Take a fresh look at your lifestyle.

دلت باید پاک باشه، دین‌داری که به حجاب و این‌طور چیزها نیست! 😳 🤔

حمایت مالی از گناه شناسی

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

678

این سخن به یک شوخی شبیه‌تر است تا به یک سخن عاقلانه، چراکه از بدیهیات است که دین‌داری به اطاعت از فرمان خداوند و تقید به فرائض دینی است و فقط از این طریق است که می‌توان دل را پاک کرد و پاک بودن دل را اثبات کرد لذا نشانه پاک بودن دل، مقید بودن به فرائض و از جمله باحجاب بودن است و نه لاابالی‌گری و بی‌حجابی.

لذا سخن فوق وسوسه‌ای شیطانی برای توجیه و تجویز ارتکاب گناه است.

در ضمن ادعای کسانی که باوجود بی‌حجابی و لاابالی‌گری می‌گویند دلت باید پاک باشد مثل این است که رفته باشید جایی و میزبان با شربتی که داخل پارچی کثیف است از شما پذیرایی کند و بگوید: به‌ظاهر کثیف ظرفش نگاه نکن، داخلش تمیز است و شربتش هم بسیار خوشمزه!

یا اینکه فرض کن رفته‌ای مهمانی و از تو این‌طوری پذیرایی می‌کنند! بعد تو می‌گویی: وای! شربت با پیت کثیف نفتی؟! و فرض کن بگویند بخور، به پیت نفتی کثیفش نگاه نکنی ها! شربتش پاکیزه است!

این حکایت کسانی است که باور ندارند ظاهر آلوده، باطن را هم خراب می‌کند، یا اینکه ظاهر آلوده نشانه باطن خراب است.

لطفا مطالب این وبسایت را با ذکر منبع و لینک مطلب منتشر کنید!

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=30580

مطالب مرتبط
نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× تماس با ما