طلبه‌ ناهی از منکر قمی که دستش جویده شد!!+عکس

0 ۳۶۹

 طلبه‌ ناهی از منکر قمی که دستش جویده شد!!+عکس

“پس از آنکه چشمان برادرم به علت ضرب و شتم تیره شده بود٬ چشمانش را با احساس سوزش از ناحیه دست باز کرده و در آن لحظه فردی را مشاهده می‎کند که درحال جویدن انگشت دستانش است(!)”.
 به گزارش گناه شناسی به نقل از مشرق، جوان 22 ساله ای به نام «ابوالحسن محمدزاده» شامگاه جمعه 31 مرداد ماه توسط اراذل و اوباش به دلیل انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

«ابوالقاسم محمدزاده» برادر این طلبه ناهی از منکر٬ درباره جزئیات این اتفاق اسف‎بار اظهار داشت: برادرم حوالی غروب در خیابان دختری را مشاهده می‎کند که توسط چند موتور سوار پسر مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود. ازاذل و اوباش در محلی به آزار این دختر پرداخته بودند که مردم حضور داشتند ولی هیچکس جرات جلو رفتن نداشت.

وی افزود: در این میان٬ برادرم جلو رفته و مودبانه به موتورسواران تذکر داد و از آنان خواست تا از ایجاد مزاحمت دست بردارند. موتور سواران با تذکر برادرم از کار خود منصرف شده و می روند.

ابوالقاسم محمدزاده خاطرنشان کرد: ابوالحسن به مسیرش ادامه می دهد که دقایقی بعد٬ موتور سواری در انتهای خیابان باجک قم٬ وی را مجبور به توقف می‎کند. برادرم برای اینکه به موتور روبرویی برخورد نکند؛ به کوچه جنب خیابان می رود و به محض بازگشتن به خیابان اصلی٬ با اصابت ضربه ای به موتور سیکلتش، نقش بر زمین می‎گردد.
برادر این طلبه ناهی از منکر گفت: هنگامی که برادرم قصد شناسایی فرد ضارب را داشت، مرد درشت اندامی با ضربه ای محکم٬ وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم قرار داد. پس از این اتفاق چشمانش تیره شده تا اینکه احساس سوزش از ناحیه دست می‎کند و پس از باز کردن چشمان٬ فردی را مشاهده می‎کند که درحال جویدن انگشت دستانش است(!). اکنون دست ابوالحسن چهار بخیه خورده و بینی‎اش شکسته است.

694829 891 طلبه‌ ناهی از منکر قمی که دستش جویده شد!!+عکس

ابوالقاسم محمدزاده در پایان از مسئولین انتظامی استان خواست تا عاملان ضرب و شتم برادرش را به اشد مجازات برسانند تا دیگر شاهد اینگونه رفتارها با ناهیان از منکر نباشیم.

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/PhTxq
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =