قدرت شیطانی زن آلوده

0 979

متن روایت فوق:

شاید این پست ها را هم بپسندید
۱ از ۲۲۶

حضرت امام باقر (علیه السلامفرمود )  زنى هرزه گرد با چند نفر از جوانان بنى اسرائیل مصادف شد. با قیافه به ظاهر آراسته خود آنها را فریفت . یکى از جوانان به دیگرى گفت اگر فلان عابد هم این زن را ببیند فریفته اش ‍ خواهد شد. زن آلوده این سخن را شنید، گفت به خدا سوگند تا او را نفریبم به خانه برنمى گردم .

هنگام شب به محل عابد رفت در را کوبید گفت زنى بى پناهم امشب مرا در خانه خود جاى ده . عابد امتناع ورزید. زن گفت چند نفر جوان مرا تعقیب مى کنند اگر راهم ندهى ، آنها برسند از چنگشان خلاصى نخواهم داشت(حربه های شیطانی زنان!!!! از مکر زن غافل مشو!!) . عابد این حرف را که شنید او را اجازه ورود داد (خلوت با نامحرم!!!! جایی که شیطان وعده داده که همیشه آنجا حضور خواهد داشت و اگر دو نفر نامحرم درجایی خلوت کردند وعده صادق داده که نفر سوم او باشد!!)همین که داخل خانه شد لباس از تن خود بیرون کرد و قامت دلاراى خویش را در مقابل او جلوه داد.

چشم عابد به پیکر زیبا و اندام دلفریب او افتاد. چنان تحت تاءثیر غریزه جنسى واقع شد که بى اختیار دست خود را بر اندامش نهاد.(نگاه آلوده تیریست از تیرهای شیطان!!)

در این موقع ناگاه به خود آمده متوجه شد(نسخه شفا بخشیاد خدا!! «فَاذْکُرُونی‏ أَذْکُرْکُمْ»(بقره/۱۵۲) یادم باشید، یادتان هستمامکان ندارد کسی یک عمر به یا خدا باشد و خدا او را در لحظات حساس فراموش کند!! امکان ندارد که در لحظات حساس کسی یاد خدا بیفتد از او کمک بخواهد و خدا او را یاد نکند و دستش را نگیرد!!!)  چه از او سرزده دیگى بر سر بار داشت ، براى تهیه غذا زیر آن آتشى افروخته بود. جلو رفت دست خود را بر آتش نهاد زن پرسید چه کاریست که از تو سر مى زند؟ جواب داد دست من خود سرانه کارى کرد او را کیفر مى دهم (نسخه شفا بخش دیگر: یاد جهنم و عذاب آخرت) از دیدن این وضع زن طاقت نیاورده ، از خانه او خارج شد در بین راه به عده اى از بنى اسرائیل برخورد، گفت فلان عابد را در خانه یابید که خود را آتش داد. وقتى آمدند مقدارى از دست او را سوخته یافتند.[i]


[i] . جزء ۱۴ بحارالانوار، ص ۴۹۲ چاپ آخوندى به نقل تبیان

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=231

حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 12 =

بدون نظر
 1. مرتضی آزاد می گوید

  سلام. جالبه! از سایت مفاتیح بازدید فرمایید. نظرات شما راهگشای ماست.

  1. مدیر سایت می گوید

   پاسخ:

   سلام علیکم

   انشاءالله حتما
 2. روح الله کمالی می گوید

  سلام

  پنجروک منتظر قدوم شماست.
  1. مدیر سایت می گوید

   پاسخ:

   سلام علیکم

   انشاءالله حتما
 3. من گوسفند نیستم می گوید

  امان از زلیخاهای این دوره..امان

 4. پایگاه مجازی لبیک ... می گوید

  سلام،

  در صورت تمایل بفرمایید تا تبادل لینک صورت بدیم،
  یا علی….
 5. مذهبی- تشنه ولایت می گوید

  ذکر من ، تسبیح من،ورد زبان من علی است