Take a fresh look at your lifestyle.

نظر سنجی علت برقراری روابط نامشروع با جنس مخالف

در این نظر سنجی به علل ایجاد رابطه دوستی و پنهانی با جنس مخالف در چهار گروه جمعیتی ذیل می پردازیم.

 1. مردان متاهل
 2. زنان متاهل
 3. پسران و مردان مجرد
 4. دختران و زنان مجرد

لطفا در گروه خودتان در نظر سنجی شرکت کنید و پاسخ درست را مرقوم فرمایید تا به نتایج واقعی تری برسیم.

در ضمن اگر گزینه دیگری مد نظرتان است می توانید از طریق لینک “افزودن پاسخ شما” که در ذیل هر نظرسنجی قرار دارد، به نظر سنجی اضافه کنید و همچنین نتایج جالب و آموزنده نظر سنجی ها از طرق لینک “نتایج “ که در ذیل هر نظرسنجی قرار دارد، قابل مشاهده است.

زنان مجرد پاسخ بدهند: هدفتان از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف چیست؟
 • افزودن پاسخ شما
مردان مجرد پاسخ بدهند: هدفتان از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف چیست؟
 • افزودن پاسخ شما
زنان شوهردار پاسخ بدهند: هدفتان از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف چیست؟
 • افزودن پاسخ شما
مردان متاهل پاسخ بدهند: هدفتان از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف چیست؟
 • افزودن پاسخ شما

طغیان بر علیه حجاب

8 620

اخیرا مشاهده می شود که جریانهای معاند نظام که غولهای رسانه ای غربی هم پشت آنها هستن با شدت و حدت تمام رو آورده اند به غارت حجاب و عفت زنان ایرانی، آنهم به اسم آزادی!!

گناه یک چیز است طغیان بر گناه چیز دیگریست که درواقع گناه به توان چند است، یا گناه به اضافه گناه بزرگتر است. حکم شرعی حجاب چه مشکل و منعی برای زن ایجاد می کند که برخی به تحریک دلقک‌های خیمه شب بازی کوکی شیطان بزرگ به کشف آن می‌پردازند؟!

مطالب مرتبط
۱ از ۲۳

مگر مشکل جامعه حجاب اجباری است؟؟ کدام حجاب؟؟ اصلاً مگر این زنها حجاب دارند که می‌خواهند کشفش کنند؟ و این چیزی جز طغیان و فسق علنی و دهن کجی و لجاجت با احکام اسلام نیست.

(امّا مَن طَغى وَ اثَر الحَیاه الدّنیا فَاِنّ الجَحِیمَ هِىَ المَأوى)

و اما آنها که طغیان کردند و زندگى دنیا را مقدم شمردند، بى‏گمان جایگاهشان دوزخ است.

نازعات /۳۷ – ۳۹.

لطفا مطالب این وبسایت را با ذکر منبع و لینک مطلب منتشر کنید!

لینک کوتاه مطلب : https://nidamat.com/?p=18297

مطالب مرتبط
8 دیدگاه برای این پست ثبت شده است
 1. افندي زاده می گوید

  سید ، در مورد واجب بودن یا مستحب بودن پوشاندن موی زنان در اسلام ، بعداً إن شاء اله از محضرتون استفاده خواهیم کرد.
  اگر امکان دارد بفرمایید نظرتون در مورد اختیاری کردن پوشاندن موهای زنان رئیس جمهور غیر مسلمان ( ولی دوست مسلمانان و ایران ) در سفرهای کاری چیست؟ چه مزیت ها و چه مشکلاتی برای مسلمانان و مردم دنیا و ایران به همراه دارد؟
  پروردگارا بر محمد و تمام سادات آل او درود بفرست و ما را از پیروان راستین ایشان قرار بده.

 2. افندي زاده می گوید

  حاج آقا فرمودید که : همه اینهایی که فرمودید دلیل نمی شود بر اینکه یک واجب الهی تعطیل بشه.
  اولاً ما نگفتیم حجاب تعطیل بشه و همه بی حجاب بشن ما گفتیم پوشاندن موها برای زنان اجباری نباشه بلکه اختیاری باشه.
  دوما ً اصول دین اسلام عبارتند از :
  ۱ _ توحید ۲ _ نبوت ۳ _ معاد ۴ _ عدل ۵ _ امامت
  و فروع دین اسلام یا واجبات دین اسلام عبارتند از :
  ۱ _ نماز ۲ _ روزه ۳ _ حج ۴ _ زکات ۵ _ خمس ۶ _ جهاد ۷ _ امر به معروف ۸ _ نهی از منکر ۹ _ تولی ( دوستی با مومنین ) ۱۰ تبری ( عدم دوستی با غیر مومنین )
  شما اینجا پوشاندن موهای زنان رو می بینید؟

  1. سید محمد علوی زاده می گوید

   ما گفتیم واجب الهی نه فروع یا اصول دین
   عدالت هم جزء فروع دین نیست اینها نیست پس به هر قلدری اجازه داده بشه به مال و ناموس مردم تجاوز کنه و مجازات نشه؟؟؟
   و هزاران واجب دیگر
   در ضمن امر به معروف و نهی از منکر شامل همه معروف ها و منکرات از جمله امر به حجاب و نهی از بی حجابی می شود.
   در ضمن ما فرصت مناظره و پاسخ دادن به شبهه پراکنی شما را نداریم
   به ما ثابت شده که شما (اگر همان افندی زاده قبلی و مدافع همجنس بازی باشید) به دنبال حقیقت نیستید پس لطفا وقت ما را نگیرید

   1. افندي زاده می گوید

    سید جملۀ : عدالت هم جزء فروع دین نیست اینها نیست پس به هر قلدری اجازه داده بشه به مال و ناموس مردم تجاوز کنه و مجازات نشه؟؟؟ و هزاران واجب دیگر
    مفهوم نیست لطفا اصلاح بفرمایید یا واضح تر بگید

    1. سید محمد علوی زاده می گوید

     این عدالت با عدالتی که جزء اصول دین است فرق دارد.
     عدالت خداوند جزء اصول دین است ولی عدالت زمامداران و مردم نه اصول است و نه فروع

 3. افندي زاده می گوید

  با سلام و تحیات خدمت سید سبزه واری عزیز
  فرمودید که : حکم شرعی حجاب چه مشکل و منعی برای زن ایجاد می کند که برخی به تحریک دلقک‌های خیمه شب بازی کوکی شیطان بزرگ به کشف آن می‌پردازند؟!

  اولاً بهتر بود از کلمات زشت و زننده در حرفاتون استفاده نکنید . مانند دلقک و شیطان بزرگ . چون وقتی مطلبی رو با کلمات زشت و توهین و تحقیر می رسانیم حتی اگر منطقی و قابل قبول هم باشد چون شخصیتش را خرد کرده ایم از روی لج آن را قبول نخواهد کرد.
  ثانیاً الزام زنان به پوشاندن موها در داخل مرزهای کشور عزیز و آزادمان ایران این مشکلات را برای مردم بوجود آورده است :
  ۱ – هموطنان زن غیر مسلمان ( مسیحی ، زرتشتی ، کافر و غیره ) مجبورند طوری لباس بپوشند که انگار مسلمانند و این باعث نارضایتی آنهاست چون هر کس آنها را می بیند می گوید او یک زن مسلمان است . و آنها دوست ندارند به عنوان پیرو دینی که قبولش ندارند شناخته شوند . در واقع ما اینجا به عقیده ، فرهنگ و اعتقادات این دسته قلیل از هموطنانمون احترام نذاشته ایم
  ۲ _ مردان و زنان مسلمان و غیر مسلمان خارجی از آمدن به ایران به عنوان توریست بترسند و کمتر به ایران بیایند چون می گویند وقتی قوانین شریعت حتی برای مهمانان غیر مسلمان خارجی اجرا میشود از کجا معلوم بعضی قوانین شریعت که به اشتباه به اسلام نسبت داده می شود و در گذشته و حال در بر خی کشورهای اسلامی اجرا شده و می شود در ایران هم اجرا نشود؟؟
  مثلاً نوشیدن قهوه زمانی در دولت عثمانی مساوی اعدام بود . و یا زنان در صورت رانندگی در عربستان شلاق می خورند . و یا اگر مرد مجردی به زن متأهل توریستی تجاوز کند و گیر بیفتد و برای رهایی از مجازات اگر مرد بگوید با اون ازدواج کرده بود ، مرد آزاد می شود ولی زن چون دروغ گفته بوده که مجرد بوده سنگسار شود. و….
  ۳ _ پوشاندن موها در هیچ کجای قرآن کریم قید نشده است بلکه در قرآن کریم به پوشاندن پستانهای زنان و عورتین مردان و زنان از نگاه بیگانگان سفارش شده است. بنابراین زنان تحصیلکرده و روشن دنیا وقتی می بینند آیات صریح مبنی بر آزادی پوشش مسلمانان به پوشاندن کل بدن ( به غیر از گردی صورت و دستها و در مواردی مانند علمای افغانستان به کل اعضا و جوارح زن ) تفسیر می شوند ، نمی توانند تحمل کنند و سؤال می کنند شما این همه محدودیت برای زنان را از کجا آوردید ؟
  ۴ _ زنان و دختران جوان مسلمان و غیر مسلمان دوست دارند طبق مد روز به جلو بروند و موهایشان را طوری رنگ و آرایش کنند که اکثریت مردم روستا ( دهکده جهانی ) می کنند و دوست دارند رنگ سال بپوشند. می خواهند در پوشش از کسی تقلید کنند که همکیشش نیست ولی رنگ مو ، پوست ، چشمش همرنگ اوست و خدا هم از این کار منعشان نکرده . دوست دارند شیک ، زیبا و خوشبو باشند ، چون خداوند هم زیبایی را دوست دارد و آنها را به خاطر زیبا بودن به بهشت می برد. دوست دارند اگر مدل مویشان را مثلاً فلان اصلاح کرده اند دیگر روسری سر نکنند چون مدل مویشان خراب می شود.
  ۵ _ پسران و مردان با دیدن دختران پوشیده ، کمتر تحریک میشوند و میل جنسی آنها آنقدر کم می شود که به فکر تغییر جنسیت می افتند یا به همجنس گرایی روی می آورند . کشور ما یکی از بیشترین تغییر جنسیتها در دنیا را دارد و عربستان بیشترین همجنس باز در دنیا را دارد. حتی اگر تغییر جنسیت ندهند حداقل هورمون مردانه بدنشان به علت دوری از زنان کاهش یافته.و به نسلهای بعدی هم منتقل می کنند.
  ۶ _ دختران به علت محدودیتهای ایجاد شده در ورزش و پوشش ، بدن ضعیفی دارند و خیلی دیر ازدواج کرده و فرزندان ناسالمی از نظر فیزیکی به دنیا می آورند . خیلی هاشون هم که لذت همسر و مادر شدن را نمی توانند بچشند.
  ۷ _ کشورهای با اقلیت مسلمان ، با دیدن برخی قوانین ایران نظیر حجاب ، از مسلمانان خود ترس پیدا کرده و مانند چین و میانمار و روسیه به کشتار و یا تحت فشار قرار دادن آنها می پردازند . مانند نسل کشی آشکار مسلمانان در میانمار ، ممنوعیت روزه برا ی کارمندان ایالت ترکستان چین ، ممنوعیت حجاب موهای دانشجوهای دانشگاههای مسکو و غیره
  ۸ _ مسلمانان و غیر مسلمانان هموطن برای لغو قانون الزام پوشاندن کل بدن زنان ( به غیر از صورت و دستها ) ، جان خود و بقیه ( پلیس و بسیج و غیره ) را به خطر می اندازند ، به تخریب اموال عمومی دست می زنند ، باعث کشته شدن خود و هموطنان می شوند و به اقتصاد کشور عزیز و آزادمون ضربه می زنند.
  ۹ _ بسیاری از هموطنان تحصیلکرده ، ایران را نامناسب برای زندگی دیده و جلای وطن کرده و به اقتصاد کشور ضربه وارد می کنند.
  ۱۰ _ بسیاری از خارجیان دانشمند ، ورزشکار و ارزشمند تمایلی برای زندگی در ایران پیدا نمی کنند .
  با این صحبتها به نظر من وقتش هست تا نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در قانون ۶۳۸ یک تجدید نظری کرده و تبصره الزام زنان به پوشش کل بدن ( منهای صورت و دستها ) را حداقل برای دیپلماتها ، توریستهای خارجی و هموطنان غیر مسلمان لغو کند.

  1. سید محمد علوی زاده می گوید

   با سلام و درود
   همه اینهایی که فرمودید دلیل نمی شود بر اینکه یک واجب الهی تعطیل بشه
   و آن هم واجبی که به سلامت حیا و عفت جامعه و تقویت خانواده کمک می کند
   مورد ۳ دروغ است و به صراحت دستور حجاب در قرآن و روایات آمده است

  2. امیرعلی می گوید

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   سوالات جالبی پرسیدید وبنده درحد توانم پاسخ میدهم
   ۱)دوست عزیز،اگر درگوگل کلمه حجاب مسیحیان ویهودیان را سرچ کنید،میبینید که عده ای ازآنها حتی چادر هم سر میکنند(برای خود من وقتی این تصویر را دیدم خیلی جالب بود)پس هرمحجبه ای لزوما مسلمان نیست
   ۲)حجاب درایران را به نظر من میتوان نوعی هنجار محسوب کرد وعدم رعایت آن(چه برای مرد وچه برای زن)رامیتوان هنجارشکنی نامید لازم نیست مثلا توریست های زن خارجی فقط به خاطر سرکردن روسری ازقوانین مابترسند
   ۳)آن طورکه بنده مطالعه کرده ام حجاب دربین مسلمانان از سال دوم قمری اجباری شده است
   قبل از اسلام هم زنان عرب موهای خودرا مپوشاندند ولی بعضی ها گردن وزیرگردن وبالای سینه رانمیپوشاندند،اگربه آیه ۵۹ سوره احزاب عنایت بفرمایید،کلمه جلابیب(جمع جلباب) راخواهید دید که به معنا پارچه بلندیست که سروگردن وبدن رامیپوشاند در
   حقیقت ازسال دوم قمری حجاب واجب شدپس این موردکه میفرمایید دررابطه با پوشاندن موهای زنان درقرآن عبارتی نیست،صحت ندارد.
   ۴)بنده درحد سوادم برای این مورد قسمتی ارسخن (گاندی) را می آورمدولطفا خودتان درمورد این عبارت اندیشه کنید:(ای زنان اگر آرایش کردن شما فقط برای جلب شهوت مردهاست،ازاین کارخودداری کنیدوزیربارچنین ننگی نروید)
   ۵)موکول نکردن ازدواج به سنین خیلی بالا،از راه حل های این موردی است که فرموده اید
   ۶)اتفاقا درمورد ورزشی که فرمودید،درسال ۲۰۱۷ لباسی اختراع شده تا زنان مسلمان ومحجّبه راحت بتوانند ورزش کنند که فکر کنم جزو بهترین اختراعات سال ۲۰۱۷ بود.
   فکرمیکنم زود ازدواج کردن وفرزندآوری درهمه ی کشورها پسندیده است وقوانین اسلام بااین مورد هیچ گونه مغایرتی ندارنددرضمن اخیراً در ژاپن ورود دختران به دانشگاه را بامحدودیت هایی مواجه شده تا بیشتر به سمت ازدواج وفرزند آوری مایل شوند
   ۷)نباید کسی را بخاطر اعتقاد به ارزش هایی که آنها را درست میداند تهدید کرد؛این عمل،کاری غیرانسانی است و مسلما آنها بایدخودشان را اصلاح کنند.
   ۸)جواب این سوال به جواب سوال ۱ نزدیک است
   ۹)فکرمیکنم اگر تحصیل کنندگان ونخبگان شرایط خوب اقتصادی را درایران ببینندوبتوانند استعدادهای خودرا درایران شکوفا کنند وتوانایی های خودرا نشان دهند،،باسرکردن حجاب مشکلی نداشته باشند
   ۱۰)پاسخ این سوال تقریباًپاسخ سوال۹است

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حمایت مالی از گناه شناسی

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِکُمْ وَ أَنْفُسِکُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه ۴۱)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

× تماس با مدیر سایت