Take a fresh look at your lifestyle.

عصر برهنگی و بی بند وباری

2 656

چقدر زیباست آیه ۳۰ سوره نور که خدا میفرماید «قُلْ لِلْمُؤْمِنینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصارِهِمْ وَ یَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ … » و چقدر غریب است کلام خدا در بین زمینیان….

بدون شک در عصر ما که بعضی نام آن را عصر برهنگی و آزادی جنسی گذارده اند و افراد غرب زده، بی بند و باری مردان و زنان را جزئی از آزادی او می دانند،

سخن از حجاب گفتن برای این دسته، ناخوشایند و گاه افسانه ای متعلق به زمان های گذشته است؛ ولی مفاسد بی حساب و مشکلات و گرفتاری های روز افزون که از این آزادی های بی قید و شرط به وجود آمده، سبب شده که به تدریج گوش های شنوایی برای این سخن پیدا شود.

 

مطالب مرتبط
۱ از ۵۱۷

مسأله این است که آیا زنان باید برای بهره کشی از طریق سمع و بصر و لمس در اختیار همه مردان باشند یا این کارها مخصوص همسران آن هاست. اسلام میگوید: کامیابی های جنسی، اعم از آمیزش و لذایذ سمعی و بصری و لمس مخصوص به همسران است و غیر از آن، گناه و مایه آلودگی جامعه است. فلسفه حجاب، چیز پنهانی نیست؛ زیرا:

 

۱- برهنگی زنان که پیامدهایی همچون آرایش و عشوه گری و امثال آن دارد، مردان به ویژه جوانان را در یک حال تحریک دائم قرار می دهد، تحریکی که سبب کوبیده شدن اعصاب آنها و ایجاد هیجان های بیمار گونه عصبی و گاه سرچشمه امراض روانی می گردد.

 

۲- آمار قطعی و مستند نشان می دهد که با افزایش برهنگی در جهان، شمار طلاق و از هم گسیختگی زندگی زناشویی در دنیا به طور مداوم بالا رفته است.

 

۳- گسترش دامنه فحشا و افزایش فرزندان نامشروع، از دردناک ترین پیامدهای بی حجابی است و عوارض آن به ویژه در جوامع غربی کاملا نمایان است.

منبع : حریم آسمانی
مطالب مرتبط
2 دیدگاه برای این پست ثبت شده است
  1. عجل فرجه می گوید

    خدا خیرتون بده که درباره ی حجاب مینویسید

  2. بردگی کلمات می گوید

    اینجا که اومدم قفس بر خودم تنگ تر گشت سید

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حمایت مالی از گناه شناسی

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِکُمْ وَ أَنْفُسِکُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه ۴۱)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.