ترک مراسم رسمی از سوی امام جمعه کرج به دلیل عدم رعایت حجاب!

0 501
ترک مراسم رسمی از سوی امام جمعه کرج به دلیل عدم رعایت حجاب!
روزنامه جمهوری اسلامی امروز یکشنبه ۲۴/۰۹/۹۲ در ستون اخبار ویژه خود نوشت: امام جمعه کرج در اعتراض به پوشش بد خبرنگاران مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب را ترک کرد.

خبرگزاری دانشجو به نقل از یک منبع آگاه نوشت: صبح شنبه در مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه کتاب استانی در استان البرز بعد از قرائت قرآن، حجت الاسلام حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج در اعتراض به وضعیت حجاب و پوشش خبرنگاران و عکاسان و برخی از دست اندرکاران این نمایشگاه، مراسم را ترک کرد.

به گزارش عصر ایران، وی در پاسخ به مدیر کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و برخی از دست اندرکاران نمایشگاه که درصدد متقاعد کردن وی برای حضور در نمایشگاه بودند، گفت ما موضوعاتی مانند حجاب، عفاف و امر به معروف و نهی از منکر را همیشه از تریبون‌ها و… برای مردمتشریح می‌کنیم؛ از این رو مسئولان باید اولین عمل کنندگان به این دستورات باشند.

منبع خبر

نظر:اگه سیاستمداران ما هم اینطور غیرت داشتند وضع جامعه به اینجا که هست نمیرسید!
اصلا چرا باید یک امام جمعه جلیل القدر جلسه را ترک کند؟! این بی‌حجابها هستند که باید عرصه را ترک کنند نه اینکه متدینین مجبور به ترک مجلس گناهی باشند که با پول بیت المال در نظام جمهوری اسلامی برقرار شده است. نظامی که چند صد هزار نفر به خاطرش جان عزیزشون رو فدا کرده اند!


لینگ مربوط:

شاید این پست ها را هم بپسندید
۱ از ۴۷

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=25

حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 18 =