گناه بخاطر زن و بچه!!

0 ۵۹۰

DAAFD986D8A7D987 D8A8D8AED8A7D8B7D8B1 D8B2D986 D988 D8A8DA86D987 1 گناه بخاطر زن و بچه!!خیلی از مردم بخاطر فرزندان و خانواده دچار گناه می شوند، با نافرمانی پروردگار و پا گذاشتن روی حقوق مردم، معصیت کار میشوند و در توجیه می گویند: بخاطر آسایش و محبت به خانواده این کارها را مرتکب شدم!

درست است که تلاش برای رفاه خانواده در حکم جهاد است اما به چه قیمتی؟!!

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله می فرمایند:

 إیّاکَ أن تَدَعَ طاعَهَ اللّهِ و تَقصِدَ مَعصیتَهُ شَفَقهً على أهلِکَ، لأنَّ اللّهَ تعالى یَقولُ: «یا أَیُّها الناسُ اتَّقُوا رَبَّکُم و اخْشَوْا یَوماً لا یَجزِی والدٌ عن وَلَدِهِ و لا مولودٌ هو جازٍ عَن والِدِهِ شَیْئاً»( لقمان: 33.)

مبادا به خاطر دلسوزى براى خانواده‏ات، طاعت خدا را وا گذارى و به نافرمانى او روى آورى؛ زیرا خداوند متعال مى‏فرماید: «اى مردم! از پروردگارتان بترسید و از آن روزى بهراسید که نه پدرى مى‏تواند براى فرزندش کارى بکند و نه فرزندى براى پدرش».

میزان الحکمه،ج‏4،263 حدیث: 6743.

 

 

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/PK9J2
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − هشت =