Take a fresh look at your lifestyle.

تجاوز به یک زن آمریکای که از ده سال قبل در وضعیت کماست!

حمایت مالی از گناه شناسی

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

1,133


بنا بر گزارش وبسایت گناه شناسی به نقل از وبسایت آمریکایی لایف نیوز  این زن به مدت ۱۰ سال است که در وضعیت کما به سر می‌برد و در یک بیمارستان خصوصی در شهر فونیکس بستری است، در روز ۲۹ ماه دسامبر فرزندی به دنیا آورده‌ است.
اعلام شده است که کارکنان و پرستاران این مرکز درمانی بعد از ناله‌های غیر معمول بیمار به باردار بودن او پی بردند.
بنابر اعلام پلیس آریزونا تحقیقات در مورد چرایی این موضوع آغاز شده و احتمالات متعددی از جمله تجاوز در نظر گرفته شده‌ است.

بعد از به دنیا آمدن این نوزاد پلیس محلی ایالت آریزونا تحقیقات در مورد چرایی این موضوع راآغاز کرده و احتمالات متعددی از جمله سوء استفاده جنسی و تجاوز کارکنان بیمارستان را در نظر گرفته است.

تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است که «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد بیمارستان هاسیندا را با «دی. ان. ای» نوزاد مقایسه کند تا مجرم شناسایی شود.

این درحالی است که مخالفین حجاب ادعا می کنند که “الانسان حریص علی ما منع” و مرده هر چه بیشتر منع شوند حرص و ولعشان بیشتر می شود، پس باید مثل غرب زنان ما حجاب نداشته باشند تا مردان چشم و دل سیر باشند و عطش جنسی آنها کم شود!!
اگر این ادعا درست است، مرد چشم و دل سیر آمریکایی چه نیازی داشت که به یک بیماری که در کماست تجاوز کند؟
منیع اصلی خبر:
https://www.lifenews.com


گزارش ویدیویی از حادثه:
https://www.azfamily.com

لطفا مطالب این وبسایت را با ذکر منبع و لینک مطلب منتشر کنید!

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=24331

مطالب مرتبط
نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× تماس با ما