اعتراض زنان به تبرئه متجاوز به خاطر پوشش تحریک‌کننده قربانی در ایرلند

0 ۱۵۴

اعتراض زنان به تبرئه متهم به تجاوز، بخاطر نوع پوشش قربانی اعتراض زنان به تبرئه متجاوز به خاطر پوشش تحریک‌کننده قربانی در ایرلند

موافقان بی‌حجابی و بی‌بندوباری استدلال می‌کنند که حجاب، منع مردان است و منع باعث حرص و ولع و تحریک بیشتر مردان می‌شود، درحالی‌که واقعیت عکس ادعای آن‌هاست و آنچه دیده می‌شود این است که زنان بی‌حجاب بسیار بیشتر از زنان باحجاب مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، زیرا بی‌حجابی، موجب تحریک مردان است و کامیاب نشدن مرد به خاطر موانع فرهنگی و اجتماعی و عدم اطفاء شهوت موجب حرص و ولع بیشتر در مردان است. اما در صورت وجود حجاب، تحریکی صورت نمی‌گیرد تا به خاطر منع حرص و ولعی ایجاد شود.

جالب اینجاست که اخیراً دادگاهی در ایرلند فردی را که به دختری تجاوز کرده بود را به سبب اینکه دختر لباسی نامناسب و توری (محرک) بر تن داشته است؛ بی‌گناه اعلام کرده و لباس نامناسب دختر را دلیل تجاوز عنوان کرده است. (دقیقاً همان چیزی که مدافعین بی‌حجابی آن را انکار می‌کنند)

جالب‌تر اینکه وکیل متهم که زن بوده است، ثابت کرده است که شواهد و نوع پوشش دختر نشان می‌داده که وی به دنبال رابطه بوده است. و هیئت منصفه هم که، شامل هشت مرد و چهار زن بودند پس از 90 دقیقه مشورت به توافق رسیدند که این مرد باید تبرئه شود.

این حکم خشم مدافعان حقوق زنان را برانگیخته است.

 مگر این‌ها چشم و دل سیر نبودند؟! مگر بی‌حجابی حرص و ولع را در مردان کم نمی‌کند؟ پس چرا به دختری که پوشش مناسب نبود تجاوز کرده‌اند؟

 اصلاً چرا دادگاه به پوشش دختر گیر داده است؟ مگر نمی‌گویند پوشش مهم نیست؟!

آن‌هایی که پوششان به خودشان مربوط است بدانند که چنین وقایعی در انتظار آن‌هاست.

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/fnnrw
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − یک =