برگزیده شدن وبسایت گناه شاسی به عنوان اثر برگزیده تبلیغ مجازی در دومین جشنواره ملی جنات

0 426

اختتامیه دومین جشنواره تبلیغ نوین جنات، امروز ۲۱/۲/۱۳۹۶  با حضور جمعی از طلاب فعال در تبلیغ نوین در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد.
اباذر جعفری مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی، مهمترین اهداف اداره کل تبلیغ مجازی را تولید و توزیع محتوای دینی و ساماندهی به تبلیغ طلاب در فضای مجازی دانست و گفت: در این اداره کل نزدیک به ۲۲۰۰ مبلغ نوین شناسایی و تشکیل پرونده شده اند و ۲۱۰ گروه تبلیغی مجوز گرفته اند و در مجموع در دو سال گذشته بیش از ۴۰۰ طرح را مورد حمایت مادی و معنوی قرا رداده است.
وی افزود: با توجه به این که در دومین جشنواره هستیم در دو سالی که از اولین جشنواره می گذرد حجم آثار رسیده زیاد بوده و نزدیک به ۲۱۸۶ اثر ارسال شد که بخش عمده ای از این آثار از مبلغان نوین و یا از طلابی که در آموزش ها شرکت کرده اند و وارد تبلیغ شده اند بوده است.
گفتنی است، در پایان این جشنواره از برگزیدگان در سه بخش مجازی، رسانه و مکتوب تقدیر به عمل آمد.

در این میان وبسایت گناه شناسی در بخش مجازی و قسمت سایتها برگزیده شد.

شاید این پست ها را هم بپسندید
۱ از ۱۸

 

منبع خبر: بلاغ و حوزه نیوز

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=15040

حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + نوزده =