نقش توطئه و تهاجم فرهنگی استعمارگران در شیوع بی‌حجابی و بی‌بندوباری در جامعه

0 ۲۰۷

حجاب را باید از زنان ایران بگیریم نقش توطئه و تهاجم فرهنگی استعمارگران در شیوع بی‌حجابی و بی‌بندوباری در جامعه

یکی از اصلی‌ترین علل شیوع بی‌حجابی و بی‌بندوباری در جامعه توطئه و تهاجم فرهنگی ابرقدرت‌ها و استعمارگران است. آن‌ها دقیقاً همان کاری را می‌خواهند با ایران بکنند که با کشور اسلامی آندلس در قلب اروپای چند صد سال پیش انجام دادند که از آن به پروژه اندلسیزاسیون تعبیر می‌شود.

پروژه اندلسیزاسیون نوعی از براندازی نرم است که از طریق تضعیف و جایگزینی باورها و ارزش‌ها، استحاله فرهنگی و فساد اقتصادی، پروژه ناکارآمد سازی و فروپاشی نظام سیاسی به نتیجه می‌رسد.

وقتی‌که مردم جامعه‌ای، فکر و ذهنشان به تجمل‌گرایی، مدپرستی، خودنمایی، فخرفروشی، چشم‌چرانی، شهوت‌رانی و سایر مفاسد اخلاقی باشد به‌مرور اعتقادات دینی، غیرت و تعصبات وطن پرستانه در آن‌ها از بین می‌رود و درنهایت جامعه از درون تهی شده و توان مقاومت در برابر تهدیدات خارجی از مردم گرفته می‌شود و طعمه مناسبی می‌شود برای استعمار و استثمار استعمارگران.

شواهد بسیار زیادی مبنی بر دست داشتن دشمنان در بروز این پدیده در ایران وجود دارد؛ از جمله اینکه مارتین ایندک – نظریه‌پرداز صهیونیست آمریکایی – گفته است:

«ما دیگر نمی‌توانیم در ایران روی تحریکات دانش جویی حساب کنیم و دیگر نمی‌شود دانش جویان را به خیابان‌ها بیاوریم.

پروژه فعلی ما این است که حجاب را از زنان ایران بگیریم. زنان بی‌حجاب علامت مخالفت با حکومت دینی ایران خواهند شد.»[1]


[1]. هفته‌نامه پرتو، 16 دی‌ماه 81، شماره 162، ص 2.

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/H5KQF
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دو =