همجنس بازی در ایران + فیلم و عکس


انتشار ۶/۲/۹۳
بروزرسانی و انتشار مجدد ۲۶/۳/۹۵

وضعیت خوابگاه ها و دانشگاه ها

در برخی از این خوابگاه‌ها به ویژه خوابگاه‌های دختران بداخلاقی‌هایی نظیر همجنس بازی و برهنه شدن دختران در محوطه خوابگاه به وفور مشاهده شده است تا جائی که متخلفین در برخی طبقات این خوابگاه‌ها محدودیت ورود سایر دانشجویان را اعمال کرده و به دانشجویان دیگر اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند. همچنین برخی مسئولین خوابگاه ها و ماموران خدماتی و نظافتی هم جرات ورود به این طبقات را ندارند زیرا با بدترین توهین ها و تهدیدها مواجه می شوند.

علاوه بر این در برخی از خوابگاه‌ها بویژه خوابگاه‌های دانشگاه‌های تهران ترویج قومیت گرایی، شیطان پرستی و بهائیت به وضوح دیده شده به طوری که در یکی از دانشگاه‌های صنعتی تهران ترویج بی خدایی رواج یافته است!

اطلاعات بیشتر

داریم به کجا میرسیم؟

مسولین فرهنگی مملکت این تذهبون!!! کجا هستید!؟؟؟ خوابید؟؟ بیدارید؟؟ خودتون رو به خواب زده اید؟؟؟

پولهایی که باید خرج فرهنگ و مذهب مردم بشه کجا هدر می ره؟؟؟

 یک زمانی اسم دانشجو قداست داشت اما جدیدا که اسم دانشجو میاد آدم میترسه!

مثلا اینها میخواهند آینده ایران را بسازند!!

قشر باسواد و فرهیخته جامعه اینها خواهند بود!!!!

مسئولین آینده جمهوری اسلامی اینها خواهند بود!!!!

این دختر و پسرها قراره در آینده مادران و پدران این جامعه باشند!!

می خوان بچه تربیت کنن و بچه هاشون وارد جامعه بشوند!!

 

استفاده از نماد همجنس بازان توسط جوانان ناآگاه

حکم شرعی و قانونی هم جنس بازی در ایران

در قانون مجازات اسلامی با دو اصطلاح مواجهیم. یکی عمل لواط (و تفخیذ) و دوم همجنس‌بازی بدون لواط و تفخیذ. عمل لواط و تفخیذ جرم محسوب می‌شود و دارای قوانین جزایی است.

در قانون مجازات اسلامی، حد لواط برای فاعل در صورت اکراه، عنف یا دارا بودن شرایط احصان، اعدام ولی در غیر این صورت حد فاعل صد ضربه شلاق است. حد مفعول هم در صورت نبود اکراه و اجبار و بالغ‌بودن اعدام است.[۱]

 تفخیذ به معنای فروبردن آلت تناسلی در بین ران‌ها و نشیمنگاه نیز مجازات حدی صد ضربه شلاق برای فاعل و مفعول و در صورت سه بار تکرار در مرتبهٔ چهارم مجازات اعدام دارد.[۲]

    دربارهٔ اصطلاح دوم هم قانون‌گذار همجنس بازی مرد در غیر از لواط و تفخیذ از قبیل بوسه و لمس‌کردن از روی شهوت هر دو را با مجازات سی‌ویک تا هفتادو‌چهار ضربه شلاق تعزیری محکوم می‌کند. در تبصره همجنس بازی زن را هم مشمول این ماده می‌داند.[۳]

ماده ١٢٩ قانون مجازات اسلامی نیز همجنس‌بازی زنان را جرم محسوب کرده و مجازات آن را ١٠٠ ضربه تازیانه مقرر کرده است.  هرگاه مساحقه (همجنس بازی زنان)  ٣ بار تکرار شود، در مرتبه چهارم «حد» آن اعدام است!!

(همجنس گرایی به معنی تمایل به جنس موافق جرم نیست و گناه هم ندارد. البته باید با این تمایل مبارزه کرده و آنرا کنترل نمود تا اینکه منجر به گناه و جرم نشود.)

احادیثی درباره مجازات اخروی همجنس باز

رسول خدا صلی الله علیه و آله :

جَامَعَ غُلَاماً جَاءَ یَوْمَ الْقِیَامَةِ جُنُباً لَا یُنَقِّیهِ مَاءُ الدُّنْیَا وَ غَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَ لَعَنَهُ وَ أَعَدَّ لَهُ جَهَنَّمَ وَ سَاءَتْ مَصِیراً إِنَّ الذَّکَرَ یَرْکَبُ الذَّکَرَ فَیَهْتَزُّ الْعَرْشُ لِذَلِکَ الْحَدِیثَ.

کسى که با نوجوانى، یا جوانى لواط کند، روز قیامت جنب وارد مى‎‏شود، چرا که آب دنیا او را پاک نمى‏کند، خداوند بر او غضب مى‏کند و وى را لعنت مى‏نماید، و دوزخ را براى او آماده مى‏سازد، و دوزخ بد جایگاهى است.چون مردى با مردى لواط کند عرش به علت این کار به لرزه مى‏آید،

وسائل الشیعة، ج‏۲۰، ص: ۳۲۹

رسول خدا(صلی الله علیه و آله):

وَ إِنَّ الرَّجُلَ لَیُؤْتَى فِی حَقَبِهِ فَیَحْبِسُهُ اللَّهُ عَلَى جِسْرِ جَهَنَّمَ حَتَّى یَفْرُغَ اللَّهُ مِنْ حِسَابِ الْخَلَائِقِ ثُمَّ یُؤْمَرُ بِهِ إِلَى جَهَنَّمَ فَیُعَذَّبُ بِطَبَقَاتِهَا طَبَقَةً طَبَقَةً حَتَّى یُرَدَّ إِلَى أَسْفَلِهَا وَ لَا یَخْرُجُ مِنْهَا.

خداوند مرد مفعول را در زندان جهنم حبس می کند تا از حساب خلایق فارغ شود، آن گاه فرمان می دهد او را در طبقات جهنم یکی پس از دیگری وارد کنند تا به پایین ترین طبقه وارد نشود و هرگز از آن جا بیرون نمی آید.
وسائل الشیعة، ج‏۲۰، ص: ۳۳۴

روایاتی درباره مجازات دنیوی همجنس باز

حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام:

حَدُّ اللُّوطِیِّ مِثْلُ حَدِّ الزَّانِی إِنْ‏ کَانَ‏ مُحْصَناً رُجِمَ‏ وَ إِنْ کَانَ عَزَباً جُلِدَ مِائَةً وَ یُجْلَدُ الْحَدَّ مَنْ یَرْمِی بِهِ بَرِیئاً.
حدّ لواط کننده بسان حدّ زنا کار است؛ اگر محصن باشد (شرایط حلال اطفاء شهوت را داشته باشد) سنگسار می‌شود و اگر عزب باشد صد تازیانه می‌خورد و هر کس به شخصی نسبت لواط بدهد و نتواند ثابت کند، حدّ قذف بر وی جاری می‌شود.

وسائل الشیعة، ج‏۲۸، ص: ۱۵۷

امام رضا علیه السلام:

َ لَوْ کَانَ یَنْبَغِی لِأَحَدٍ أَنْ یُرْجَمَ مَرَّتَیْنِ لَرُجِمَ اللُّوطِیُّ وَ عَلَیْهِ مِثْلُ حَدِّ الزَّانِی مِنَ الرَّجْمِ وَ الْحَدِّ مُحْصَناً وَ غَیْرَ مُحْصَنٍ‏
وَ مَنْ لَاطَ بِغُلَامٍ فَعُقُوبَتُهُ أَنْ یُحْرَقَ بِالنَّارِ أَوْ یُهْدَمَ عَلَیْهِ حَائِطٌ أَوْ یُضْرَبَ ضَرْبَةً بِالسَّیْفِ وَ لَا تَحِلُّ لَهُ أُخْتُهُ أَبَداً وَ ابْنَتُهُ وَ یُصْلَبُ یَوْمَ الْقِیَامَةِ عَلَى شَفِیرِ جَهَنَّمَ الْخَبَر

اگرسزاوار بود شخصی دو بار رجم وسنگسار گردد، حق همین لواط کنندگان است و اگرکسی لواط کند، عقاب آن این است که او را بسوزانند یا که دیوار برسرش خراب کنند یا یک ضربه شمشیر به او بزنند و در قیامت شخص لواط کننده را بر کناره ی بالای جهنم آویزان می کنند.

مستدرک الوسائل ج ۱۸ ص ۸۲

داستانی درباره مجازات دنیوی همجنس باز

امیر مؤمنان(علیه السلام) در میان گروهی از اصحاب بود که مردی خدمت حضرت رسید و عرض کرد: ای امیر مؤمنان، من به نوجوانی دخول کرده ام، مرا تطهیر کن، امام(علیه السلام) فرمود:

 به خانه ات برو، شاید صفرا بر تو غلبه کرده است(درحالت طبیعی نیستی که این گونه اقرار می کنی.) فردا دو باره خدمت حضرت رسید و عرض کرد: ای امیر مؤمنان به نوجوانی دخول کرده ام، مرا تطهیر کن. امام فرمود: اذهب الی منزلک لعل مرارا هاج بک.
آن مرد سه بار پس از مرتبه اول، این اقرار خود را تکرار کرد و در مرتبه چهارم حضرت به او فرمود:

 ای مرد، رسول خدا در مورد مثل تو، سه حکم قرار داده، هر کدام را که می خواهی برگزین.
عرض کرد: یا امیر مؤمنان آن سه چیست؟ فرمود:
َ ضَرْبَةٌ بِالسَّیْفِ فِی عُنُقِکَ بَالِغَةً مَا بَلَغَتْ أَوْ إِهْدَاءٌ مِنْ جَبَلٍ مَشْدُودَ الْیَدَیْنِ وَ الرِّجْلَیْنِ أَوْ إِحْرَاقٌ بِالنَّار

وارد کردن ضربه شمشیر به گردنت تا هر کجا برسد، پرت کردن از کوه با دست و پای بسته، سوزاندن با آتش.
عرض کرد: ای امیر مؤمنان، کدام یک شدیدتر است؟ فرمود:سوزاندن با آتش.
عرض کرد: ای امیر مؤمنان، من همین سوزاندن با آتش را برگزیدم.
آن گاه امیر مؤمنان به آن مرد فرمود:

خُذْ لِذَلِکَ أُهْبَتَکَ‏

 خود را برای این مجازات آماده کن. آن گاه دو رکعت نماز خواند سپس در حال تشهد نشست و گفت: بارالها با گناهی که خود می دانی به سویت آمدم. من از این گناه می ترسم و به جانشین رسول تو و پسر عموی پیامبرت پناه آوردم و از او درخواست کردم مرا تطهیر کند. او مرا میان سه مجازات مخیر کرد. خداوندا، من شدیدترین مجازات رابرگزیدم. بارالها، از تو درخواست می کنم که این مجازات را کفاره گناهانم قرار دهی و در آخرت به آتش دوزخ مرا نسوزانی.
سپس در حالی که گریه می کرد ایستاد و در گودالی که امیر مؤمنان(علیه السلام) برای او کنده بود در حالی که می دید آتش پیرامونش شعله می کشد وارد شد.
پس از این سخنان، امیر مؤمنان(علیه السلام) گریه کرد و اصحاب حضرت نیز همگی گریستند آن گاه امیر مؤمنان(علیه السلام) فرمود:

“قم یا هذا فقد ابکیت ملائکة السماء و ملائکة الارض ، فان الله قد تاب علیک، فقم و لاتعاودن شیئا مما فعلت” :

ای مرد برخیز که گریه ملائکه ی آسمان و زمین را درآوردی ، خدا توبه ات را پذیرفت پس برخیز و دیگر به این گناه برنگردد .

وسائل الشیعة، ج‏۲۸، ص: ۱۶۲

شرایط اثبات جرم:

از نظر قانون اسلام و قوانین رسمی جمهوری اسلامی لواطی که به وسیله ۴ شاهد عادل (بصورت فرو رفتن میله در سرمه دان) و یا در نتیجه ۴ بار اقرار اثبات شود ، مجازات اعدام را برای مرتکب این جنایت زمینه ساز می گردد .

نکته:

(قابل توجه کسانی که احکام دین مبین اسلام را ظالمانه می دانند:

با توجه به این شرط اثبات جرم لواط بسیار مشکل و تقریبا غیر ممکن است:

کدام انسان عادلی به خود اجازه می دهد که در امور شخصی مردم تجسس کرده و این صحنه ها را ببیند!؟؟

مگر اینکه طرف بی شرمی و بی نزاکتی را از حد گذرانده باشد که چهار نفر بتوانند عمل وی را ببینند

در ضمن برای پاک شدن از این گناه شنیع هیچ الزامی برای اقرار نزد حاکم وجود ندارد و انسان با توبه خالص می تواند پاک شود )

اسقاط حد و مجازات لواط

کسی که لواط کرده، اگر قبل از گواهی شاهدان، توبه کند، حد ساقط می‌شود و اگر بعد از آن توبه کند، ساقط نمی‌شود و چنان‌چه ثبوت آن به‌واسطه اقرار باشد، سپس توبه کند، امام (علیه‌السلام) و همچنین نایب او حق دارد، او را ببخشد یا حد بر وی جاری کند. (خمینی، سید روح‌ الله، تحریر الوسیلة، ج۲، ص۴۷۰.)

توصیه میکنم:

افراد آلوده به هیچ وجه، تحت هیچ شرائطی و پیش هیچ کس اقرار نکنند!!!

به خاطر حفظ آبروی مردم و عدم اشاعه فحشا هیچ وقت به دنبال معایب و گناهان شخصی دیگران نباشید و حتی در صورت مشاهده اتفاقی آن را فراموش کنید!(شتر دیدی ندیدی) مگر اینکه حق الناس در میان باشد!

 

اقسام اعدام‌ در لواط با توجه به روایات مختلف

۱- کشتن و گردن زدن با شمشیر.

۲- بستن دست و پای مجرم و پرت کردن او از جای بلندی مانند کوه و غیر آن.

۳- سوزانیدن با آتش.

۴- سنگسار کردن.

۵- و بنا بر قولی خراب کردن دیواری روی او.

حاکم در اعدامِ مجرم  اعم از فاعل و مفعول  بین موارد مزبور مخیر است.

چرا اسلام مخالف همجنس بازی است؟

 اساسا خداوند در قرآن میفرماید: کسانى که براى اقناع غریزه جنسى خود راهی غیر از ازدواج طلب کنند, تجاوزگرند!!![۴]

مرحوم علامه محمدتقی جعفری (ره) درجواب فیلسوف شهیر اروپایی برتراند راسل که پرسیده بود چرا اسلام این قدر به ازدواج بها داده و برایش قانون وضع کرده است، نوشت: «با ازدواج میخواهد انسان به وجود آید، مساله تولد انسان مطرح است.» ارضای غریزه جنسی و تامین نیازهای فیزیولوژیک انسان از آثار مثبت ازدواج است؛  ولی میتوان فلسفه و حقیقت ازدواج از نظر اسلام را در سه امر جست و جو کرد: تکمیل، تسکین و تولید مثل

پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) فرمود: «بوی بهشت به مشام کسی که مورد هم جنس بازی واقع می شود، نخواهد رسید»(تفسیر نمونه، ج ۱۵، ‌ص ۳۲۰)

این رابطه از نظر شرعی کاملا مردود است و هرگز نباید انجام گیرد کما اینکه امام صادق علیه السلام در بیان فلسفه حرمت لواط می فرماید: اگر آمیزش با پسران حلال بود، مردان از زنان بی نیاز می شدند و این موجب قطع نسل بشر می شد و مفاسد زیاد اخلاقی و اجتماعی به بار می آورد.» (وسائل الشیعه، ج۴، ص۲۵۲)

از نظر پزشکی نیز ثابت شده که رابطه مرد با مرد و همجنس با همجنس یک رابطه پرخطر است. هیچ پزشکی چنین رابطه ای را توصیه نمی کند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه ارائه نگردیده،.

 

عوامل هم‏جنس بازی

۱ – روابط غلط خانوادگی که در نتیجه آن، پسر با پدر و دختر با مادر انطباق نمی‏یابد و الگوی رفتاری مناسب کسب نمی‏کند.

۲ – تجارب غلط هم جنس خواهی در اثر برخورد با دوستان ناباب.

۳ – احساس بی ارزشی و سرخوردگی در تلاش برای ایجاد رابطه مشروع با جنس مخالف.

۴ – محدودیت‏های محیطی (مثلاً محل خواب پسرها از یکدیگر جدا نیست و یا اهل خانواده مجبورند با هم در یک محل و در یک اتاق زندگی کنند).

۵ – ضعف مبانی مذهبی و اعتقادی

 

آیا مشکل همجنس بازان ژنتیکی هم هست؟؟؟

متاسفانه دستهای پنهان شیطانی درکارند که با شدت و حدت تمام به نام علم و روشنفکری این عمل منفور را در جامعه گسترش داده و از آن قبح زدائی کنند و برای این کار از ترفند های مختلفی استفاده میکنند!

۱. هم جنس بازان بیمار هستند و آنهم از نوع ژنتیکی!!!

یعنی همجنس بازی هیچ راه درمان ندارد!!

یعنی کسی که با جنس موافق رابطه جنسی برقرار کرد نباید سرزنش شود!! چون بدون اختیار این راه را انتخاب کرده است.

یعنی مجازاتهائی که در دین اسلام و تمام ادیان الهی وضع شده است ظالمانه است!!!( البته این حضرات فقط کلیک کرده اند روی اسلام و به مسیحیت و یهود اشاره ای نمی کنند[۵] در حالی که مجازات همجنس بازان در این دو دین بسیار شدیدتر است! انشاءالله بزودی یک پست مستقلی در مورد مجازات همجنس بازان در دین یهود و مسیحیت برایتان خواهم گذاشت ولی فعلا فقط این یک چشمه را داشته باشید بقیش طلبتون!!! )


این دو تا وسیله خفن از ابزار رایج برای تنبیه یهودیان و مسیحیان زناکار یا همجنس باز بوده!!!!

برای دیدن توضیحات تکمیلی  و همچنین وسیله های خفن بیشتر اینجا کلیک کنید!!

 
مخلص کلام: «هم جنس باز بیمار است» یعنی توجیه این عمل کثیف

۲. تغییر کلمات

 بجای کلمات منفور لواط ، لواط کار و ک….  کلمات دیگری را استفاده کرده و آنها را رایج می کنند تا از قبح ذاتی این کار بکاهند !! و برخلاف فطرت انسانی آن عمل زشت را عادی سازی کنند!!!

برای مثال برای یک همجنس باز گفتن این جمله که «من یک همجنس باز هستم» یا «من یک همجنس گرا هستم» یا «من یک  گی هستم» خیلی آسانتر است از اینکه بگوید «من یک ک… هستم»

تازه یک وقت مراجعه کردم به دانشنامه صهیونیستی ویکی پدیا، لواط را برگرفته شده از  لوطی[۶] دانسته بود و بجای استفاده از لواط کار از کلمه لوطی استفاده کرده بود!!

۳. ترویج و تبلیغ گسترده پوششهای محرک از جمله شلوارهای فاق کوتاه

انشاءالله بزودی در این وبلاگ یک پست مستقلی در مورد شلوار فاق کوتاه قرار خواهم داد! البته فعلا این یک فیلمو داشته باشید بقیش طلبتون!

مدت زمان: ۳ دقیقه ۲۹ ثانیه

۴. ساخت فیلمها و سریالهای مروج همجنس بازی و پخش آن از طریق شبکه های ماهواره ای و…

۵. پیشنهاد علنی همجنس بازی بجای ازدواج

۶. انتشار بسیار کسترده عکس، فیلم، داستان و رمانهایی محرک با موضوع سکس با جنس موافق در فضای مجازی

۷. فردی جلوه دادن این گناه بزرگ

در حالی که این گناه گرچه فردی است ولی عوارض اجتماعی بسیار ی دارد از جمله افزایش سن ازدواج و تهدید نسل، تخریب روح و روان افراد جامعه و اینکه فرد آلوده مانند یک ویروس خطرناک و واگیردار افراد جامعه را آلوده می کند!

۹.مخالف آزادی و دموکراسی دانستن برخورد با این معزل بزرگ اجتماعی!

۱۰.تشویق به عمل زشت و مکروه نزدیکی مقعدی با زنان از طریق تصاویر مبتذل

اگر سیر کوچکی در تصاویر مبتذل زنان و دختران جوان منتشر شده در فضای مجازی داشته باشید متوجه خواهید شد که مانور عجیب و گسترده ای در این باره داده می شود؛ این تبلیغات گسترده تشویق مردان و تغییر ضائقه آنان به نزدیکی مقعدی با زنان که این منجر به محروم شدن زنان از لذت جنسی و در نهایت دلسردی زنان از رابطه جنسی با همسر و گرایش به فساد و یا همجنس بازی می شود.

از طرف دیگر با توجه به اینکه امکان نزدیکی مقعدی با جنس موافق هم وجود دارد، مردی که ذائقه اش عوض شد دیگر برایش جنس موافق یا مخالف فرقی ندارد.

نظر نهایی ما: همجنس باز معتاد است نه بیمار!!

همجنس باز معتاد است نه بیمار!! معتاد به یک گناه کثیف، عادت به یک معصیت زشت!! البته شاید گفت که همجنس باز بیمار است، مریض است البته نه از نوع ژنیکی بلکه از نوع قلبی و روحی همان مرضی که در قرآن کریم هم آمده « فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ مَرَضاً» «در دلهایشان مرضى است و خدا بر مرضشان افزود  »[۷]

 البته ناگفته نماند که علت گرایش به جنس موافق ممکن اختلالات ژنتیکی باشد مانند دوجنسه ها، ولی این گرایش انسان آزاد را وادار و مجبور به همجنس بازی نمی کند.

راه درمان:

۱. مطالعه و تحقیق در مورد عواقب دنیوی و اخروی این عمل زشت و شنیع

۲. توبه و بازگشت بسوی خدا [۸]

۳. هشیار بودن و شناخت موارد فوق الذکر

۴. دوری کردن و فرار از تمام عواملی که انسان را به این عمل منفور تحریک یا تشویق  می نماید!

برای خواندن مطالب بیشتر در این مورد به پست ذیل و همچنین به ستون موضوعات و عنوان توبه و فرار از گناه رجوع کنید!

کلیک کنید ::::» چهل توصیه مهم و کاربردی برای کنترل شهوت و ترک گناهان جنسی

بد نیست که دوستان مراجعه کننده به لینک ذیل هم مراجعه کنند؛

حقایق پنهان در ادعای طبیعی بودن تمایل به جنس موافق در همجنس گرایان

یا حق

ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده خود بهرهمند فرمائید!

 

[۱] . مادهٔ ۲۳۴ قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲): «حد لواط برای فاعل در صورت عنف، اکراه و وجود شرایط احصان، اعدام و در غیر این صورت صد ضربه شلاق است. حد لواط برای مفعول در هر صورت (وجود یا عدم احصان) اعدام است.» تبصره- در صورتی که فاعل غیر مسلمان و مفعول مسلمان باشد حد فاعل اعدام است».

[۲] . ماده ۲۳۶ قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲): «در تفخیذ حد فاعل و مفعول صد ضربه شلاق است و از این جهت فرقی میان محصن و غیرمحصن و عنف و غیر عنف نیست. تبصره- در صورتی که فاعل غیر مسلمان و مفعول مسلمان باشد حد فاعل اعدام است».

[۳] . مادهٔ ۲۳۷ قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲): «همجنس‌بازیی انسان مذکر در غیر از لواط و تفخیذ از قبیل تقبیل و ملامسه از روی شهوت، موجب سی و یک تا هفتاد و چهار ضربه شلاق تعزیری درجه شش است.» تبصره- حکم این ماده در مورد انسان مؤنث نیز جاری است.

[۴] . (مؤمنون:۷)

[۵] . چون دشمن اسلام هستند و خودشان غالبا یا مسیحی اند و یا یهودی

[۶] . انسانهای با مرام و داش مشتی

[۷] . سوره : البقرة آیه : ۱۰

[۸] . در این وبسایت مطالب بیشتری در این مورد وجود دارد که از منوی موضوعات می توانید به آنها رجوع کنید!

لینک کوتاه مطلب : http://nidamat.com/?p=219

حتما ببینید

حکم سودی که قرض گیرنده بدون قرار و شرط قبلی به قرض دهنده می دهد!

امام صادق علیه السلام: اگر قرض گیرنده بدون قرار قبلى، سودى به قرض دهنده بدهد …

۴۴۷ نظر

 1. اینطور که یه سری از دوستان میگن ژنتیکیه و عادیه پس احتمالا باید پدوفیل ها(اصطلاحا بچه باز ها)،یادگار پرستان(کسانی که برای ارضا شدن حتما به یک شی خاص مثل لباس پلاستیکی نیاز دارند)،کسانی که به رابطی جنسی با حیوانات علاقه دارن یا هزار جور انحراف جنسی دیگرو هم ژنتیکی و عادی بدونیم!همجنس بازی هم یه انحراف جنسیه مثل همه انحراف های دیگه!ژنتیکی بودن همجنس بازی به معنی اینه که پدر مادر فرد هم به این بیمار مبتلا هستند و اگر اینطور بود اصلا این فرد به وجود نمیومد!چون پدر مادر همجنس باز که با هم ازدواج نمیکنند!البته لزوما هر بیماری ژنتیکی به این معنا نیست که پدر مادر فرد هم بهش مبتلان ولی دست کم نشانه های زیادی ازش دارند و کاملا مشخصه!ما بیستو دو جفت کرومزوم غیر جنسی و یک جفت کرومزوم جنسی در بدن انسان داریم…دوستانی که میگن ژنتیکیه و تحقیق کردن خواهشا بگن روی کدوم یکی از این کرومزوم ها ژنی مبنی بر همجنس باز بودن داریم!در ضمن اگر هم ژنتیکی باشه دلیل بر این نیست که بگیم اشکالی نداره!مثل این میمونه که به یک بیمار مبتلا به هموفیلی بگیم تو بیماریت ژنتیکیه پس کاریش نمیشه کرد!البته من مخالف اینم که اعدام یا حتی مجازات بشن چون یه بیماریه که بیشتر در دوران دبیرستان یا دانشگاه که ارتباط با همجنس خیلی راحت از غیر همجنسه ایجاد میشه…بعضی وقت ها هم ممکنه از بچگی پیش بیاد…توی مقاله بالا هم آیه ای از قرآن راجب اعدام کردن ندیدم و فقط چندتا روایت و حدیث بود که خیلی معتبر نمیدونمشون چون به راحتی جعل میشن…بلکه معتقدم باید درمان بشن مثل همه انحراف های جنسی دیگه که نام بردم…جالبه بدونید توی امریکا تا چند دهه پیش با شک الکتریکی دادن به مردان همجنس باز هنگام تماشای مردان برهنه همجنس بازی رو درمان میکردند!که البته بعدا گفتند غیر انسانیه و لغو شد…اگه همجنس بازی ژنتیکی بود با چند تا شک آروم الکتریکی برطرف نمیشد!…یه سری از دوستان هم میگن ما همجنس گراییم نه همجنس باز و رابطمون عشقه نه شهوت!اگه شهوت نیست پس قاعدتا نباید دخول یا ارتباط جنسی دیگه ای داشته باشه…من هم خیلی با پسرا راحت ترم و رابطم با بعضی از دوستام خیلی صمیمیه و خیلی بهشون علاقه دارم دلیل نمیشه به خودم بگم همجنس گرا!….باز هم میگم به نظر من این که کسی همجنس بازه یا نه هیچ ربطی به من یا کس دیگه ای نداره و با برخورد قانونی باهاش مخالفم چون آسیبی به کسی نمیرسونه جز خودشون!(البته با دادن حقوقی مثل ازدواج و بچه دار شدن بهشون مخالفم چون باعث ترویجش میشه و از طرفی اون بچه هم هیچ وقت نعمت داشتن پدر یا مادر رو درک نمیکنه و غیر طبیعی بزرگ میشه)

  • سید محمد علوی زاده

   سلام و درود بر شما
   در مورد انحراف بودن همجنس بازی با هم همنظریم و استدلالتان هم برای اثبات آن بسیار زیبا بود.
   ولی برادر محترم شما به چه مدرک یا تخصصی روایات را جعلی می دانید و آنها را تکذیب می کنید در حالی که به مضمون همه این روایات همه فرق اسلامی متفقند. در ضمن قرآن بدون روایت هم مثل پرنده یک بال است.
   در ضمن کجای این روایات آمده که همجنس باز باید کشته شود تا پاک شود؟؟!!!؟
   چرا آمده که اگر به قدری جسور بود که گیر قانون افتاد، خودش اعتراف کرد و یا اینکه چهار شاهد عادل به این عمل به صورت فرور رفتن شمشیر در غلاف شهادت بدهند باید سنگسار شود یا….
   و اینکه ادعا می کنید که آسیبی نمی رسونن جز خودشون در اشتباهید اینها به بشریت و نسل انسان خیانت می کنند.

 2. سلام داداش دمت گرم خیلی استفاده کردم ممنونم.

 3. این یارو … اگه خدا خوشو دوجنسه میافرید و یا یه زندگی داغون بهش میداد تو بدترین جای دنیا . ازین توهمات تناول نمیکرد و داشت ج ق میزد از فرط گرسنگی جنسی . مشکل جنسی یه مشکل جهانیه و برو تو اینترنت از همه جای دنیا میبینی که هستن .
  اگه در کودکی مادرت میمرد و پدرت میرفت زیر ماشین و برادرت در اثر سیل خفه میشد و خودتم از کودکی مشکل دیابت داشتی و نمیتونستی کار کنی، اونوقت گرایشات عجیبی پیدا میکردی که هیچ حدایی نمیتونست بهت کمک کنه . من محمدم یک معتاد به سکس و یک معتاد به مواد و معتاد به افسردگی و معتاد به هموابستگی . معتاد به بدهکاری و وام . که از همه این معضلات رها شدم . منتها از طریق انجمنهای گمنام . که تو اینترنت بزنی میاد و میتونی مجانی عضو بشی وتا ابد رایگان بهت کمک میکنن. خدای قران .خدای پولیه و پشت قران هزاران هزار سیاست خابیده که فقط قران بازا و معتادان به مذهب نمیدونن./ بقیه اینو خوب میدونن. راستی تو اینترنت بزن معتادان به مذهب و برو مجانیه و شفا میابی داداش . اونجا نشستی بجای خدا فکر میکنی و تصمیم میگیری و رای صادر میکنی. قران کتاب محمد بود و هر امامی یه کتاب برای خودش داشت . تو برو ببین کتاب تو چیه ؟ از کتاب یکی دیگه به هیچ جا نمیرسی . برو کتاب خودتو بنویس. پیام تو چیه . اینا که میگی پیام محمد بودن . تو چه پیامی داری ؟

  • سید محمد علوی زاده

   یک بچه هم می فهمد که نیاز جنسی مثل خوراک و پوشاک همه دارند، لازم نیست سرچ بشه، اما جالباینه که در غرب که آزادی جنسی از هر جهت وجود داره، ازدواج باهمجنس و حیوان و ازدواج با خود و برج ایفل و… دیگه گرسنگی چرا؟؟؟
   زندگی داغون ساخته دست خود انسانه نه خدا، در ضمن دنیا که جای خوشگذرانی نیست، باید کار کنی زحمت بکشی صبر کنی بنده خدا باشی تا در آخرت که ابدی و جای راحتی راحت باشی،
   بحث ما درباره دوجنسه ها نیست!! برای هزارمین بار
   ظاهرا شما نه به معاد ایمان و اعتقاد و علم دارید نه به نبوت
   قرآن کتاب خدا بود نه کتاب حضرت محمد صلی الله علیه و آله

 4. اولا ياد بگيرين چجوري ماهارو خطاب كنين ما همجنسگراييم همجنسباز نيستيم
  همجنسباز كسيه كه بر خلاف گرايشش با جنس موافقش رابطه داشته باشه فقطم از روي شهوته
  دوما هيچ جاي قرآن ننوشته همجنسگرايي گناهه و همجنسگرايي هم از نظر روانشناسي ثابت شده
  سوما ماهم مثل ترنس ها اينجوري و به خواست خدامتولد شديم مگه تقصير خودمونه
  فقط براي كشوري متاسفم كه ادعاي اسلامي بودن ميكنه بعد يه گرايش عاديو جرم ميدونه و جرمشم اعدام اعلام كرده
  و براي مدير اين وبسايتم متاسفم كه بدون علم و آگاهي اين مطالب رو پخش ميكنه

  • سید محمد علوی زاده

   بارها گفته ایم که مخاطب ما کسی است که لواط می کند اسمش را هر می گذارید بگذارید همجنسگرا، همجنس باز یا هر چیز دیگر
   بی خود آسمان و ریسمان به هم نبافید و لازم هم نیست برای چیزی متاسف باشید هیچ جای شرع و قانون گرایش جرم نیست، جرم یعنی عمل مجرمانه
   حالا برخی نمی فهمند یا خودشان را به نفهمی می زنند کاری به آنها ندارم

 5. سلام من تو کتاب روانشناسی سازگاری خوندم همجنسگرایی یه میلیه که بیشتر از تولد تا شش سالگی در آدم به وجود میاد کتاب رو از کتابخونه دانشگاه گرفتم!(کتاب بخونید 😐 )

  • سید محمد علوی زاده

   سلام
   یک کتابی رو که معلوم نیست کدوم ننه قمری و با چه انگیزه ای نوشته قبول دارید ولی قرآن و روایات که از جانب خدا و پیغمبر و جانشینان پیغمبر علیهم السلام است رو قبول ندارید؟؟؟؟
   در ضمن قران و روایات اگر کتاب نیستند پس چه اند؟؟؟

   • ننه قمر نبود دکتر علی پور مقدس بوده که برای بخش روانشناسی سازگاری رشته های روانشناسی و علوم انسانی ترجمه کرده و موضوع کتاب خیلی کلیه و توی یه بخشهایش اینو میگه!!! تو سایت هم اشاره مستقیم از قرآن میگه ارضا از طریقی غیر از ازدواج!!!
    نیست حالا اونایی که همجنسگرا نیستن فقط با ازدواج ارضا میشن!!! 🙂
    (من همجنسگرا نیستم ولی دارم اطلاعاتم رو میگم…)

    • سید محمد علوی زاده

     دکتر علی مقدس پور از خدا که فرموده همجنس بازی حرام است و حکمش سنگسار است بیشتر می فهمد؟؟؟
     خدایی که عادل و حکیم است
     چطور ممکن است خداوند بنده اش را برگناهی عقاب کند که هیچ اختیاری بر آن ندارد؟؟!!
     اگر ژنتیکی هم باشد نمی تواند کسی را مجبور به گناه کند و فقط میل به گناه را ایجاد می کند پس باز هم اختیار در دست فرد است

 6. سلام خدا را کی بوجود اورده ؟
  من برای کسانی که این عقیده رو دارن متاسفم
  مگه کسی رو کشتن باید بمیرن این است در ضمن علم هم اثبات کرده کسانی بطور ژنتیکی اینگونه اند
  این است عدالت قرآن؟

  • سید محمد علوی زاده

   سلام
   این عقل کوچک من و شماست که خیال می کنیم هر چیزی را باید چز دیگر بوجود آورده باشد!
   شما بگویید خلقت، آفرینش یا همان به وجود آوردن را چه کسی به وجود آورده است؟؟؟
   بعد کی گفته باید بمیرند، باید ترک کنند و توبه کنند ولی اگر دستگیر شدند و اعتراف کردند یا چهار شاهد به عمل ننگینشان شهادت دادند آن هم به صورت چاقو در غلاف آن وقت حکم خدا این است که باید بمیرند.
   در ضمن آن علمی که می گوید ژنتیکی است زائیده خیالات امثال شماست.

   • دانشمندان ژنتیک گفتن از خودم در نمیارم آقا خودتون تحقیق کنید
    در ضمن اونطوری که خدا خود به خود وچود داشته این جهان هم میتونه خود به خود وجود داشته باشه ایستیون هاویکنگ با اینکه یکی از برترین دانشمندان است به خدا اعتقاد ندارد زیرا با دلیل میگوید اما شما ها فقط دارید مردم رو میترسونید خسته شدم از شما چهارده سالمه

    • سید محمد علوی زاده

     بارها جواب دادم
     اگر برخی از دانشمندان ژنتیک گفته اند بقیه رد کرده اند ادعای کثیف آنها را

     اثبات اینکه امکان تصادف در پیدایش عالم بسیار ضعیف است یعنی اگر ما این احتمال را مطرح بکنیم باید یک عدد یک بگذاریم در مخرج آن به ترتیب یک عدد بی نهایت و قریب به بی نهایت خواهد شد.
     از اینجا تا کره ماه اگر فرض کنید جلوی مخرج آن عدد قرار بدهیم باز هم احتمال ضعیف تر از این حرف هاست و کسی که عاقل است به این حرفها توجه نمی کند. بنابراین وارد بحث تصادف و اینکه امکان تصادف تقریباً محال است نمی شویم و از این برهان می گذریم.
     حاصل این برهان این است که در عالم نظم مشاهده می شود و هر نظمی ناظمی می خواهد. این عالم ناظمی دارد که آن ناظم را خداوند متعال می دانیم.
     برهان دیگری که مقدمه حسی دارد برهان هدایت است. قرآن به این برهان هم عنایت کرده “ربنا الذی اعطی کل شیء خلقه ثم هدی ” مقدمات این برهان این است که موجودات عالم همه هدایت شده و راه یافته هستند. این راه یافتگی و هدایت یک هادی و یک هدایت کننده می خواهد. پس عالم هادی و دلیل و هدایت کننده ای به نام خدا دارد.
     این شکل منطقی برهان است که باز کبرایش عقلی است. اینکه هر هادی هدایتگری می خواهد این عقلی است و صغرای آن هم علمی و تجربی است.
     هر موجودی را مطالعه بکنیم اعم از جمادات، گیاهان، حیوانات و انسان و مخلوقات دیگر نظم و هدایت و راه یافتگی را در همه آنها خواهیم دید. در بین جمادات خورشید و ماه را در نظر بگیرید می بینید که راهشان را بلد هستند. هم زمان با آفرینششان راهنمائی شده و آفریده شده اند.
     همین طور بقیه موجودات مثلا یک دانه گندم، یک جوجه، یک پرنده را در نظر بگیرید از تخم که بیرون می آید می داند چکار بکند؟ چطور دنبال غذا برود؟ غذا را از کجا جستجو بکند؟ اینها را چه کسی به او یاد داده؟ او که کلاس نرفته، دوره هم ندیده ولی برای رسیدن به کمال کاملاً بلد است چکار کند.
     خلاصه سخن:

     همه موجودات در مسیر کمال خود راهنمایی شده و در آن مسیر حرکت می کنند. این با یک مطالعه میدانی اثبات خواهد شد و نتیجه این خواهد شد که عالم هدایتگری عاقل و مدیر و توانا و برنامه ریز و به تعبیر اسلامی یک ” رب ” دارد که تدبیر همه چیز به دست اوست ” ربنا الذی أعطی کل شیء خلقه ثم هدی ”

     به عبارت دیگر:
     آفرینش تصادفی جهان مساله ای است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم ، براستی آفرینش تصادفی با علم و دانش بشری قابل اثبات هست یا نه . .. پیدایش زندگی ما و دوام آن، خود دارای یک سلسله قوانین بزرگ و دقیق می باشد، زیرا که عقل و خرد سالم پدید آمدن ها را به طور تصادفی و بگزاف، محال می داند!؟

     برای مثال قرار دادن زمین در برابر خورشید و آن هم به فاصله ای معین که اگر اندکی نزدیک تر می بود همه موجودات زنده از حیوان گرفته تا گیاهان، همگی بر روی زمین می سوختند و چنان چه اندکی دورتر از آن بود که هست، همه بر روی زمین یخ می پوشاند، که باز هم حیوانات و گیاهان هلاک می شدند. آیا گمان می کنی که قرار دادن زمین در این موقعیتی دقیقی که دارد تا حرارت و گرمای مناسب را دریافت نماید به طور تصادفی و کورکورانه و به خودی خود صورت گرفته است؟!! حرکت و پیدایش مدّ و جزر، با ماه در ارتباط است!!

     آیا امکان دارد که ماه از مادر خود نزدیکتر شود تا امواج عظیم اقیانوس ها را بر انگیزد و روی همه خشکی های زمین را بپوشاند، سپس وقتی از آن ها عقب نشینی کرد و آن ها را برهنه ساخت، همه چیز متلاشی شده باشد؟!!

     این چه کسی است که مدار ماه در این فاصله مشخص قرار داده است تا مصدر و منشاء نور و روشنی باشد، نه منبع هلاک و نابودی؟!!

     ماه بر روی این کره خاکی گاز و اکسیژن را اسشناق می کنیم تا زنده بمانیم و گاز ” کربن ” را از خود می رانیم که از احتراق و سوختن مواد خوراکی در بدن مان پدید می آید. لازم بود که موجودات بی شمار زنده روی زمین که غیر قابل شمارش اند، این ماده گران بها ” گاز اکسیژن ” را تمام کنند چون همواره و بدون انقطاع آن را تنفس می کنند. لیکن واقعیت این است که گیاهان و نباتات سبز ” گاز کربن” را از هوا می گیرندو به جای آن ” گاز اکسیژن ” را پس می دهند و از راه این معاوضه شگفت انگیز بین حیوانات و نباتات است که این توازن در طبیعت و سرشت، غلاف و نیامن هوائی، باقی می ماند و بدین گونه ضامن زندگی حیوانات و جانداران و گیاهان و نباتات می گردد!! آیا گمان می کنی که این توافق عظیم، خود به خودی و بخودی خود پدید آمده است؟! من گاهی گلی را که دارای دهها رنگ مختلف است مدنظر قرار می دهم و بدون قصد با انگشت بازیگرانه آن را از میان هزاران گل شکفته در بستان می چینیم….

     پس از خود می پرسم با کدام قلم این رنگ ها نقاشی شده و سامان یافته است؟! آن ها تنها طیفنوری نیستند، آن ها به گونه ای سحر آمیز و گیرابا هم در آمیخته اند که جائی خفیف و تنگند و جائی دیگر پر پشت و سایه دار، و جائی دارای خطوط گوناگون و جائی دیگر دارای نقطه های متعددند… به زمین نگاه کن، بدین خاک غبار آلودی که مطلع و مشرف بر این رنگ ها است، به یقین این خاک تیره غبار آلود، نمی تواند نقاش و رسم کننده این رنگ ها و نقش ها و تقسیم کننده این رنگ ها باشد، آیا تصادف و اتفاق و خود به خودی می تواند مشرف و سرپرست بر آن ها باشد؟! کدام تصادف و اتفاق؟!!

     به راستی باید انسان بسیار کودن و نفهم باشد تا بتواند این ابداعات را، بدین گونه تصور کند و تفسیر نماید.

     تازه رنگ های مختلف گل، یک نوع ملاحظه ظاهری و شکلی، بسیار ساده است نسبت به داستان زندگی، آن هم در ابتدایی ترین شکل و صورت آن. در حقیقت ایجاد زندگی در کوچک

     ترین سلول، مستلزم نظام بسیار مستحکم و استوار است. این حماقت است که تصور کنیم که بی نظمی می تواند چیز بسیار جزئی را در اندام یک کرم کوچک بیافریند، تا چه رسد به دستگاه بسیار پیچیده جهاز هاضمه و عصبی آن. وقتی درباره کرم کوچکی چنین باشد درباره آفرینش این انسان با بنیه شگفت انگیز و هستی سر سام آورش، چه می گویی؟!! و درباره آفرینش این جهانگسترده چه می اندیشی؟!!

     چرا وقتی که جامه ی دوخته شیکی را می بینیم از ما خواسته می شود که گمان کنیم که نخ آن خودش به خودی خود در سوراخ سوزن رفته، سپس خودش با تارهای بافته جامه درگیر شده و بالا و پایین رفته و سینه و دامن و کمر و آستین و دکمه ها و سوراخ خای دکمه ها و تزئینات و زیبایی های آن را ساخته است؟!!

     همانا نسبت دادن کارها به تصادف و اتفاق، یک نوع شعبده بازی علمی است که خردمندان از آن دوری می کنند… به فرض این که قلمی را، در یکی از محل ها بیابیم که در کنار آن برگه ای باشد که روی آن نام شخصی نوشته شده، از این چه فهمیده می شود…؟

     در این جا دو صورت پیش می آید: یکی این است که یک شخص نویسنده ای این نام را روی این ورقه نوشته باشد که این بدیهی است.

     دوم این که حروف این اسم خود به خود بدین ترتیب با هم تلاقی نموده و ناآگاهانه تشکیل این اسم را داده اند!! مثلا” ” عمر”. این صورت دوم از نظر علمی بدین صورت است: اول حرف “ع” نا خودآگاه روی ورقه افتاده باشد نسبت آن در بین حروف هجا یک در بیست و هشت است، و قرار گرفتن سه حرف ” ع،م،ر” پشت سر هم و به طریق محض تصادف، عینا” به نسبت یک در “۲۸*۲۸*۲۸″ یعنی به نسبت یک به ” ۲۱۹۵۲″ است. در صورت اول یک صورت پیش نبود و آن هم یک صورت معقول و پسندیده بود.

     آیا می توان تصور کرد که نادان ترین و کودن ترین و بی فکر ترین کس، این صورت دوم را که احتمال وقوعش یک در بیست و دو هزار است، بر صورت اول که یگانه و معقول است، ترجیح دهد؟!!

     با وصف این، حتی نوشتن تصادفی حروف کلمه عمر به طریق تصادفی بر روی کاغذ، بیشتر به ذهن نزدیک است، تا این که تصادف بتواند یک قطره از آب اقیانوس های بیکران با دانه ای از ریگهای بیشمار صحراهای گسترده جهان را ،بیافریند…

     بیگمان میان این پندارهای الحاد گرایانه و میان دانش و خرد ،فزسنگها فاصله است و این داوریهای ابلهانه با دانش و خرد تضاد عمیق دارد …..

     ————————————————

   • عقل من میگه کسیو که نکشتن چرا باید بمیرن ؟ عدالت خدا اینه؟
    داخل روابط همجنسگرایان عشق است رابطه جنسی مهم نیست.

 7. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 8. سلام
  از نظر من چیزی ب اسم ژنتیک وجود ندارد این امر یک امر شیطانی نیز هست مثل تمام گناهانی ک شاید انسان علاقه ب تکرار و انجام آن نداشته باشه ولی با وسوسه شیطان دچار میشود.و لازم نیست ب دین شریف و کامل اسلام توهین بشه. البته با احترام ب نظرات دوستان فقط یک نظر شخصی است.

 9. من همجنسگرام و عاشق این این غریزه خدادادی هستم
  خدا را ممنونم که منو خاص و عاشقترین به همجنس خودم آفرید و صد اللته افسوس که در سرزمینی زندگی میکنم که مرا اتش میزنند و از کوه پرت میکنند.

 10. بابا شما چرا اینقد شلوغش میکنین همجنسگرایی با همجنس بازی کاملن فرق داره کسایی که همجنس گرا هستن عاشقن ولی کسایی که همجنسبازن از رو هوس این کارو میکنن و خدارو شکر بیشتر همجنسگرا هست تو ایران تا همجنسباز عشق عشقه مثل عشق بین دختر و پسر . پسر و پسر. دختر و دختر هیچ فرقی نداره ما برامون مهم نیس اخر عاقبتمون تو جهنم چی میشه ما عاشقیم همجنسگراها عاشقن عشق بیماری نیست بفهمین شما بیمارین که فقط فک میکنین عشق بین دختر و پسره و من و امثال من متاسفیم براتون که همچین فکری میکنی و امیدوارم خدا شفاتون بده

 11. سلام
  هه راه هاي درمانتون خيلي باحال بود در واقع درمان نبود شما خواستيد همجنسگراها رو بترسونيد تا از اين كار دوري كنن در ضمن شما نشستي اون ور گود از هيچي خبر نداري كي گفته همجنسگرايي اعتياد چه اعتياديه كه من بدون آلوده شدن بهش معتادش شدم اون خدا شاهده من تا اين سن كه رسيدن و بيست سالمه تا به حال رابطه ي جنسي نداشتم ولي از بچگي همجنسگرا بودم خواستيد باور كنيد نخواستيدم ميل خودتونه فقط خواستم بگم تو دين اسلام فقط همجسگرايي گناه محسوب نميشه شما برو فكر گناهان خودت باش

 12. همجنسگرایان منحرف نیستند. شما منحرف هستید که به دنبال تفتیش عقاید دارید. نه چیزی از روانشناسی میدونید و نه جامعه شناسی. متاسفم که با دین متحجرانه خود اقدام به نفرت پراکنی نسبت به همجنسگرایان میکنی.
  همجنسگرایی کاملا طبیعی و درصد زیادیش ژنتیکیه.
  در تمام قلمروهای طبیعت وجود داره و بیماری نبودنش اثبات شده. شما اگر دلسوز هستید کتاب بخونید و علمی بحث کنید. دین امر شخصیه. با یه امر شخصی تز صادر نکنید

  • سید محمد علوی زاده

   توسط کی اثبات شده؟؟
   کدوم دانشمند؟؟
   کم کم منتظر طبیعی بودن گرایش به حیوانات و عروسکهای جنسسی هم باید باشیم، چون بزودی طبیعی بودن و حتی گرایش ژنتیکی به آنها هم توسط دانشمنان اثبات خواهد شد.

  • چقدر راحت تهمت می زنید؟
   بدون هیچ دلیل
   -سید کی دنبال تفتیش عقاید بوده؟
   -به دین میلیاردها انسان توهین کرده و می گویید متحجر!!! چرا متحجر؟؟؟

   در ضمن دین به نگاه ما یک امر شخصی نیست.

 13. واقعا متاسفم برات‌که درکت از همجنس گرایی اینقدر پایینه و فکر میکنی‌که این گرایش انتخابیه

 14. این موضوع رو باید جامعه شناسان بررسی کنند و از عهده دین خارجه.
  دین صرفا داره میگه که اینکار رو انجام بدی خدا مجازاتت میکنه، راه حل پیش روی شما قرار نمیده. شاید بگن تغییر جنسیت اما این موضوع هم راهکار درست نیست. بهتر هست حکومت اجازه بده تا جامعه شناسان و یا روانشناسان بررسی کنند. کمااینکه فقدان حضور این افراد در حکومت باعث فقر فرهنگی مردم کشور شده.
  همجنس خواهی بصورت ژنتیکی در این افراد هست، حالا باید از خداوند هم سوال کرد که شما که ممنوع کردی دیگه برای چی چنین ژنی یا هواخواهی رواصلا خلق کردی؟
  در پناه حق باشید.

  • ژنتیکی بودن دروغ محضه بالفرض هم اگر انسانهای دوجنسی رو از این قسم فرض کنی درصدشان به دهم درصد هم نمی رسد

  • اگر نمی دانیم انکار نکنیم!
   دین اسلام نه تنها برنامه و راهکار دارد بلکه آنچه که می گوید به نفع خود افراد است.
   “ابنه” اصطلاحی است برای کسانی که تمایل به مفعول واقع شدن دارند. که روایت های فراوانی برای درمان آن هست… البته این مرض به خاطرریخته شدن منی مرد در مقعد او و تبدیل شدن آن منی به کِرم هایی که از راه منی تغذیه می کنند و اگر منی به آنها نرسد به مقعد او هجوم آورده و موجب خارش او می گردد..لذا درمانهایی یرای کشتن آن کرمها توسط طب اسلامی هست.که به تفصیل باید بیان شود.

 15. با خوندن بعضی نظرات واقعا دلم گرفت….چرا اینقد از کاری که خدا حرام اعلام کرده طرفداری میکنید…تاسف کمترین کاری که برای شما میشه انجام داد…میخواید به اسم نیاز داشتنو درک بالا و با کفتن کلمه ی دست خودم نیست گندکاری و گناهتونو کم کنید.کسی که اعمالش دست خودش نیست بمیره بهتره…

  • ليا جان خيلي از كارهايي كه ما مي كنيم از روي غريزه هستش نه اراده يعني دست خودمون نيست . مانند ميل به خوردن هويج و اكراه از خوردن گوشت در خرگوش ، ميزان نياز به خواب ، عاشق شدن .
   شما معلومه عاشق نشدي تا حالا وگرنه اذعان مي كردي كه دست خود آدم نيست معشوق خودشو فراموش كنه و بره در پي يكي ديگه كه ازش نفرت داره.

 16. حاج آقا مسئلتون
  من هرشب جنوب میشم تو خواب بابا دهنمون سرویس شد از بس صبح زود رفتیم حمام غسل گرفتیم این که هیچ کمر درد سرویسمون کرده چیکار کنم این بی صاحب پا نشه خواهشن بگو چیکار کنم

  • سلام علیکم
   یک دعا هست بخونید< http://313fadai.ir/%d8

   • این دعا رو بخونم واقعا کار میده؟؟؟
    خسته شدم دیگه چند بارم خواستم عمل کنم و وازکتومی یا همون لولهامو ببندم خانوادم نمیزارند میگند مگه نمیخوای ازدواج کنی بچه نمیخوای من نه زن میخوام ن بچه هر کاری میکنم نمیزارند نمیدونم دیگه چیکار کنم

    • -چند راه حل:
     سعی کن محیط تحریک رو فراهم نکنی(فیلم-عکس-متن-دوست -خلوت و…)
     ورزش کن تحرک داشته باش و انرژیتو در کارهای مفید تخلیه کن.

     اگر هم شرایط ازدواج رو داری ازدواج کن و تشکیل خانواده بده .

 17. یا علیییییییییییییی

 18. راستش من درگیری روحی شدیدی بابت همین هم جنس گرای دارم !
  از همون زمان بچگی ! خیلی دوست دارم این کارو تجربه کنم و گاهی به خاطر فشار های جنسی طوری مجنون میشم که نمیتونم کارامو انجام بدم 🙁

 19. شما بیمارید و عقب مونده از علم که هنوز نمیفهمید همنجنسگرایی ژنتیکیه..متاسفم برای همه ی کسایی که با اسم دین چشمشون رو به روی همه چیز بستن و کور شدن

  • پاسخ:

   اگر بیماری زنتیکی باشه که نیست!!!، بیمار و عقب مانده اونایی هستند که…
   اگر هم به قول ما بیماری قلبی باشه که باز هم بیماراونایی هستند که…

 20. من هم جنسبازم وعاشق این کار

 21. همجنسگرایی متاسفانه ب اختیار فرد همجنسگرا نیس و ب نوعی حتی بیماری ب حساب می اید و فرد ب نوع غریزی ب سمت همجنس خود جذب میشود..اما همجنسبازی در اختیار فرد همجنسباز است و غریزه ای در کارنیس بلکه فرد با این کار فقط لذت میبرد و و این کار را خودش انتخاب میکند و میتواند اراده کند اما نمیخواهد…

 22. خیلی تند روی کردین متاسفم

 23. برید جمع کنید خودتونو بابا بیمارم خودتونید منودوستم همجنسیم وعاشق همیم هیچ وقتم باجنس مخالفم دوس نبودم….یعنی ارزش همجنسمو بیستر از جنس مخالفم میدونم…مّّّّّّّّّّّهم اّّّّّینه…کسی ک شعور داشته باشه حرفامو میفهمه من دخترم. حالا بای.

 24. من واقعـا برای همجنس بازان متاسفم این کار خیلی گناه داره و واقعا ادمو ب انحراف میکشه

 25. خدایا تمام جونای مارو به راه راست هدایت کن .اگه هدایت نمیشن خدایا از رو زمین برشون دار….

  • هم جنس گرایی با هم جنس بازی فرق داره همجنس گرا ها به جنس مخالفشون هیچ علاقه ای ندارن اونا نمی تونن با کسی که هیچ علاقه ای بهشون ندارن زندگی کنن و بحث تولید مثل هم که حیوونا هم تولید مثل میکنه آدم نمیتونه بخاطر تولید مثل احساسی که داره رو کنار بذاره آدمی که از بیرون به این قضیه نگاه میکنه میگه آره اینا چه آدمای کثیفی هستند که همیچین کارایی میکنن اما وقتی باهاشون زندگی کنی حسشونو بفهمی درکشون کنی واقعا میبینی که حق با اوناست و اونا هیچ میل و هیچ علاقه ای به جنس مخالفشون ندارن که هیچ حتی از اون متنفر هم هستن تازه مگه چقدر تو دنیا هم جنس گرا وجود داره که نسل بشر رو بخواد به خطر بندازه خیلی ها هستن با هم ازدواج میکنن بچه دار هم میشن بچشونو میذارن سر راه درحالی که دو تا همجنس گرا که عاشق هم هستن میتونن بچه ای رو که دو تا آدم معمولی نتونستن ازش نگه داری کنن و پرورش بدن لطفا قبل از این که درباره چیزی نظری بدید قبلش دربارش کمی تحقیق کنید از نظر من که هم جنس گرایی ژنتیکی هم نیست و فقط یه احساسیه که آدم داره و نمی تونه چیزی رو که بهش علاقه داره رها کنه و چیزی که ازش متنفره رو انتخاب کنه
   ممنون که وقتتونو گذاشتید موفق باشید

 26. لحظه ای درنگ !! آیا خدا راضی است ؟؟؟؟

 27. غفلت و فریب اغواهای شیطان رو خوردن باعث شده در برابر این گناه کبیره چنین نظراتی داشته باشیم . گناهی که هم در دنیا عذاب دارد هم درآخرت عذاب های شدیدی و طولانی بهمراه دارد .
   وقتی درپیشگاه کبریایی خداوند حاضر شویم خواهیم فهمید که ژنتیک بوده ؟؟!!بیماری بوده؟؟!!
  حال می داده؟؟؟!!! و …..  -خدا عاقبت همه رو ختم به خیر و روسفیدی کند

 28. هم جنس بازی واقعا کار زشتیه.خداوند مهربان زن و مرد را افرید تا با یکدیکر ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهند.خداوند همه جا هم جنس کرایی را منع کرده اند و بارها تکرار کرده اند که به این کناه الوده نشوید.از خداوند مهربان تمنا میکنم که هیج کس دجار این مرض نشود 

 29. دوستدار خداوند

  هم جنس بازی واقعا کار زشتیه.خداوند مهربان زن و مرد را افرید تا با یکدیکر ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهند.خداوند همه جا هم جنس کرایی را منع کرده اند و بارها تکرار کرده اند که به این کناه الوده نشوید.از خداوند مهربان تمنا میکنم که هیج کس دجار این مرض نشود 

 30. به چشمایه خیس امام حسن ع در حال نگاه کردن کتک خوردن مادرش خدا قسمت میدم هرکی به این مشکل گیر افتاده شفاش بده.

 31. اگر خدا در ذهن نباشد، انجام هر کاری ممکن است…………

 32. خداجونم از شر شیطان فقط و فقط به خودت پناه میبرم.

 33. lاین انتخاب جنسی هر کسیه…همجنس گرا ها دست خودشون نیست اینطوری به دنیا اومدن … خدا اینارو به وجود اورده پس مشکلی نیست…هیچ کجای قران ننوشته که تمایل جنسی گناهه… توچیو میخوای ثابت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این یه چیز واقعیه عوض شدنشم دست تو نیست

  • پاسخ:

   همه چیز دست خود آدمه
   اگر دست خود آدم نبود حرام نمیشد
   این که می گویند «همجنس گرا ها دست خودشون نیست» یک فریب، مغالطه و دروغ بزرگ است برای توجیه این عمل زشت!
   شجاع باش ایمیلتو بذار تا جواب رو برات بفرستم!!!

 34. س. من تا بحاال با کسی هم جنس بازی نکردم و نمیتونم بکنم ولی نسبت به همجنس
  خودم علاقه خاصی دارم به هرکس علاقه ای ندارم افراد خاصی جزو ستاره داران
  من هستن آیا برچسب همجنسباز به من میخوره؟؟؟

 35. من نمی تونم کار هم جنس بازی رو ترک کن

 36. دوستان من،برخلاف خیلی ازهم وطنان عزیزمون که فکرنکنم هرگز احترام به عقایددیگران رو یادبگیرن یااینکه بخوان که یادبگیرن من به عقایدهمه شمااحترام وارزش قائلم چه اونایی که موافق اند و چه اونایی که مخالف؛ولی بذارین یه چیزی بهتون بگم:ما آدما مخصوصا مامسلمونا ومخصوصا ماایرانیا همیشه خودمونو حق مطلق میدونیم درحالیکه حق مطلق فقط خداست.ماهرچه قدرهم که مطمئن باشیم در رابطه بایک موضوع موردبحث نباید خودمونو ۱۰۰درصدحق بدونیم،انسان عاقل وفهمیده به نظرمن کسیه که هرچه قدرهم ازحق بودنش مطمئن باشه حداقل باید۱دصداحتمال بده که دراشتباهه وهمین باعث خواهدشدکه اون شخص به عقاید طرف مقابل گوش بده که قابل توجه اونایی که ازقرآن دم میزنن مصداق این آیه قرآنیه:فبشرعبادالذین یستعمون القول فیتبعون احسنه(زمر۱۸) یعنی:ای پیامبربشارت بده آن دسته از بندگان مرا که به سخن گوش میدهند وسپس بهترین راههارا انتخاب میکنند.اگردقت کنید گفته”القول” نه قول مسیحی یا مسلمان ونگفته قول همجنسگرا یا غیرهمجنسگرا.ولی اکثرما آدما حتی حاضرنیستیم به حرفای طرف مقابلمون گوش بدیم که نشون میده ماخودمونو حق مطلق میدونیم که این تفاوتی با شرک نداره.آخه مگه من مگه خالق اون شخص همجنسگرا هستم که بیام براش حکم اعدام صادرکنم؟!چراماها اینقدرگستاخیم که به خودمون اجازه میدیم نحوه ی زندگی افراد رو بهشون دیکته کنیم ودستور بدیم؟!به عقیده من تجاوزگر باید اعدام بشه والبته قبل ازاعدام باید توسط یک سگ موردتجاوزقرار بگیره تامقابله به مثل بشه!اینکه میگم سگ به خاطر اینه که چنین شخصی لیاقت اینو نداره که حتی توسط آلت یک انسان موردتجاوزقراربگیره!ولی نظرمن در رابطه با همجنسگرایی که خودش با رضایت خودش این کار رو میکنه این نیست.عقیده من اینه که هم جنسگرایی یک خطر برای جامعه محسوب میشه مخصوصا برای جامعه ما که باتوجه به آماری که رئیس مرکزآمار ورئیس ثبت احوال ارائه میدن آمار زادوولد خیلی نگران کننده ست وبی میلی به ازدواج و سن ازدواج به خاطرمشکلات مالی واقتصادی روز به روز درحال افزایشه.حالافرض کنید تو این وضعیت بذاریم همجنسگرایی هم تو کشور رشد کنه،فاجعه به وجودمیاد ولی مطمئن باشید راه زور درمسائل فرهنگی هیچ وقت پاسخ گو نخواهدبود و تنها نتیجه اش این خواهد بود که چهره بدی از ملت ایران در تاریخ به جا خواهدماند وآیندگان به استخوان های ماخواهندشاشید!به عقیده من ایران هراسی را خودما ایرانی ها باهمین وحشیگری هامون به راه می اندازیم نه آمریکا!برای نمونه پیشنهاد میکنم در موردماجرای اعدام دو نوجوان به نام های Ayaz MarhuniوMasood Asgari درسال۲۰۰۵ یک تحقیقی کنید وببینید چه اثراتی در جوامع بین اللمل به جاگذاشت و چه نفرتی از ایرانیان در دنیا پیدا شد.این نشون میده که ما با گروه تروریستی داعش هیچ فرقی نداریم و ماهم رادیکال و افراطی هستیم.بهتره در مواردی مثل مشکل رشد همجنسگرایی زود قضاوت نکنیم وبه جای اینکه مثل یک وحشی بیفتیم اعدام کنیم اینا رو،بگردیم ریشه مشکل رو پیدا کنیم.آخه مگه میشه یک مرد اجازه بده کسی بهش دست ورزی کنه چه برسد به اینکه لذت ببره ازاین کار! پس این نشون میده که مشکل خیلی جدیه.اگه یک مقدارمطالعه داشته باشید میدونید که از گذشته هم جنسبازی بوده ولی همجنسگرایی نبوده و اگر هم بوده به این اندازه جامعه اش بزرگ نبوده.آقایان مقدس مآب فکرمیکنن که مشکلات فرهنگی رو میشه همیشه با قرائت چندتا روایت و حدیث وآیه حل کرد.نخیرعزیزم!این جوریا نیست! اگه بخوای با کتک و شلاق واعدام و بازداشت فرهنگ رو اصلاح کنی نتیجه ش بهتر از این نمیشه که اگه به سایت ثبت احوال مراجعه کنید میبینید که در سال ۹۲ بیش از۱۵۰هزار طلاق ثبت شده! راستی یه سوال از حاج آقا تسبیح ریش نژاد:تو این چند سال اخیر بیشترین آمار کلیساهای خانگی کجا بوده؟!تهران؟!شیراز؟!تبریز؟!اصفهان؟! هیچ کدوم!بیشترینشون تو مشهد بوده!مشهد!قلب تپنده مذهب ایران! ای کاش تو ایران هرکاری رو به کاربلدش میسپردن ولی همین ای کاش ها ازمابه ارث خواهدموند. ای کاش مسئولین فرهنگی به اندازه یک چوپان کار بلد بودن که چوپان بابی سوادی اش یک سگ وحشی را رام میکند ولی این حاج آقا ها حتی بلدنیستن یک بچه مدرسه ای رو درست تربیت کنن که یه خبر خوش هم به روحانیون عزیز بدم:مصرف مشروبات الکلی هم از دبیرستان به راهنمایی رسید و الآن خود من چندین بچه مدرسه ای راهنمایی رو میشناسم که به شدت الکلی هستن! واقعا باید به مسئولین تبریک گفت.وقتی توی کل رسانه ملی یه برنامه نباشه که مسائل مربوط به بلوغ وخطرات احتمالی سر راهش رو به نوجوونا و والدین آموزش بده،وقتی دانش آموز تو مدرسه از حاج آقا بپرسه که مثلا کاندوم چیه بگه استغفرالله،تازمانی که به جای اخلاق وانسانیت درمدارس ومساجد احکام شکیات نماز تدریس بشه،بیشترازاین نباید انتظار داشت!موفق باشید(من یک پسر۲۰ ساله هستم وبه شدت آدم معتقدی هستم مخصوصا نسبت به امام حسین وهمراهانشون،حافظ دوجزء قرآن هستم وقاری قرآن هم هستم اما نه مثل بعضی مقدس مآب ها!اینو گفتم نه به خاطر تعریف از خود بلکه به خاطر اینکه بدونید این حرفا رو از یک نفرمذهبی دارید میشنویدنه شبکه ضدانقلاب که درحال تلاش برای ریشه کن کردن مبانی فکری اسلام هست!!!!!!!!!!!!!)

  • پاسخ:

   سلام
   شما اول فرمودید
   :«حق مطلق فقط خداست» قبول ولی بعدا گفتید:«اکثرما آدما حتی حاضرنیستیم به حرفای طرف مقابلمون گوش بدیم که نشون میده
   ماخودمونو حق مطلق میدونیم که این تفاوتی با شرک نداره.آخه مگه من مگه خالق
   اون شخص همجنسگرا هستم که بیام براش حکم اعدام صادرکنم؟!چراماها
   اینقدرگستاخیم که به خودمون اجازه میدیم نحوه ی زندگی افراد رو بهشون دیکته
   کنیم ودستور بدیم؟!به عقیده من تجاوزگر باید اعدام بشه والبته قبل ازاعدام
   باید توسط یک سگ موردتجاوزقرار بگیره تامقابله به مثل بشه!اینکه میگم سگ
   به خاطر اینه که چنین شخصی لیاقت اینو نداره که حتی توسط آلت یک انسان
   موردتجاوزقراربگیره!»

   شما با چه حقی در مورد احکام حق مطلق اظهار نظر می کنید و بعد فتوا صادر میکنید که باید با سگ…
   در مورد خطرات اجتماعی همجنس گرایی هم حق با شماست ولی خطر همجنس گرایی فقط اجتماعی نیست!!
    اعدام هم،در همه جا وجود داره حتی دموکراتیکترین کشورها البته اعدام در ایران اجرای حکم و حدود خدای مطلق ست نه حکم مجلس و پارلمانی که هر روز به یک رنگی در میاد و البته ما نباید تحت تاثیر شانتاژهای تبلیغاتی غربیها با اون امکانات وسیع و گستردشون قرار بگیریم بلکه ما هم باید تبلیغاتمونو تقویت بکنیم و فضا ی آلوده موجود را که ققط جنبه های خشن دینو نشون میده، عوض بکنیم!! و از همه جنبه ها و محاسن دین بگیم و الحق که مسئولین فرهنگی و تبلیغی ما کم گذاشته اند! و دراین زمینه هم حق با شماست.
   در ضمن شما که ادعا میکنید مذهبی هستید چرا عفت کلام ندارید؟؟؟؟؟ متاسفم که این پست رو تایید میکنیم!
   در ضمن شما که مذهبی و حسینی هستید چرا علمای دین رو مسخره میکنید؟؟؟
   فاتحه اون جامعه ای که مذهبیهاش ادبیاتی مثل شما رو داشته باشند رو باید خوند. در ضمن علت و ریشه همه این انتقاداتی که بر امثال شما برادر محترم وارد کرده دوری و جدایی از علمای دینه!! که این هم یکی از دسیسه های دشمنان اسلام برای نابودی دینه که مردم رو از علما دور نگه دارن و روحانیت و مرجعیت رو تضعیف بکنن!
   والسلام

 37. من نمیدونستم زن ها هم همجنس باز یا همجنس گرا هستند. بعدشم توضیح همجنس گرایی که دادید خیلی کلی است منظور از علاقه جنسی چیه که با همجنس بازی متفاوتش می کند؟

 38. سلام…راستش من خودم درگیر همچین حسی هستم.الان ۲ ساله ک درگیر این حس لعنتی هستم.من با یکی از دوستام صمیمی بودم و از اون حرفای چرت خ بهش گفتم اما اون هیچوقت نمیذاشت و نمیذاره بهش نزدیک بشم.بخدا دستشم خ کم گرفتم اما با همون دست گرفتنم کلی حس بهم دس میداد…….خلاصه اینکه اون هیچ کمکی بهم نکرد و خدا شاهده تا حالا با هیشکی اونجوری نبودم.هر جنس مخالفی رو هم ک بهش علاقه داشتم اصا هیچوقت گیرم نیومد……من ی دختر ۲۲ ساله ک خوبیم زبونزده و مث بقیه دخترا نیستم با این حس لعنتی و این نیازم ب نظرتون میتونم چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

 39. تو هیچ حقى ندارى راجع به تمایلات جنسى دیگران نظرى بدى! هر کس تمایل و سلیقه خودشو داره و شما حق اظهار نظر درباره دیگرانو ندارى, فوقش مى تونى راجع به خودت نظر بدى . به اسم على و ملى و سکینه و کلثوم دنیا گلستون نمى شه???????? وقتى تو مملکتى براى حیووناى زبون بسته ارزشى قایل نباشن انتظر دارید براى تمایلات دیگران ارزش قایل باشن. اینا مردمى هستن که هرچى تو گوششون بخونن همونو تا اخر عمر تکرار مى کنن و دنبال دلیل چیزى نیستند.
  احمق به دنیا میان و احمق هم از دنیا مى رن

  • پاسخ:

   با توجه به اینکه انسانها اعضای مشترک جامعه انسانی هستند پس تا حدودی در مورد یکدیگر مسئولیتها و حقوقی را دارند!!
   در ضمن ما سعی میکنیم نظر دین را که تضمین کننده سعادت جوامع است را بیان کنیم.

 40. Hamjensbazi zhenetikie va sabet shode ,pas dast az sare ma hamjensbazha bardarid ,
  Be omide rozi ke hameye hamjensbaza to sarasare donya rahat zendegi konan

  • پاسخ:

   هزاران فرضیه علمی یقینیو ثابت شده وجود داشته که اکنون خلاف آن ثابت شده است!!
   و البته مشکل ژنتیکی بودن همجنس بازی هم نه تنها فرضیه علمی نیست بلکه یک دروغ بزرگی است که جوامع مطرح کننده آن هم آنرا باور ندارند!یا
   سیاستی که اکنون در دنیا در حال اجراست این است که یک دروغ را آنقدر تکرار کنند تا مردم آنرا باور کنند و امثال شما فریب این سیاست را خورده اید!!

 41. واقعا خیلی زشته که به نام دین همچین جنایاتی رو مرتکب میشید.شاید انسان تو یه دوره خاص از زندگیش مسیر رو اشتباه بره، باید کمکشون کنیم، ببینیم مشکلشون چی بوده که حاضر به همچین کارایی شدن نه اینکه اعدامشون کنیم!واقعا لعنت خدا بر تو و امثالت که با همچین طرز فکری جامعه رو دارید به فنا میدید، به خاطر وجود سگهای کثیفی مثل شماها قشر جوان از دین فراری شدن.در صورتی که راه و روش پیامبران به خصوص دین اسلام به هیچ وجه اینطور نبوده.وقتی میبینم جوامع دیگه با افراد مرتکب گناه پای صحبت میشینن و مشکل رو حل میکنن، فرد رو به زندگی بر میگردونن و این رو حق مسلم یک انسان میدونن که اشتباه کنه و در صدد جبران برآد،و از طرفی ما مسلمان ها فقط بلدیم حکم شلاق و اعدام و….بدیم واقعا تاسف میخورم.

  • پاسخ:

   ظاهرا شما دین را نمی شناسید که احکام آن را جنایت می نامید!
   اگر هر روز به اندازه نصف وقتی که برای آرایش صرف می کنید، برای مطالعه قرآن، کتابهای حدیثی، تاریخ اسلام و… وقت می گذاشتید این نظر رو ثبت نمی کردید!!
   در ضمن نه شما جامعه ما را میشناسید و نه جوامع دیگر را!! 

 42. من علاقه ای به جنس مخالفم ندارم و علاقه ی زیادی به همجنسم دارم اما تا الان کنترلش کردم یا با عکس یا فیلم هایی که وسوسه شده ام مقابله کرده ام
  اما گاهی یک حس درونی نمیذاره که انسان پاکی باشم و منو میکشونه به همجنس گرایی هرکاری هم ک انجام دادم کارساز نبوده که کم کم اعتقادم رو دارم از دس میدم و همیشه دختران رو به چشم دوست معمولی دیده ام نه همسر اما به پسران به چشم پارتنر سکس نگاه کردم اما بخاطر اسلام و جامعه بروز نداده ام
  خواهشن کمک کنید

 43. سلام شما اگه وافعا قصد راهنمایی دیگران رو دارید بهتر نیست حرف زدنتون و لحن پاسخ به نظرات رو مهربون تر کنید.لحنتون نه تنها دیگران رو به راه درست نمیکشونه بلکه نتیجه عکس میده.
  خدا تو قرآن به موسی گفت وقتی پیش فرعون میری باهاش با لحن مهربون و آروم حرف بزن.و میدونیم که فرعون یکی از آدمای منفور تو قرآنه.

 44. سلام اصلا بعضی انگار تا حالا اینکار نکردن آلش آینه که بخود دروغ نگیرد اکثر دوس دارن ولی بخاطر یکسری چیزی مخفی میکنند. .خوب خوب خوبه دوس دارم

  • پاسخ:

   سلام
   ارضاء تمایلات جنسی رو همه دوست دارن!
   اگر محدودیتی از جانب شرع و عرف وجود نداشت اکثر مردم براشون شکل ارضاء فرقی نداشت!
   پس اینکه بعضی همجنسگرا هستند دلیلش این است که این راه را انتخاب کرده اند نه اینکه وراثتی یا ژنتیکی باشد!

 45. سلام لطفا مقاله دکتر شمشیری رودرمورد همجنس گرایان مطالعه کنید و جواب دوستان رابدید خواهش میکنم وقتی درمورد چیزی اطلاع علمی ندارید بانظرات خودتون دیگران رو ناراحت وسر درگم نکنید شما حتی امس از منابع خودتون در جواب به دیگران نمیدید لطفا مطالعه کنید

 46. اونایی که اصرار دارن بگند این بیماری زنتیکییه  قبول   اسلام هم راهکار درمان این بیماری را داده واون هم 

  اعدامه 

 47. من نمیدونم تمام مشکل ما همجنس بازی:/

   من اصلا قبول ندارم که این به بیماری ژنتیکی اینا همه به خاطر تبلیغات غرب و شرق من خودم به آدم معمولی بودم اما فیلمهایی که چه از ماهواره هاچه از اینترنت دیدم باعث شده که تمایلاتی به همجنس خودم پیدا کنم و به نظر خودم این مسیله قابل درمان میگم مسیله چون من بیماری به حسابش نماییم البته من موافق برخورد شدید با این افراد نیستم به هرصورت همه ی ما به یه اندازه تو این موضوع نقش داریم 
  • پاسخ:

   سلام
   برخورد شدید لازمه اما توجیه، اطلاع رسانی و فرهنگسازی لازمتر و مقدم تره!!
   متاشفانه ما فقط برخورد شدید داریم!!!

 48. اقای ثفقت میگم شمااحیانا از گروه ملحد داعش نیستی .بابا برادر یکم ارام باش اعدام کنید چیه

 49. خطاب به هم جنس بازان :

  اگه این بیماری ژنتیک. یعنیژنتیکی هم جنس باز شدید. یعنی از طرف خانواده هم جنس باز شدید .

  این یعنی ژنتیک. نمیدونم ژنتیک را به چی میبینید شماها.
  ژنتیک یعنی حالتی به ارث رسیدن از پدر یا مادر…
  اگه شما همجنس باز شدید و اسمشو میزارید ژنتیک پس ژنتیکی پدر یا مادر خودتون  هم،  هم جنس باز بوده …
  معنی ژنتیک از نظر شماچیه؟
 50. سلام من تو دوره ی دبیرستان با همکلاسیام همجنسبازی میکردم و خیلی این کارو دوست داشتم ولی الان هرچی سنم داره میره بالاتر از این کار دیگه خوشم نمیاد به جنس مخالف علاقه دارم پیدا میکنم به نظره من همجنسباز بودن یه دوره ای داره که زودم تموم میشه من که اینجوری بودم.

 51. دوستان عزیز الآن جاهیلت مدرنه؛همه خدا رو از یاد بردن و غریزه ی جنسی روی کار اومده.واقعا همجنس بازها خجالت بکشین بیماری ژنتیکی همش بهونس و میخان جوونای با استعداد رو به این کار قبیح و زشت بکشونن شما ها باید توبه کنید و گرنه خشم امام زمان و خدا باعث هلاکتتون می شه.آهای پسر و دختری که همجنس بازی می کنی می دونستی که داری کار قوم لوط رو انجام می دهی و روز قیامت با اونا محشور می شی و خون امام حسین و شهدا رو ضایع می کنی.واقعا راست می گفتند ائمه معصوم که هر دنیا به قیامت نزدیک تر باشه فسق و فجور و ظلم بیش تر می شه.من دیگه حرفی ندارم خیلی ناراحتم….

 52. من متاسفانه از بچه گی از پسر خوشم پیوندهای صد روش رفتم نتونستم ترک کنم چیکار کنم باید اعدام بشم،،،،،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. اینطوری درمورد افراد ھمجنسگرا صحبت کردن اصلا درست نیست.بھشون بگیم کارشون زشتہ ترک کنن گناہ دارہ…….فقط یہ ھمجنس گرا میتونہ ھمجنس گرا رو درک کنہ….علتھای مختلفی دارہ و این حس از کودکی شروع میشہ نمیشہ با این حرفھا درستش کرد تازہ خیلی ھاشون علاقہ ای بہ عوض شدن ندارن.انواع مختلف دارہ کہ ھرکدوم بحث مفصل خودشو دارہ.بہ ھمجنسگراھای عزیز توصیہ میکنم بہ سایت دکتر شمشیری برن افراد زیادی میان اونجا درد دل میکنن دکتر ھم نگاہ انسانی بہ این افراد دارہ و واقعا کمکشون میکنہ تا درمان بشن.باید بہ این افراد امید داد و پذیرفت کہ حق زندگی دارن نباید با عذاب وجدان و تھدید و ترس و… نا امیدشون کنید.در مجموع اینجا خیلی مزخرفہ شما اصلا الفبای پزشکی رو نمیدونید اونوقت درمورد یکی از سخت ترین بیماریھای روانپزشکی صحبت میکنین

 54. بہ عنوان یک پزشک اشنا بہ بیماریھای روانپزشکی بہ دوستان عزیز ھمجنسگرا توصیہ میکنم حتما بہ یہ روانپزشک حاذق تو شھر محل سکونتشون مراجعہ کنن و امید داشتہ باشن کہ باتوکل بہ خدا میتونن درمان بشن…. گاھی اوقات بہ خاطر خجالت و بی ابرویی این افراد مراجعہ بہ پزشک نمیکنن ولی من بہ عنوان کسی کہ چندین مورد درمان شدہ رو از نزدیک دیدم و شاھد حال خوب و رضایتشون بودم بھتون توصیہ میکنم بہ اصلاح شیوہ زندگیتون فکر کنید…دوستان عزیزی ھم کہ نظر میدن توصیہ ھای غیر علمی نداشتہ باشین چون نتیجہ عکس میدہ

  • پاسخ:

   سلام
   همجنس بازی با همجنس گرایی فرق دارد!
   آخر نفهمیدیم به حرف کدامیک از شما پزشکها گوش کنیم!؟؟ یکی می گوید بیماری ژنتیکی است!!! یکی می گوید روانی است!!؟
   و اما به نظر ما که الفبای پزشگی را هم بلد نیستیم و هیچ ادعایی هم ندریم این است که خداوند به انسانها قدرت اراده و انتخاب داده و هر راهی را که انتخاب کند می رود یا به هر تمایلی که در وجودش باشد می تواند پاسخ مثبت یا منفی دهد!
   همجنسگرایی  یک میل است در وجود انسان که اگر به آن پاسخ مثبت دهد و به همجنس بازی بیانجامد شخص مجرم می شود!
   دقیقا مثل کسی که علاقه وافری به پول دارد و دزدی میکند! اگر چند بار تکرار کرد و مزه پول مفت را چشید به این عمل عادت می کند!!! این کجاش بیماری روانیه!؟؟
   دقیقا مثل اعتیاد که جرم است نه بیماری!!؟؟
   البته انسان می تواند از وسیله های مختلف برای ترک این جرمها استفاده کند!
   روانپزشک، تقویت اراده، مطالعه کتب و افزایش معلومات در مورد مضرات و عواقب جرم، مشاوره و…

 55. در ضمن گاھی اوقات علت ژنتیکی دارہ کہ اون بحثش جداست.بیشتر اوقات علتش تربیت جنسی غلط, خشونت خانوادگی,طلاق,بی بندوباری جنسی درخانوادہ,تجاوز دوران کودکی,……. گاھی اوقات ھم ھیچ علتی ندارہ….بعضی وقتا ھم علت ھورمونی دارہ….مصرف الکل زیاد و اعتیاد بہ الکل ھم گاھی اوقات…..دنبال علت نباشین چون مھم اینہ کہ بہ اون فرد کمک کنیم.خواھش میکنم دید خلافکارانہ بہ این افراد نداشتہ باشین چون خیلی راحت خودکشی میکنن تحمل انگ خوردن و سرخوردگی رو ندارن. فشار روحی روانی بھشون وارش نکنیم.ممنون

 56. معتاد ھم بیمارہ باید بھش کمک کرد… شما تا حالا چندتا ھمجنس باز رو از نزدیک دیدین و پای درد دلشون نشستین؟چقداز اینکہ مجرم شناختہ میشن ناراحتن.اصلا میدونید چقد این ادما از ایران میرن چون جایگاھی ندارن…. میدونید چند درصدشون حداقل یکبار اقدام بہ خودکشی میکنن؟ بیماریہ و درمانش سخت ولی ممکن.مجرم دونستن این ادما ھیچی رو عوض نمیکنہ…خودشون بہ اندازہ کافی عذاب میکشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =