Take a fresh look at your lifestyle.

کسی که همه اعمال خیرش تباه است: مرد زنا کار و همجنس باز

حمایت مالی از گناه شناسی

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

1,828

%d9%85%d8%b1%d8%af-%d8%b2%d9%86%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%88-%d9%87%d9%85%d8%ac%d9%86%d8%b3-%d8%a8%d8%a7%d8%b2پیامبر خدا صلى الله علیه و آله:

هر کس به حرام و از پشت با زنى نزدیکى نماید یا با مردى یا پسر بچه‏اى لواط کند، خداوند متعال در روز قیامت او را بد بوتر از مردار محشور گرداند، به طورى که مردم از بوى گند او به رنج افتند تا آنکه وارد جهنّم شود و خداوند از او هیچ فدیه و توبه‏اى نپذیرد و اعمال او را باطل گرداند و وى را در تابوتى محکم شده با میخ‏هاى آهنى مى‏نهد و روى او در آن تابوت ورقه‏هاى آهنى مى‏گذارد تا جایى که پیکرش در آن میخ‏ها فرو مى‏رود. و اگر رگى از رگ‏هاى او در میان چهارصد امّت افکنده شود، همگى از بین بروند و عذابش از همه دوزخیان شدیدتر باشد.

مَن نَکَحَ امرأهً حَراما فی دُبُرِها أو رجُلًا أو غُلاما حَشَرَهُ اللّهُ تعالى یَومَ القِیامَهِ أنتَنَ مِن الجِیفَهِ، یَتَأذّى بهِ النّاسُ حتّى یَدخُلَ جَهَنَّمَ، و لا یَقبَلُ اللّهُ مِنهُ صَرفا و لا عَدلًا، و أحبَطَ اللّهُ‏ عَمَلَهُ‏، و یَدَعُهُ فی تابوتٍ‏ «۳» مَشدودا بمَسامِیرَ مِن حَدیدٍ و یُضرَبُ علَیهِ فی التّابوتٍ بصَفایِحَ حتّى یَتَشَبَّکَ فی تلکَ المَسامِیرِ، فلَو وُضِعَ عِرقٌ مِن عُروقِهِ على أربعِمِائهِ امَّهٍ «۴» لَماتُوا جَمیعا، و هُو مِن أشَدِّ النّاسِ عَذابا.

ثواب الأعمال: ۳۳۲/ ۱، و فی بعض النسخ «أشدّ أهل النار عذابا». (کما فی هامش المصدر).

لطفا مطالب این وبسایت را با ذکر منبع و لینک مطلب منتشر کنید!

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=10594

مطالب مرتبط
3 دیدگاه برای این پست ثبت شده است
 1. ح می گوید

  سلام حاج آقا
  سوالی داشتم که می خواستم از شما بپرسم، فقط جای آن را نمی دانستم.

  بنده یک پسر ۱۸ ساله هستم و بسیار متدین نیز هستم. دوستان زیادی دارم اگر من و دوستانم از روی دوستی و عشق و نه روی شهوت با همدیگر لب بگیریم؛ آیا این کار اشکال دارد؟

  1. سید محمد علوی زاده می گوید

   سلام علیکم
   لب گرفتن نوعا بین همجنس و به عنوان روبوسی و محبت و ابراز مرسوم نیست و معمولا غیرهمجنس ها و مثلا زن و شوهر ها رایج است و از این کار لذت جنسی می برند.
   لذا با اینکه بوسیدن تا با قصد لذت و شهوت نباشد، اشکالی ندارد ولی بهتر است بدون قصد لذت هم این کار را نکنید.
   و البته بوسیدن با قصد لذت و همچنین بوسیدن به قصد لذت در صورتی که لی موجب تحریک شهوت و لذت جنسی شود، حرام است.
   ممنون از اینکه به ما اعتماد کردید
   موفق و پیروز باشید

  2. ... می گوید

   سلام.احتمالا پرسش کنند،قصد اذیت و ازار شما رو داشتن!(+ بدنام کردن قشر مومن)بهتر بود این پرسش رو حذف می کردید.(براساس ایات قران کریم که علاقه دارن در جوامع اسلامی و مومنین،کارهای زشت رواج پیدا کند)

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× تماس با ما