Take a fresh look at your lifestyle.

ظهور مجدد زنان اهل پرچم با پرچم‌های سفید!!

حمایت مالی از گناه شناسی

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

2,155

لباس تنگ و شلوار ساپورت و یک تکه روسر یا شال که فقط کمی بیشتر از محل مسح سر در وضو را می‌پوشاند، که حجاب نبوده و نیست! این روسری از سر برداشتن و بر سرچوب کردن، مانند زنهای اهل پرچم قبل از اسلام، آیا معنی دیگری دارد غیر از اینکه همه آزادند که از زیبایی‌های من بهره ببرند؟؟ یا با انحراف و فساد جوانان و مردان جامعه آنها را از اسلام وانقلاب دور کنند و برای مستکبران جهان شیطان بزرگ کسب درآمد کنند؟؟

در دوران جاهلیت و نیز پس از ظهور اسلام در حجاز و به ویژه در مکه و مدینه تعداد زیادی کنیز و زن بدکاره مشرک و یا اهل کتاب بودند که از راه فحشا برای خود یا اربابانشان کسب درآمد می‌کردند. بعضی از آنها برای شناساندن خود و راهنمایی مشتری‌های تازه وارد پرچمی قرمز رنگ بر سر‌در خانه خود که «مواخیر» (جمع می‌خوار به معنای فاحشه خانه) نام داشت، برمی‌افراشتند که به همین علیت اصحاب یا صواحبِ رایات یا زنان اهل پرچم نام گرفتند.

(طبری، محمد بن جریر، جامع البیان، ج‌۱۹، ص ۹۶.)

حالا بعد از هزار و چهارصد سال زنانی شبیه به آنها در ایران ظهور کرده اند!

لطفا مطالب این وبسایت را با ذکر منبع و لینک مطلب منتشر کنید!

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=18300

مطالب مرتبط
2 دیدگاه برای این پست ثبت شده است
 1. علی موحدی نیا می گوید

  سلام
  از وب سایت شما دیدن کردم
  بسیار مفید بود و البته برخی مطالب نیاز به بازنگری مجدد دارد ( البته به نظر اینجانب ) تا خوانندگان با همه سلیقه ها بهره مند شوند …
  اجرکم عندالله

  1. سید محمد علوی زاده می گوید

   سلام علیکم
   بله حق با شماست ان شاءالله به مرور

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× تماس با ما