمایی شده و در آن مسیر حرکت می کنند. این با یک مطالعه میدانی اثبات خواهد شد و نتیجه این خواهد شد که عالم هدایتگری عاقل و مدیر و توانا و برنامه ریز و به تعبیر اسلامی یک ” رب ” دارد که تدبیر همه چیز به دست اوست ” ربنا الذی أعطی کل شیء خلقه ثم هدی ”

     به عبارت دیگر:
     آفرینش تصادفی جهان مساله ای است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم ، براستی آفرینش تصادفی با علم و دانش بشری قابل اثبات هست یا نه . .. پیدایش زندگی ما و دوام آن، خود دارای یک سلسله قوانین بزرگ و دقیق می باشد، زیرا که عقل و خرد سالم پدید آمدن ها را به طور تصادفی و بگزاف، محال می داند!؟

     برای مثال قرار دادن زمین در برابر خورشید و آن هم به فاصله ای معین که اگر اندکی نزدیک تر می بود همه موجودات زنده از حیوان گرفته تا گیاهان، همگی بر روی زمین می سوختند و چنان چه اندکی دورتر از آن بود که هست، همه بر روی زمین یخ می پوشاند، که باز هم حیوانات و گیاهان هلاک می شدند. آیا گمان می کنی که قرار دادن زمین در این موقعیتی دقیقی که دارد تا حرارت و گرمای مناسب را دریافت نماید به طور تصادفی و کورکورانه و به خودی خود صورت گرفته است؟!! حرکت و پیدایش مدّ و جزر، با ماه در ارتباط است!!

     آیا امکان دارد که ماه از مادر خود نزدیکتر شود تا امواج عظیم اقیانوس ها را بر انگیزد و روی همه خشکی های زمین را بپوشاند، سپس وقتی از آن ها عقب نشینی کرد و آن ها را برهنه ساخت، همه چیز متلاشی شده باشد؟!!

     این چه کسی است که مدار ماه در این فاصله مشخص قرار داده است تا مصدر و منشاء نور و روشنی باشد، نه منبع هلاک و نابودی؟!!

     ماه بر روی این کره خاکی گاز و اکسیژن را اسشناق می کنیم تا زنده بمانیم و گاز ” کربن ” را از خود می رانیم که از احتراق و سوختن مواد خوراکی در بدن مان پدید می آید. لازم بود که موجودات بی شمار زنده روی زمین که غیر قابل شمارش اند، این ماده گران بها ” گاز اکسیژن ” را تمام کنند چون همواره و بدون انقطاع آن را تنفس می کنند. لیکن واقعیت این است که گیاهان و نباتات سبز ” گاز کربن” را از هوا می گیرندو به جای آن ” گاز اکسیژن ” را پس می دهند و از راه این معاوضه شگفت انگیز بین حیوانات و نباتات است که این توازن در طبیعت و سرشت، غلاف و نیامن هوائی، باقی می ماند و بدین گونه ضامن زندگی حیوانات و جانداران و گیاهان و نباتات می گردد!! آیا گمان می کنی که این توافق عظیم، خود به خودی و بخودی خود پدید آمده است؟! من گاهی گلی را که دارای دهها رنگ مختلف است مدنظر قرار می دهم و بدون قصد با انگشت بازیگرانه آن را از میان هزاران گل شکفته در بستان می چینیم….

     پس از خود می پرسم با کدام قلم این رنگ ها نقاشی شده و سامان یافته است؟! آن ها تنها طیفنوری نیستند، آن ها به گونه ای سحر آمیز و گیرابا هم در آمیخته اند که جائی خفیف و تنگند و جائی دیگر پر پشت و سایه دار، و جائی دارای خطوط گوناگون و جائی دیگر دارای نقطه های متعددند… به زمین نگاه کن، بدین خاک غبار آلودی که مطلع و مشرف بر این رنگ ها است، به یقین این خاک تیره غبار آلود، نمی تواند نقاش و رسم کننده این رنگ ها و نقش ها و تقسیم کننده این رنگ ها باشد، آیا تصادف و اتفاق و خود به خودی می تواند مشرف و سرپرست بر آن ها باشد؟! کدام تصادف و اتفاق؟!!

     به راستی باید انسان بسیار کودن و نفهم باشد تا بتواند این ابداعات را، بدین گونه تصور کند و تفسیر نماید.

     تازه رنگ های مختلف گل، یک نوع ملاحظه ظاهری و شکلی، بسیار ساده است نسبت به داستان زندگی، آن هم در ابتدایی ترین شکل و صورت آن. در حقیقت ایجاد زندگی در کوچک

     ترین سلول، مستلزم نظام بسیار مستحکم و استوار است. این حماقت است که تصور کنیم که بی نظمی می تواند چیز بسیار جزئی را در اندام یک کرم کوچک بیافریند، تا چه رسد به دستگاه بسیار پیچیده جهاز هاضمه و عصبی آن. وقتی درباره کرم کوچکی چنین باشد درباره آفرینش این انسان با بنیه شگفت انگیز و هستی سر سام آورش، چه می گویی؟!! و درباره آفرینش این جهانگسترده چه می اندیشی؟!!

     چرا وقتی که جامه ی دوخته شیکی را می بینیم از ما خواسته می شود که گمان کنیم که نخ آن خودش به خودی خود در سوراخ سوزن رفته، سپس خودش با تارهای بافته جامه درگیر شده و بالا و پایین رفته و سینه و دامن و کمر و آستین و دکمه ها و سوراخ خای دکمه ها و تزئینات و زیبایی های آن را ساخته است؟!!

     همانا نسبت دادن کارها به تصادف و اتفاق، یک نوع شعبده بازی علمی است که خردمندان از آن دوری می کنند… به فرض این که قلمی را، در یکی از محل ها بیابیم که در کنار آن برگه ای باشد که روی آن نام شخصی نوشته شده، از این چه فهمیده می شود…؟

     در این جا دو صورت پیش می آید: یکی این است که یک شخص نویسنده ای این نام را روی این ورقه نوشته باشد که این بدیهی است.

     دوم این که حروف این اسم خود به خود بدین ترتیب با هم تلاقی نموده و ناآگاهانه تشکیل این اسم را داده اند!! مثلا” ” عمر”. این صورت دوم از نظر علمی بدین صورت است: اول حرف “ع” نا خودآگاه روی ورقه افتاده باشد نسبت آن در بین حروف هجا یک در بیست و هشت است، و قرار گرفتن سه حرف ” ع،م،ر” پشت سر هم و به طریق محض تصادف، عینا” به نسبت یک در “۲۸*۲۸*۲۸″ یعنی به نسبت یک به ” ۲۱۹۵۲″ است. در صورت اول یک صورت پیش نبود و آن هم یک صورت معقول و پسندیده بود.

     آیا می توان تصور کرد که نادان ترین و کودن ترین و بی فکر ترین کس، این صورت دوم را که احتمال وقوعش یک در بیست و دو هزار است، بر صورت اول که یگانه و معقول است، ترجیح دهد؟!!

     با وصف این، حتی نوشتن تصادفی حروف کلمه عمر به طریق تصادفی بر روی کاغذ، بیشتر به ذهن نزدیک است، تا این که تصادف بتواند یک قطره از آب اقیانوس های بیکران با دانه ای از ریگهای بیشمار صحراهای گسترده جهان را ،بیافریند…

     بیگمان میان این پندارهای الحاد گرایانه و میان دانش و خرد ،فزسنگها فاصله است و این داوریهای ابلهانه با دانش و خرد تضاد عمیق دارد …..

     ————————————————

     پاسخ
   2. 244.1.2

    آتئیست

    عقل من میگه کسیو که نکشتن چرا باید بمیرن ؟ عدالت خدا اینه؟
    داخل روابط همجنسگرایان عشق است رابطه جنسی مهم نیست.

    پاسخ
    1. 244.1.2.1

     سید محمد علوی زاده

     تا عشق منجر به رابطه جنسی نشده اسلام هم هیچ منعی نمی کند

     پاسخ
 8. 243

  دانلود فیلم

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

  پاسخ
 9. 242

  سجاد

  سلام
  از نظر من چیزی ب اسم ژنتیک وجود ندارد این امر یک امر شیطانی نیز هست مثل تمام گناهانی ک شاید انسان علاقه ب تکرار و انجام آن نداشته باشه ولی با وسوسه شیطان دچار میشود.و لازم نیست ب دین شریف و کامل اسلام توهین بشه. البته با احترام ب نظرات دوستان فقط یک نظر شخصی است.

  پاسخ
 10. 241

  وحید

  من همجنسگرام و عاشق این این غریزه خدادادی هستم
  خدا را ممنونم که منو خاص و عاشقترین به همجنس خودم آفرید و صد اللته افسوس که در سرزمینی زندگی میکنم که مرا اتش میزنند و از کوه پرت میکنند.

  پاسخ
  1. 241.1

   سید محمد علوی زاده

   این مجازات همجنس بازی است که عمل شنیعش در دادگاه ثابت شده.
   و این مازات را همان خدایی که از او ممنون هستی معین کرده.

   پاسخ
  2. 241.2

   نیما

   خفه شو اشغال افتخارم تازه میکنه مجازاتای بالا بخون بیشتر افتخار کنی

   پاسخ
   1. 241.2.1

    سید محمد علوی زاده

    عفت کلام لطفا!!!

    پاسخ
   2. 241.2.2

    اینقدر قلبم قبره

    تبصره نیار خودتو تبرعه کنی.تو عقل خودت رهبر خودی.جای اینک بری به لواط پنهاه بیاری برو ب خدات برس ب خدا پناه ببر.منم افسرگدی شدیدی دارم و بیشتر موقه ها اینقدر گریه میکنم که با گریه میخلبم و دلم میخاد خدکشی کنم‌.چشمام ضعیف شده باید عملش کنم پول ندارم.پس منم برم لوات کنم؟
    یا بخاطر دیپلمم معلم های خدا لعنتشون کنه اینقدر اذیتم کردن بزور رشوه گرفتم باید برم لوات کنم؟

    اینا همه چرت پرت های ک شیطان و اهل بیت شیطان واستون میارن
    برو خجالت بکش جای اینکاری کثیفت برو یکار خوبی کن یبار بخاطر خدا هم شده گناه نکن ببین خدا کمکت میکنه یان!

    توجه داشته باش گفتم بخاطر خدا نه بخاطر اینک خدا یکاریت درست کنه یبار اون کارو نکنی

    جانم فدای رهبر عزیز تر از جونم سید علی خامنه ای

    پاسخ
   3. 241.2.3

    اینقدر قلبم قبره

    ببین رسمم نیست باهات کل کل کنم!
    نمیخام تورو تو این تراک بشکونم‌!
    خفه تو باید باشی که کونت میدی یکی ازش استفاده کنه میای اینجا افتخارم میکنی؟
    مجازت های اسلامی در حق بچه های کونی خیلم هم کم هست.باید از مجازات یهودیان و مسیحی ها استفاده کنن واستون.

    اگه گیر من بیوفتی که سلاخیت میکنم نیما اشغالی

    دفعه اخرت باشه به سید جماعت توهین میکنی سید ها نسل امام علی هستن و باید بهشون احترام گذاشت . جانم فدای سید علی خامنه ای

    پاسخ
    1. 241.2.3.1

     سید محمد علوی زاده

     عفت کلام لطفا

     پاسخ
 11. 240

  یک انسان

  بابا شما چرا اینقد شلوغش میکنین همجنسگرایی با همجنس بازی کاملن فرق داره کسایی که همجنس گرا هستن عاشقن ولی کسایی که همجنسبازن از رو هوس این کارو میکنن و خدارو شکر بیشتر همجنسگرا هست تو ایران تا همجنسباز عشق عشقه مثل عشق بین دختر و پسر . پسر و پسر. دختر و دختر هیچ فرقی نداره ما برامون مهم نیس اخر عاقبتمون تو جهنم چی میشه ما عاشقیم همجنسگراها عاشقن عشق بیماری نیست بفهمین شما بیمارین که فقط فک میکنین عشق بین دختر و پسره و من و امثال من متاسفیم براتون که همچین فکری میکنی و امیدوارم خدا شفاتون بده

  پاسخ
 12. 239

  YMP

  سلام
  هه راه هاي درمانتون خيلي باحال بود در واقع درمان نبود شما خواستيد همجنسگراها رو بترسونيد تا از اين كار دوري كنن در ضمن شما نشستي اون ور گود از هيچي خبر نداري كي گفته همجنسگرايي اعتياد چه اعتياديه كه من بدون آلوده شدن بهش معتادش شدم اون خدا شاهده من تا اين سن كه رسيدن و بيست سالمه تا به حال رابطه ي جنسي نداشتم ولي از بچگي همجنسگرا بودم خواستيد باور كنيد نخواستيدم ميل خودتونه فقط خواستم بگم تو دين اسلام فقط همجسگرايي گناه محسوب نميشه شما برو فكر گناهان خودت باش

  پاسخ
 13. 238

  ارمان

  همجنسگرایان منحرف نیستند. شما منحرف هستید که به دنبال تفتیش عقاید دارید. نه چیزی از روانشناسی میدونید و نه جامعه شناسی. متاسفم که با دین متحجرانه خود اقدام به نفرت پراکنی نسبت به همجنسگرایان میکنی.
  همجنسگرایی کاملا طبیعی و درصد زیادیش ژنتیکیه.
  در تمام قلمروهای طبیعت وجود داره و بیماری نبودنش اثبات شده. شما اگر دلسوز هستید کتاب بخونید و علمی بحث کنید. دین امر شخصیه. با یه امر شخصی تز صادر نکنید

  پاسخ
  1. 238.1

   سید محمد علوی زاده

   توسط کی اثبات شده؟؟
   کدوم دانشمند؟؟
   کم کم منتظر طبیعی بودن گرایش به حیوانات و عروسکهای جنسسی هم باید باشیم، چون بزودی طبیعی بودن و حتی گرایش ژنتیکی به آنها هم توسط دانشمنان اثبات خواهد شد.

   پاسخ
   1. 238.1.1

    آتئیست

    عزیزم اینا هیچ ربطی بهم ندارند

    پاسخ
  2. 238.2

   عباس حیدری

   چقدر راحت تهمت می زنید؟
   بدون هیچ دلیل
   -سید کی دنبال تفتیش عقاید بوده؟
   -به دین میلیاردها انسان توهین کرده و می گویید متحجر!!! چرا متحجر؟؟؟

   در ضمن دین به نگاه ما یک امر شخصی نیست.

   پاسخ
 14. 237

  Saeed

  واقعا متاسفم برات‌که درکت از همجنس گرایی اینقدر پایینه و فکر میکنی‌که این گرایش انتخابیه

  پاسخ
 15. 236

  جاوید

  این موضوع رو باید جامعه شناسان بررسی کنند و از عهده دین خارجه.
  دین صرفا داره میگه که اینکار رو انجام بدی خدا مجازاتت میکنه، راه حل پیش روی شما قرار نمیده. شاید بگن تغییر جنسیت اما این موضوع هم راهکار درست نیست. بهتر هست حکومت اجازه بده تا جامعه شناسان و یا روانشناسان بررسی کنند. کمااینکه فقدان حضور این افراد در حکومت باعث فقر فرهنگی مردم کشور شده.
  همجنس خواهی بصورت ژنتیکی در این افراد هست، حالا باید از خداوند هم سوال کرد که شما که ممنوع کردی دیگه برای چی چنین ژنی یا هواخواهی رواصلا خلق کردی؟
  در پناه حق باشید.

  پاسخ
  1. 236.1

   علوی زاده

   ژنتیکی بودن دروغ محضه بالفرض هم اگر انسانهای دوجنسی رو از این قسم فرض کنی درصدشان به دهم درصد هم نمی رسد

   پاسخ
  2. 236.2

   عباس حیدری

   اگر نمی دانیم انکار نکنیم!
   دین اسلام نه تنها برنامه و راهکار دارد بلکه آنچه که می گوید به نفع خود افراد است.
   “ابنه” اصطلاحی است برای کسانی که تمایل به مفعول واقع شدن دارند. که روایت های فراوانی برای درمان آن هست… البته این مرض به خاطرریخته شدن منی مرد در مقعد او و تبدیل شدن آن منی به کِرم هایی که از راه منی تغذیه می کنند و اگر منی به آنها نرسد به مقعد او هجوم آورده و موجب خارش او می گردد..لذا درمانهایی یرای کشتن آن کرمها توسط طب اسلامی هست.که به تفصیل باید بیان شود.

   پاسخ
 16. 235

  لیا

  با خوندن بعضی نظرات واقعا دلم گرفت….چرا اینقد از کاری که خدا حرام اعلام کرده طرفداری میکنید…تاسف کمترین کاری که برای شما میشه انجام داد…میخواید به اسم نیاز داشتنو درک بالا و با کفتن کلمه ی دست خودم نیست گندکاری و گناهتونو کم کنید.کسی که اعمالش دست خودش نیست بمیره بهتره…

  پاسخ
  1. 235.1

   افندي زاده

   ليا جان خيلي از كارهايي كه ما مي كنيم از روي غريزه هستش نه اراده يعني دست خودمون نيست . مانند ميل به خوردن هويج و اكراه از خوردن گوشت در خرگوش ، ميزان نياز به خواب ، عاشق شدن .
   شما معلومه عاشق نشدي تا حالا وگرنه اذعان مي كردي كه دست خود آدم نيست معشوق خودشو فراموش كنه و بره در پي يكي ديگه كه ازش نفرت داره.

   پاسخ
   1. 235.1.1

    سید محمد علوی زاده

    کاملا اختیاریه مانند عشق که مقدماتش اختیاری و خیلی راحت می تواند تبدیل به نفرت شود

    پاسخ
 17. 234

  AmirAli

  حاج آقا مسئلتون
  من هرشب جنوب میشم تو خواب بابا دهنمون سرویس شد از بس صبح زود رفتیم حمام غسل گرفتیم این که هیچ کمر درد سرویسمون کرده چیکار کنم این بی صاحب پا نشه خواهشن بگو چیکار کنم

  پاسخ
  1. 234.1

   alavizadeh

   سلام علیکم
   یک دعا هست بخونید< http://313fadai.ir/%d8

   پاسخ
   1. 234.1.1

    AmirAli

    این دعا رو بخونم واقعا کار میده؟؟؟
    خسته شدم دیگه چند بارم خواستم عمل کنم و وازکتومی یا همون لولهامو ببندم خانوادم نمیزارند میگند مگه نمیخوای ازدواج کنی بچه نمیخوای من نه زن میخوام ن بچه هر کاری میکنم نمیزارند نمیدونم دیگه چیکار کنم

    پاسخ
    1. 234.1.1.1

     عباس حیدری

     -چند راه حل:
     سعی کن محیط تحریک رو فراهم نکنی(فیلم-عکس-متن-دوست -خلوت و…)
     ورزش کن تحرک داشته باش و انرژیتو در کارهای مفید تخلیه کن.

     اگر هم شرایط ازدواج رو داری ازدواج کن و تشکیل خانواده بده .

     پاسخ
 18. 233

  شهر فرنگ

  یا علیییییییییییییی

  پاسخ
 19. 232

  رضا

  راستش من درگیری روحی شدیدی بابت همین هم جنس گرای دارم !
  از همون زمان بچگی ! خیلی دوست دارم این کارو تجربه کنم و گاهی به خاطر فشار های جنسی طوری مجنون میشم که نمیتونم کارامو انجام بدم 🙁

  پاسخ
 20. 231

  .....

  شما بیمارید و عقب مونده از علم که هنوز نمیفهمید همنجنسگرایی ژنتیکیه..متاسفم برای همه ی کسایی که با اسم دین چشمشون رو به روی همه چیز بستن و کور شدن

  پاسخ
  1. 231.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   اگر بیماری زنتیکی باشه که نیست!!!، بیمار و عقب مانده اونایی هستند که…
   اگر هم به قول ما بیماری قلبی باشه که باز هم بیماراونایی هستند که…

   پاسخ
 21. 230

  ساسان

  من هم جنسبازم وعاشق این کار

  پاسخ
  1. 230.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   به بد دردی مبتلا شدید

   از خدا میخوام دستتونو بگیره

   یا حق

   پاسخ
  2. 230.2

   اینقدر قلبم قبره

   ساسان خاک توسر مادر و پدر که موقه جفت گیری کردن ب حرف اسلام گوش نکردن که اگ موقعه نزدیکی ب کسی دیگر فکر کنی شیاطین هم در اون نزدکی شریک میشن و بچه خراب میشه

   باید سرتو بکنی توکونت جای اینک افتخار میکنی

   افتخار بچی میکنی؟

   به اینک بدنت میدی کسی ازش لذت ببره؟
   خاک توسرت کنم

   افتخار باید شهید حججی و خانواده گرامی شون بکنن که جوان در راه اسلام دادن

   نه تو

   جانم فدای رهبرم جانم فدای سید علی خامنه ای

   پاسخ
 22. 229

  daaaaaarya

  همجنسگرایی متاسفانه ب اختیار فرد همجنسگرا نیس و ب نوعی حتی بیماری ب حساب می اید و فرد ب نوع غریزی ب سمت همجنس خود جذب میشود..اما همجنسبازی در اختیار فرد همجنسباز است و غریزه ای در کارنیس بلکه فرد با این کار فقط لذت میبرد و و این کار را خودش انتخاب میکند و میتواند اراده کند اما نمیخواهد…

  پاسخ
 23. 228

  سعید

  خیلی تند روی کردین متاسفم

  پاسخ
  1. 228.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   ?????????

   پاسخ
 24. 227

  x

  برید جمع کنید خودتونو بابا بیمارم خودتونید منودوستم همجنسیم وعاشق همیم هیچ وقتم باجنس مخالفم دوس نبودم….یعنی ارزش همجنسمو بیستر از جنس مخالفم میدونم…مّّّّّّّّّّّهم اّّّّّینه…کسی ک شعور داشته باشه حرفامو میفهمه من دخترم. حالا بای.

  پاسخ
  1. 227.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   ؟؟؟؟؟!!!!!
   فهمیدن حرفاتون شعور بالایی نمی خواد بلکه درک زشتی کاراتون شعور میخواد!!

   پاسخ
 25. 226

  بیتا

  من واقعـا برای همجنس بازان متاسفم این کار خیلی گناه داره و واقعا ادمو ب انحراف میکشه

  پاسخ
  1. 226.1

   یک انسان

   ایشالا خدا تورو هم شفا بده با این مغزت
   ما همجنسباز نیسیم اسکل
   ما همجنسگرا هستیم مثه انسان داریم زندگی میکنیم
   برو شستشو بده اون مغز کثیفتو

   پاسخ
   1. 226.1.1

    سید محمد علوی زاده

    عفت کلام لطفا

    پاسخ
 26. 225

  نرگس

  خدایا تمام جونای مارو به راه راست هدایت کن .اگه هدایت نمیشن خدایا از رو زمین برشون دار….

  پاسخ
  1. 225.1

   حسین

   هم جنس گرایی با هم جنس بازی فرق داره همجنس گرا ها به جنس مخالفشون هیچ علاقه ای ندارن اونا نمی تونن با کسی که هیچ علاقه ای بهشون ندارن زندگی کنن و بحث تولید مثل هم که حیوونا هم تولید مثل میکنه آدم نمیتونه بخاطر تولید مثل احساسی که داره رو کنار بذاره آدمی که از بیرون به این قضیه نگاه میکنه میگه آره اینا چه آدمای کثیفی هستند که همیچین کارایی میکنن اما وقتی باهاشون زندگی کنی حسشونو بفهمی درکشون کنی واقعا میبینی که حق با اوناست و اونا هیچ میل و هیچ علاقه ای به جنس مخالفشون ندارن که هیچ حتی از اون متنفر هم هستن تازه مگه چقدر تو دنیا هم جنس گرا وجود داره که نسل بشر رو بخواد به خطر بندازه خیلی ها هستن با هم ازدواج میکنن بچه دار هم میشن بچشونو میذارن سر راه درحالی که دو تا همجنس گرا که عاشق هم هستن میتونن بچه ای رو که دو تا آدم معمولی نتونستن ازش نگه داری کنن و پرورش بدن لطفا قبل از این که درباره چیزی نظری بدید قبلش دربارش کمی تحقیق کنید از نظر من که هم جنس گرایی ژنتیکی هم نیست و فقط یه احساسیه که آدم داره و نمی تونه چیزی رو که بهش علاقه داره رها کنه و چیزی که ازش متنفره رو انتخاب کنه
   ممنون که وقتتونو گذاشتید موفق باشید

   پاسخ
 27. 224

  عاطفه

  لحظه ای درنگ !! آیا خدا راضی است ؟؟؟؟

  پاسخ
 28. 223

  alavi59

  غفلت و فریب اغواهای شیطان رو خوردن باعث شده در برابر این گناه کبیره چنین نظراتی داشته باشیم . گناهی که هم در دنیا عذاب دارد هم درآخرت عذاب های شدیدی و طولانی بهمراه دارد .
   وقتی درپیشگاه کبریایی خداوند حاضر شویم خواهیم فهمید که ژنتیک بوده ؟؟!!بیماری بوده؟؟!!
  حال می داده؟؟؟!!! و …..  -خدا عاقبت همه رو ختم به خیر و روسفیدی کند

  پاسخ
 29. 222

  عاشق خدا

  هم جنس بازی واقعا کار زشتیه.خداوند مهربان زن و مرد را افرید تا با یکدیکر ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهند.خداوند همه جا هم جنس کرایی را منع کرده اند و بارها تکرار کرده اند که به این کناه الوده نشوید.از خداوند مهربان تمنا میکنم که هیج کس دجار این مرض نشود 

  پاسخ
 30. 221

  دوستدار خداوند

  هم جنس بازی واقعا کار زشتیه.خداوند مهربان زن و مرد را افرید تا با یکدیکر ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهند.خداوند همه جا هم جنس کرایی را منع کرده اند و بارها تکرار کرده اند که به این کناه الوده نشوید.از خداوند مهربان تمنا میکنم که هیج کس دجار این مرض نشود 

  پاسخ
 31. 220

  نا شناس

  به چشمایه خیس امام حسن ع در حال نگاه کردن کتک خوردن مادرش خدا قسمت میدم هرکی به این مشکل گیر افتاده شفاش بده.

  پاسخ
  1. 220.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   انشاءالله

   پاسخ
 32. 218

  علی

  اگر خدا در ذهن نباشد، انجام هر کاری ممکن است…………

  پاسخ
 33. 217

  مریم

  خداجونم از شر شیطان فقط و فقط به خودت پناه میبرم.

  پاسخ
 34. 216

  siwon

  lاین انتخاب جنسی هر کسیه…همجنس گرا ها دست خودشون نیست اینطوری به دنیا اومدن … خدا اینارو به وجود اورده پس مشکلی نیست…هیچ کجای قران ننوشته که تمایل جنسی گناهه… توچیو میخوای ثابت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یه چیز واقعیه عوض شدنشم دست تو نیست

  پاسخ
  1. 216.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   همه چیز دست خود آدمه
   اگر دست خود آدم نبود حرام نمیشد
   این که می گویند «همجنس گرا ها دست خودشون نیست» یک فریب، مغالطه و دروغ بزرگ است برای توجیه این عمل زشت!
   شجاع باش ایمیلتو بذار تا جواب رو برات بفرستم!!!

   پاسخ
   1. 216.1.1

    آتئیست

    اقا من شجاع ستم شما میخوای این خرافه ها جلوی علم هم بگیری ؟ علم ثابت کرده

    پاسخ
 35. 215

  ناشناس

  س. من تا بحاال با کسی هم جنس بازی نکردم و نمیتونم بکنم ولی نسبت به همجنس
  خودم علاقه خاصی دارم به هرکس علاقه ای ندارم افراد خاصی جزو ستاره داران
  من هستن آیا برچسب همجنسباز به من میخوره؟؟؟

  پاسخ
  1. 215.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   پاسخ
 36. 214

  hadi

  من نمی تونم کار هم جنس بازی رو ترک کن

  پاسخ
 37. 213

  انسان

  دوستان من،برخلاف خیلی ازهم وطنان عزیزمون که فکرنکنم هرگز احترام به عقایددیگران رو یادبگیرن یااینکه بخوان که یادبگیرن من به عقایدهمه شمااحترام وارزش قائلم چه اونایی که موافق اند و چه اونایی که مخالف؛ولی بذارین یه چیزی بهتون بگم:ما آدما مخصوصا مامسلمونا ومخصوصا ماایرانیا همیشه خودمونو حق مطلق میدونیم درحالیکه حق مطلق فقط خداست.ماهرچه قدرهم که مطمئن باشیم در رابطه بایک موضوع موردبحث نباید خودمونو ۱۰۰درصدحق بدونیم،انسان عاقل وفهمیده به نظرمن کسیه که هرچه قدرهم ازحق بودنش مطمئن باشه حداقل باید۱دصداحتمال بده که دراشتباهه وهمین باعث خواهدشدکه اون شخص به عقاید طرف مقابل گوش بده که قابل توجه اونایی که ازقرآن دم میزنن مصداق این آیه قرآنیه:فبشرعبادالذین یستعمون القول فیتبعون احسنه(زمر۱۸) یعنی:ای پیامبربشارت بده آن دسته از بندگان مرا که به سخن گوش میدهند وسپس بهترین راههارا انتخاب میکنند.اگردقت کنید گفته”القول” نه قول مسیحی یا مسلمان ونگفته قول همجنسگرا یا غیرهمجنسگرا.ولی اکثرما آدما حتی حاضرنیستیم به حرفای طرف مقابلمون گوش بدیم که نشون میده ماخودمونو حق مطلق میدونیم که این تفاوتی با شرک نداره.آخه مگه من مگه خالق اون شخص همجنسگرا هستم که بیام براش حکم اعدام صادرکنم؟!چراماها اینقدرگستاخیم که به خودمون اجازه میدیم نحوه ی زندگی افراد رو بهشون دیکته کنیم ودستور بدیم؟!به عقیده من تجاوزگر باید اعدام بشه والبته قبل ازاعدام باید توسط یک سگ موردتجاوزقرار بگیره تامقابله به مثل بشه!اینکه میگم سگ به خاطر اینه که چنین شخصی لیاقت اینو نداره که حتی توسط آلت یک انسان موردتجاوزقراربگیره!ولی نظرمن در رابطه با همجنسگرایی که خودش با رضایت خودش این کار رو میکنه این نیست.عقیده من اینه که هم جنسگرایی یک خطر برای جامعه محسوب میشه مخصوصا برای جامعه ما که باتوجه به آماری که رئیس مرکزآمار ورئیس ثبت احوال ارائه میدن آمار زادوولد خیلی نگران کننده ست وبی میلی به ازدواج و سن ازدواج به خاطرمشکلات مالی واقتصادی روز به روز درحال افزایشه.حالافرض کنید تو این وضعیت بذاریم همجنسگرایی هم تو کشور رشد کنه،فاجعه به وجودمیاد ولی مطمئن باشید راه زور درمسائل فرهنگی هیچ وقت پاسخ گو نخواهدبود و تنها نتیجه اش این خواهد بود که چهره بدی از ملت ایران در تاریخ به جا خواهدماند وآیندگان به استخوان های ماخواهندشاشید!به عقیده من ایران هراسی را خودما ایرانی ها باهمین وحشیگری هامون به راه می اندازیم نه آمریکا!برای نمونه پیشنهاد میکنم در موردماجرای اعدام دو نوجوان به نام های Ayaz MarhuniوMasood Asgari درسال۲۰۰۵ یک تحقیقی کنید وببینید چه اثراتی در جوامع بین اللمل به جاگذاشت و چه نفرتی از ایرانیان در دنیا پیدا شد.این نشون میده که ما با گروه تروریستی داعش هیچ فرقی نداریم و ماهم رادیکال و افراطی هستیم.بهتره در مواردی مثل مشکل رشد همجنسگرایی زود قضاوت نکنیم وبه جای اینکه مثل یک وحشی بیفتیم اعدام کنیم اینا رو،بگردیم ریشه مشکل رو پیدا کنیم.آخه مگه میشه یک مرد اجازه بده کسی بهش دست ورزی کنه چه برسد به اینکه لذت ببره ازاین کار! پس این نشون میده که مشکل خیلی جدیه.اگه یک مقدارمطالعه داشته باشید میدونید که از گذشته هم جنسبازی بوده ولی همجنسگرایی نبوده و اگر هم بوده به این اندازه جامعه اش بزرگ نبوده.آقایان مقدس مآب فکرمیکنن که مشکلات فرهنگی رو میشه همیشه با قرائت چندتا روایت و حدیث وآیه حل کرد.نخیرعزیزم!این جوریا نیست! اگه بخوای با کتک و شلاق واعدام و بازداشت فرهنگ رو اصلاح کنی نتیجه ش بهتر از این نمیشه که اگه به سایت ثبت احوال مراجعه کنید میبینید که در سال ۹۲ بیش از۱۵۰هزار طلاق ثبت شده! راستی یه سوال از حاج آقا تسبیح ریش نژاد:تو این چند سال اخیر بیشترین آمار کلیساهای خانگی کجا بوده؟!تهران؟!شیراز؟!تبریز؟!اصفهان؟! هیچ کدوم!بیشترینشون تو مشهد بوده!مشهد!قلب تپنده مذهب ایران! ای کاش تو ایران هرکاری رو به کاربلدش میسپردن ولی همین ای کاش ها ازمابه ارث خواهدموند. ای کاش مسئولین فرهنگی به اندازه یک چوپان کار بلد بودن که چوپان بابی سوادی اش یک سگ وحشی را رام میکند ولی این حاج آقا ها حتی بلدنیستن یک بچه مدرسه ای رو درست تربیت کنن که یه خبر خوش هم به روحانیون عزیز بدم:مصرف مشروبات الکلی هم از دبیرستان به راهنمایی رسید و الآن خود من چندین بچه مدرسه ای راهنمایی رو میشناسم که به شدت الکلی هستن! واقعا باید به مسئولین تبریک گفت.وقتی توی کل رسانه ملی یه برنامه نباشه که مسائل مربوط به بلوغ وخطرات احتمالی سر راهش رو به نوجوونا و والدین آموزش بده،وقتی دانش آموز تو مدرسه از حاج آقا بپرسه که مثلا کاندوم چیه بگه استغفرالله،تازمانی که به جای اخلاق وانسانیت درمدارس ومساجد احکام شکیات نماز تدریس بشه،بیشترازاین نباید انتظار داشت!موفق باشید(من یک پسر۲۰ ساله هستم وبه شدت آدم معتقدی هستم مخصوصا نسبت به امام حسین وهمراهانشون،حافظ دوجزء قرآن هستم وقاری قرآن هم هستم اما نه مثل بعضی مقدس مآب ها!اینو گفتم نه به خاطر تعریف از خود بلکه به خاطر اینکه بدونید این حرفا رو از یک نفرمذهبی دارید میشنویدنه شبکه ضدانقلاب که درحال تلاش برای ریشه کن کردن مبانی فکری اسلام هست!!!!!!!!!!!!!)

  پاسخ
  1. 213.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   شما اول فرمودید
   :«حق مطلق فقط خداست» قبول ولی بعدا گفتید:«اکثرما آدما حتی حاضرنیستیم به حرفای طرف مقابلمون گوش بدیم که نشون میده
   ماخودمونو حق مطلق میدونیم که این تفاوتی با شرک نداره.آخه مگه من مگه خالق
   اون شخص همجنسگرا هستم که بیام براش حکم اعدام صادرکنم؟!چراماها
   اینقدرگستاخیم که به خودمون اجازه میدیم نحوه ی زندگی افراد رو بهشون دیکته
   کنیم ودستور بدیم؟!به عقیده من تجاوزگر باید اعدام بشه والبته قبل ازاعدام
   باید توسط یک سگ موردتجاوزقرار بگیره تامقابله به مثل بشه!اینکه میگم سگ
   به خاطر اینه که چنین شخصی لیاقت اینو نداره که حتی توسط آلت یک انسان
   موردتجاوزقراربگیره!»

   شما با چه حقی در مورد احکام حق مطلق اظهار نظر می کنید و بعد فتوا صادر میکنید که باید با سگ…
   در مورد خطرات اجتماعی همجنس گرایی هم حق با شماست ولی خطر همجنس گرایی فقط اجتماعی نیست!!
    اعدام هم،در همه جا وجود داره حتی دموکراتیکترین کشورها البته اعدام در ایران اجرای حکم و حدود خدای مطلق ست نه حکم مجلس و پارلمانی که هر روز به یک رنگی در میاد و البته ما نباید تحت تاثیر شانتاژهای تبلیغاتی غربیها با اون امکانات وسیع و گستردشون قرار بگیریم بلکه ما هم باید تبلیغاتمونو تقویت بکنیم و فضا ی آلوده موجود را که ققط جنبه های خشن دینو نشون میده، عوض بکنیم!! و از همه جنبه ها و محاسن دین بگیم و الحق که مسئولین فرهنگی و تبلیغی ما کم گذاشته اند! و دراین زمینه هم حق با شماست.
   در ضمن شما که ادعا میکنید مذهبی هستید چرا عفت کلام ندارید؟؟؟؟؟ متاسفم که این پست رو تایید میکنیم!
   در ضمن شما که مذهبی و حسینی هستید چرا علمای دین رو مسخره میکنید؟؟؟
   فاتحه اون جامعه ای که مذهبیهاش ادبیاتی مثل شما رو داشته باشند رو باید خوند. در ضمن علت و ریشه همه این انتقاداتی که بر امثال شما برادر محترم وارد کرده دوری و جدایی از علمای دینه!! که این هم یکی از دسیسه های دشمنان اسلام برای نابودی دینه که مردم رو از علما دور نگه دارن و روحانیت و مرجعیت رو تضعیف بکنن!
   والسلام

   پاسخ
 38. 212

  tt

  من نمیدونستم زن ها هم همجنس باز یا همجنس گرا هستند. بعدشم توضیح همجنس گرایی که دادید خیلی کلی است منظور از علاقه جنسی چیه که با همجنس بازی متفاوتش می کند؟

  پاسخ
  1. 212.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   تمایل به هم جنس یعنی همجنس گرایی
   ارتباط جنسی با همجنس یعنی همجنس بازی

   پاسخ
 39. 211

  pegah

  سلام…راستش من خودم درگیر همچین حسی هستم.الان ۲ ساله ک درگیر این حس لعنتی هستم.من با یکی از دوستام صمیمی بودم و از اون حرفای چرت خ بهش گفتم اما اون هیچوقت نمیذاشت و نمیذاره بهش نزدیک بشم.بخدا دستشم خ کم گرفتم اما با همون دست گرفتنم کلی حس بهم دس میداد…….خلاصه اینکه اون هیچ کمکی بهم نکرد و خدا شاهده تا حالا با هیشکی اونجوری نبودم.هر جنس مخالفی رو هم ک بهش علاقه داشتم اصا هیچوقت گیرم نیومد……من ی دختر ۲۲ ساله ک خوبیم زبونزده و مث بقیه دخترا نیستم با این حس لعنتی و این نیازم ب نظرتون میتونم چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

  پاسخ
  1. 211.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام و درود بر شما
   ظاهرا مشکل افزایش سن، بلوغ زودرس و نیازهای جنسی  این حالت را در شما ایجاد کرده که انشاءالله با ازدواج حل خواهد شد!
   شما باید از هر چیزی که موجب تحریک هیجانهای جنسی می شوید دوری کنید!
   ای پست می تواند به شما کمک کند:

   چهل توصیه مهم و کاربردی برای کنترل شهوت و ترک گناهان جنسی

   توصیه های مفید

    

   پاسخ
 40. 210

  فرا

  تو هیچ حقى ندارى راجع به تمایلات جنسى دیگران نظرى بدى! هر کس تمایل و سلیقه خودشو داره و شما حق اظهار نظر درباره دیگرانو ندارى, فوقش مى تونى راجع به خودت نظر بدى . به اسم على و ملى و سکینه و کلثوم دنیا گلستون نمى شه???????? وقتى تو مملکتى براى حیووناى زبون بسته ارزشى قایل نباشن انتظر دارید براى تمایلات دیگران ارزش قایل باشن. اینا مردمى هستن که هرچى تو گوششون بخونن همونو تا اخر عمر تکرار مى کنن و دنبال دلیل چیزى نیستند.
  احمق به دنیا میان و احمق هم از دنیا مى رن

  پاسخ
  1. 210.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   با توجه به اینکه انسانها اعضای مشترک جامعه انسانی هستند پس تا حدودی در مورد یکدیگر مسئولیتها و حقوقی را دارند!!
   در ضمن ما سعی میکنیم نظر دین را که تضمین کننده سعادت جوامع است را بیان کنیم.

   پاسخ
 41. 209

  gay

  Hamjensbazi zhenetikie va sabet shode ,pas dast az sare ma hamjensbazha bardarid ,
  Be omide rozi ke hameye hamjensbaza to sarasare donya rahat zendegi konan

  پاسخ
  1. 209.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   هزاران فرضیه علمی یقینیو ثابت شده وجود داشته که اکنون خلاف آن ثابت شده است!!
   و البته مشکل ژنتیکی بودن همجنس بازی هم نه تنها فرضیه علمی نیست بلکه یک دروغ بزرگی است که جوامع مطرح کننده آن هم آنرا باور ندارند!یا
   سیاستی که اکنون در دنیا در حال اجراست این است که یک دروغ را آنقدر تکرار کنند تا مردم آنرا باور کنند و امثال شما فریب این سیاست را خورده اید!!

   پاسخ
 42. 208

  سارا

  واقعا خیلی زشته که به نام دین همچین جنایاتی رو مرتکب میشید.شاید انسان تو یه دوره خاص از زندگیش مسیر رو اشتباه بره، باید کمکشون کنیم، ببینیم مشکلشون چی بوده که حاضر به همچین کارایی شدن نه اینکه اعدامشون کنیم!واقعا لعنت خدا بر تو و امثالت که با همچین طرز فکری جامعه رو دارید به فنا میدید، به خاطر وجود سگهای کثیفی مثل شماها قشر جوان از دین فراری شدن.در صورتی که راه و روش پیامبران به خصوص دین اسلام به هیچ وجه اینطور نبوده.وقتی میبینم جوامع دیگه با افراد مرتکب گناه پای صحبت میشینن و مشکل رو حل میکنن، فرد رو به زندگی بر میگردونن و این رو حق مسلم یک انسان میدونن که اشتباه کنه و در صدد جبران برآد،و از طرفی ما مسلمان ها فقط بلدیم حکم شلاق و اعدام و….بدیم واقعا تاسف میخورم.

  پاسخ
  1. 208.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   ظاهرا شما دین را نمی شناسید که احکام آن را جنایت می نامید!
   اگر هر روز به اندازه نصف وقتی که برای آرایش صرف می کنید، برای مطالعه قرآن، کتابهای حدیثی، تاریخ اسلام و… وقت می گذاشتید این نظر رو ثبت نمی کردید!!
   در ضمن نه شما جامعه ما را میشناسید و نه جوامع دیگر را!! 

   پاسخ
 43. 207

  Sany

  من علاقه ای به جنس مخالفم ندارم و علاقه ی زیادی به همجنسم دارم اما تا الان کنترلش کردم یا با عکس یا فیلم هایی که وسوسه شده ام مقابله کرده ام
  اما گاهی یک حس درونی نمیذاره که انسان پاکی باشم و منو میکشونه به همجنس گرایی هرکاری هم ک انجام دادم کارساز نبوده که کم کم اعتقادم رو دارم از دس میدم و همیشه دختران رو به چشم دوست معمولی دیده ام نه همسر اما به پسران به چشم پارتنر سکس نگاه کردم اما بخاطر اسلام و جامعه بروز نداده ام
  خواهشن کمک کنید

  پاسخ
  1. 207.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   انشاءالله بزودی با ازدواج مشکل شما حل خواهد شد!
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
   1. 207.1.1

    ....

    بابا طرف داره میگه جنس مخالفو مثل دوست میبینه.این فرد بعدا ازدواج میکنه.میل جنسی به زنش نداره.هر چی میشه میگه ازدواج کنین

    پاسخ
    1. 207.1.1.1

     سید محمد علوی زاده

     ادعای شما غیر از دوجنسه ها دروغ محض است.

     پاسخ
 44. 206

  سیما

  سلام شما اگه وافعا قصد راهنمایی دیگران رو دارید بهتر نیست حرف زدنتون و لحن پاسخ به نظرات رو مهربون تر کنید.لحنتون نه تنها دیگران رو به راه درست نمیکشونه بلکه نتیجه عکس میده.
  خدا تو قرآن به موسی گفت وقتی پیش فرعون میری باهاش با لحن مهربون و آروم حرف بزن.و میدونیم که فرعون یکی از آدمای منفور تو قرآنه.

  پاسخ
  1. 206.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   حق با شماست!
   بروی چشم سعی میکنم

   پاسخ
 45. 205

  ساسان

  سلام اصلا بعضی انگار تا حالا اینکار نکردن آلش آینه که بخود دروغ نگیرد اکثر دوس دارن ولی بخاطر یکسری چیزی مخفی میکنند. .خوب خوب خوبه دوس دارم

  پاسخ
  1. 205.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   ارضاء تمایلات جنسی رو همه دوست دارن!
   اگر محدودیتی از جانب شرع و عرف وجود نداشت اکثر مردم براشون شکل ارضاء فرقی نداشت!
   پس اینکه بعضی همجنسگرا هستند دلیلش این است که این راه را انتخاب کرده اند نه اینکه وراثتی یا ژنتیکی باشد!

   پاسخ
 46. 204

  امین

  سلام لطفا مقاله دکتر شمشیری رودرمورد همجنس گرایان مطالعه کنید و جواب دوستان رابدید خواهش میکنم وقتی درمورد چیزی اطلاع علمی ندارید بانظرات خودتون دیگران رو ناراحت وسر درگم نکنید شما حتی امس از منابع خودتون در جواب به دیگران نمیدید لطفا مطالعه کنید

  پاسخ
  1. 204.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   ممنون از شما در مورد معرفی دکتر شمشیری

   پاسخ
 47. 203

  ثقفث

  اونایی که اصرار دارن بگند این بیماری زنتیکییه  قبول   اسلام هم راهکار درمان این بیماری را داده واون هم 

  اعدامه 

  پاسخ
 48. 202

  به بنده خدا

  من نمیدونم تمام مشکل ما همجنس بازی:/

   من اصلا قبول ندارم که این به بیماری ژنتیکی اینا همه به خاطر تبلیغات غرب و شرق من خودم به آدم معمولی بودم اما فیلمهایی که چه از ماهواره هاچه از اینترنت دیدم باعث شده که تمایلاتی به همجنس خودم پیدا کنم و به نظر خودم این مسیله قابل درمان میگم مسیله چون من بیماری به حسابش نماییم البته من موافق برخورد شدید با این افراد نیستم به هرصورت همه ی ما به یه اندازه تو این موضوع نقش داریم 
  پاسخ
  1. 202.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   برخورد شدید لازمه اما توجیه، اطلاع رسانی و فرهنگسازی لازمتر و مقدم تره!!
   متاشفانه ما فقط برخورد شدید داریم!!!

   پاسخ
 49. 201

  HLDK

  اقای ثفقت میگم شمااحیانا از گروه ملحد داعش نیستی .بابا برادر یکم ارام باش اعدام کنید چیه

  پاسخ
  1. 201.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   چهارتارو اعدام کنند بقیه میشینن سرجاشون
   دعش بیگناه اعدام میکنه نه گنهکار!!!!

   پاسخ
 50. 200

  آراد

  خطاب به هم جنس بازان :

  اگه این بیماری ژنتیک. یعنیژنتیکی هم جنس باز شدید. یعنی از طرف خانواده هم جنس باز شدید .

  این یعنی ژنتیک. نمیدونم ژنتیک را به چی میبینید شماها.
  ژنتیک یعنی حالتی به ارث رسیدن از پدر یا مادر…
  اگه شما همجنس باز شدید و اسمشو میزارید ژنتیک پس ژنتیکی پدر یا مادر خودتون  هم،  هم جنس باز بوده …
  معنی ژنتیک از نظر شماچیه؟
  پاسخ
 51. 199

  مهسا

  سلام من تو دوره ی دبیرستان با همکلاسیام همجنسبازی میکردم و خیلی این کارو دوست داشتم ولی الان هرچی سنم داره میره بالاتر از این کار دیگه خوشم نمیاد به جنس مخالف علاقه دارم پیدا میکنم به نظره من همجنسباز بودن یه دوره ای داره که زودم تموم میشه من که اینجوری بودم.

  پاسخ
 52. 198

  علی پر غم

  دوستان عزیز الآن جاهیلت مدرنه؛همه خدا رو از یاد بردن و غریزه ی جنسی روی کار اومده.واقعا همجنس بازها خجالت بکشین بیماری ژنتیکی همش بهونس و میخان جوونای با استعداد رو به این کار قبیح و زشت بکشونن شما ها باید توبه کنید و گرنه خشم امام زمان و خدا باعث هلاکتتون می شه.آهای پسر و دختری که همجنس بازی می کنی می دونستی که داری کار قوم لوط رو انجام می دهی و روز قیامت با اونا محشور می شی و خون امام حسین و شهدا رو ضایع می کنی.واقعا راست می گفتند ائمه معصوم که هر دنیا به قیامت نزدیک تر باشه فسق و فجور و ظلم بیش تر می شه.من دیگه حرفی ندارم خیلی ناراحتم….

  پاسخ
 53. 197

  بی نام

  من متاسفانه از بچه گی از پسر خوشم پیوندهای صد روش رفتم نتونستم ترک کنم چیکار کنم باید اعدام بشم،،،،،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. 197.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   کسی نگفته باید اعدام بشی
   باید ترک کنی!! توبه کنی!

   پاسخ
 54. 196

  سمین

  اینطوری درمورد افراد ھمجنسگرا صحبت کردن اصلا درست نیست.بھشون بگیم کارشون زشتہ ترک کنن گناہ دارہ…….فقط یہ ھمجنس گرا میتونہ ھمجنس گرا رو درک کنہ….علتھای مختلفی دارہ و این حس از کودکی شروع میشہ نمیشہ با این حرفھا درستش کرد تازہ خیلی ھاشون علاقہ ای بہ عوض شدن ندارن.انواع مختلف دارہ کہ ھرکدوم بحث مفصل خودشو دارہ.بہ ھمجنسگراھای عزیز توصیہ میکنم بہ سایت دکتر شمشیری برن افراد زیادی میان اونجا درد دل میکنن دکتر ھم نگاہ انسانی بہ این افراد دارہ و واقعا کمکشون میکنہ تا درمان بشن.باید بہ این افراد امید داد و پذیرفت کہ حق زندگی دارن نباید با عذاب وجدان و تھدید و ترس و… نا امیدشون کنید.در مجموع اینجا خیلی مزخرفہ شما اصلا الفبای پزشکی رو نمیدونید اونوقت درمورد یکی از سخت ترین بیماریھای روانپزشکی صحبت میکنین

  پاسخ
 55. 195

  پزشک

  بہ عنوان یک پزشک اشنا بہ بیماریھای روانپزشکی بہ دوستان عزیز ھمجنسگرا توصیہ میکنم حتما بہ یہ روانپزشک حاذق تو شھر محل سکونتشون مراجعہ کنن و امید داشتہ باشن کہ باتوکل بہ خدا میتونن درمان بشن…. گاھی اوقات بہ خاطر خجالت و بی ابرویی این افراد مراجعہ بہ پزشک نمیکنن ولی من بہ عنوان کسی کہ چندین مورد درمان شدہ رو از نزدیک دیدم و شاھد حال خوب و رضایتشون بودم بھتون توصیہ میکنم بہ اصلاح شیوہ زندگیتون فکر کنید…دوستان عزیزی ھم کہ نظر میدن توصیہ ھای غیر علمی نداشتہ باشین چون نتیجہ عکس میدہ

  پاسخ
  1. 195.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   سلام
   همجنس بازی با همجنس گرایی فرق دارد!
   آخر نفهمیدیم به حرف کدامیک از شما پزشکها گوش کنیم!؟؟ یکی می گوید بیماری ژنتیکی است!!! یکی می گوید روانی است!!؟
   و اما به نظر ما که الفبای پزشگی را هم بلد نیستیم و هیچ ادعایی هم ندریم این است که خداوند به انسانها قدرت اراده و انتخاب داده و هر راهی را که انتخاب کند می رود یا به هر تمایلی که در وجودش باشد می تواند پاسخ مثبت یا منفی دهد!
   همجنسگرایی  یک میل است در وجود انسان که اگر به آن پاسخ مثبت دهد و به همجنس بازی بیانجامد شخص مجرم می شود!
   دقیقا مثل کسی که علاقه وافری به پول دارد و دزدی میکند! اگر چند بار تکرار کرد و مزه پول مفت را چشید به این عمل عادت می کند!!! این کجاش بیماری روانیه!؟؟
   دقیقا مثل اعتیاد که جرم است نه بیماری!!؟؟
   البته انسان می تواند از وسیله های مختلف برای ترک این جرمها استفاده کند!
   روانپزشک، تقویت اراده، مطالعه کتب و افزایش معلومات در مورد مضرات و عواقب جرم، مشاوره و…

   پاسخ
 56. 194

  پزشک

  در ضمن گاھی اوقات علت ژنتیکی دارہ کہ اون بحثش جداست.بیشتر اوقات علتش تربیت جنسی غلط, خشونت خانوادگی,طلاق,بی بندوباری جنسی درخانوادہ,تجاوز دوران کودکی,……. گاھی اوقات ھم ھیچ علتی ندارہ….بعضی وقتا ھم علت ھورمونی دارہ….مصرف الکل زیاد و اعتیاد بہ الکل ھم گاھی اوقات…..دنبال علت نباشین چون مھم اینہ کہ بہ اون فرد کمک کنیم.خواھش میکنم دید خلافکارانہ بہ این افراد نداشتہ باشین چون خیلی راحت خودکشی میکنن تحمل انگ خوردن و سرخوردگی رو ندارن. فشار روحی روانی بھشون وارش نکنیم.ممنون

  پاسخ
 57. 193

  پزشک

  معتاد ھم بیمارہ باید بھش کمک کرد… شما تا حالا چندتا ھمجنس باز رو از نزدیک دیدین و پای درد دلشون نشستین؟چقداز اینکہ مجرم شناختہ میشن ناراحتن.اصلا میدونید چقد این ادما از ایران میرن چون جایگاھی ندارن…. میدونید چند درصدشون حداقل یکبار اقدام بہ خودکشی میکنن؟ بیماریہ و درمانش سخت ولی ممکن.مجرم دونستن این ادما ھیچی رو عوض نمیکنہ…خودشون بہ اندازہ کافی عذاب میکشن

  پاسخ
  1. 193.1

   مدیر سایت

   پاسخ:

   البته همه مجرمین به نوعی بیمار هستند.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

طراح و مدیر سایت: سید محمد علوی زاده

کپی برداری از مطالب با ذکر منبع و افزودن لینک سایت باعث امتنان و مسرت است و بدون آن بلامانع.

 • instagram
 • telegram
 • twitter
 • facebook
 • aparat
 • wisgoon
 • cloob
 • facenama
 • feed
 • hammihan
 • lenzor
 • cafebazaar