همجنس بازی گناهی بزرگتر از زنا

2 ۱,۲۱۵

D987D985D8ACD986D8B3 D8A8D8A7D8B2DB8C DAAFD986D8A7D987DB8C D8A8D8B2D8B1DAAFD8AAD8B1 D8A7D8B2 D8B2D986D8A7 1 همجنس بازی گناهی بزرگتر از زناشاید برای شما هم این پرسش اتفاق افتاده باشد که زنا بزرگتر است یا همجنس بازی؟؟

در این باره حضرت امام رضا (علیه‌السلام) می فرمایند:
«وَاعْلَمْ انَّ حُرْمَهَ الدُّبُرِ اعْظَمُ مِنْ حُرْمَهِ الْفَرْجِ لِانَّ اللَّهَ اهْلَکَ امَّهً بِحُرْمَهِ الدُّبُرِ وَ لَمْ یُهْلِکْ احَداً بِحُرْمَهِ الْفَرْجِ»

بدان که حرمت لواط از زنا بیشتر است؛ زیرا خداوند قومی را (قوم لوط) به خاطر عمل لواط هلاک کرد، ولی کسی را برای زنا هلاک نکرد.

 مجلسی، محمدباقر، بحارالانوار، ج۷۶، ص۷۱.

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/Ejmm1
حمایت مالی از گناه شناسی

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِكُمْ وَ أَنْفُسِكُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ؛ وجهاد کنید در راه خدا با اموال و جانهایتان (توبه 41)

عزیزانی که تمایل دارند در اجر اخروی تعالی اخلاقیات در جامعه، نشر و تبلیغ احادیث و معارف اهل بیت علیهم السلام و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، شریک باشند تقاضا میشود که ما را در پرداخت هزینه های جاری سایت گناه شناسی از قبیل هاست، پشتیبانی فنی ، تالیف و تولید پستها و… یاری فرمایند.

نظر شما درباره این پست چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

۲ نظرات
 1. حسن می گوید

  سلام حاج آقا

  خداوند متعال تمامی نعمت ها و خوشی ها در برای اهل بهشت قرار داده است. در اینجا من چند سوال از شما می پرسم که لطفا به من جواب بدهید.

  خدا در کتاب خود قرآن گفته است که در بهشت لذت های جنسی محیاست و برای بهشتیان قرار دارد. پس اگر این طور است چرا در این دنیای فانی این کار حرام است؟

  سوال دومم این است که اگر خدا تمامی لذت ها را برای بهشتیان قرار داده است، آیا در بهشت نیز لواط و همجنسبازی وجود دارد؟ خوب چرا لواط چون که این هم جزء لذت ها شمرده می شود.

  1. سید محمد علوی زاده می گوید

   سلام علیکم
   کی گفته لذتهای جنسی در دنیا حرام است؟؟ ازدواج را خداوند برای لذت قرار داده که البته موجب آرامش و تداوم نسل هم هست
   و همچنین کی گفته در آخرت هر گونه لذت جنسی آزاده؟؟؟ آنجا هم استمناء و همجنس بازی و…. وجود نداره
   حوری هایی هم که آنجا هستند را فقط صاحبانشان می بینند نه همه مردم