نقش ماهواره در نهادینه کردن بی‌غیرتی

0 226

غیرت یکی از فضائل مورد تأیید دین مبین اسلام است و اینکه یک مرد باید روی ناموس خود حساسیت داشته باشد و اجازه ندهد همسرش هدف هوس و نگاه‌های آلوده مردان مریض القلب قرار گیرد. غیرت یکی از سدهای محکم جامعه دینی و سنتی در برابر فساد و فحشاست.

شاید این پست ها را هم بپسندید
۱ از ۷۴

جایی که مردانشان غیرت ندارند زمینه بروز مفاسد و فحشاء مهیا می‌گردد. این همان چیزی است که اخیراً در شهرهای مختلف ایران اسلامی آن را مشاهده می‌کنیم، غیرت‌ها رخت بربسته‌اند و بسیاری از مردان جامعه ما هیچ حساسیتی نسبت به آرایش و پوشش زننده همسران و دختران و نوامیس خود ندارند و حتی بعضاً ناموسشان را به این نوع پوشش دعوت می‌کنند، به‌هیچ‌وجه از چشمان خود مراقبت نمی‌کنند درحالی‌که می‌دانند مردان دیگر هم به ناموسشان نگاه می‌کنند!

شبکه‌های ماهواره‌ای به‌شدت و با حساسیت تمام بر این موضوع تمرکز دارند و هدفشان این است که غیرت مردان ایران اسلامی را ضعیف کنند، چون آن‌ها می‌دانند که تا مردان غیرت داشته باشد، عفت و حیای زنان لکه‌دار نمی‌شود.

مطالب بیشتر در:

بررسی آسیب های شبکه های ماهواره ای

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=23823

حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + دوازده =