رابطه بی‌حجابی با تنوع‌طلبی در پوشش

0 ۲۱۹

تنوع طلبی رابطه بی‌حجابی با تنوع‌طلبی در پوشش

یکی از عوالل یا بهانه‌های بی‌حجابی بانوان تنوع‌طلبی در پوشش است؛ و وقتی به آن‌ها می‌گویی که حجاب اسلامی را حفظ کن می‌گوید: «من عاشق «تنوع» هستم و یکدستی و تک‌رنگی را نمی‌پسندم!»

در پاسخ باید گفت: تنوع که عیبی ندارد، شما می‌توانید در منزل و جمع‌های زنانه، متنوع باشید ولی در اماکن عمومی چنین اجازه‌ای ندارید. چراکه تنوع‌طلبی شما در محیط عمومی، جامعه را دچار انواع مشکلات خانوادگی روحی، روانی و مشغولیت‌های فکری در افراد جامعه می‌کند که درنتیجه، به عقب‌ماندگی فرهنگی، اقتصادی، علمی و… جامعه منجر خواهد شد.

باید توجه داشت که در تمام دنیا، بسیاری از محیط‌های آموزشی، شرکت‌ها، کارخانه‌ها و ادارات لباس یکسان و یونیفرم مخصوص به خودشان را دارند، چراکه آنجا جای تحصیل، کار و فعالیت است نه جای تنوع و لباس مجلسی و جلب‌توجه و…! لذا بانوان نیز باید در محیط عمومی لباس متحدالشکلی داشته باشند چراکه خیابان و کوچه و بازار هم جای تنوع‌طلبی و جلب‌توجه نیست.

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/gx6RL
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + بیست =